Aranżacja mieszkania bez remontu - to proste
apartamentowce
Opracowanie: Wings Development
Na podstawie: Wings Development

Odkryj nowe miejsce zamieszkania, które doskonale spełni twe oczekiwania i zapewni dobry start zawodowy

Bardzo ważne jest, żeby znaleźć miejsce do życia, które okaże się miłe oraz wygodne. Z tego powodu przy zakupie nowego mieszkania nie należy podejmować lekkomyślnej decyzji, ale warto obejrzeć wiele lokalizacji oraz wybrać to lokum, które okaże się najlepsze.
Elewacja z cegły Kosmo
Opracowanie: Escadra Publica
Na podstawie: Escadra Publica

Z jakich materiałów stawiać swój dom?

Kiedy obecnie stawiasz swój dom, wtedy bez wątpienia czeka Cię wiele ważnych decyzji – od nich między innymi zależy to, czy uda Ci się zmieścić w założonym na budowę domu budżecie. Kiedy zastanawiasz się, jakiego surowca użyć do budowania swojego domu, wówczas na pewno możemy doradzić Ci cegłę ceramiczną. Wprawdzie parę lat temu cegła wyszła z mody, jednak dzisiaj stopniowo wraca do łask.
cegła klinkierowa
Opracowanie: onnola
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zastosuj klinkier w swoim domu i ciesz się niezwykłą wytrzymałością na uszkodzenia i jego doskonałym wyglądem przez wiele lat

Klinkier to materiał, który ma niezwykle duże zastosowanie w budownictwie. Można z niego stworzyć efektowne ogrodzenie albo wytrzymałą elewację. Warto wiedzieć, jakiego rodzaju produkt wybierać, aby móc się cieszyć idealnym wyglądem jak również trwałością przez długi czas.
loft
Opracowanie: Justyna Smolec
Na podstawie: Ghelamco Poland

Czemu warto współcześnie korzystać z usług doświadczonego architekta wnętrz?

Dobrze jest zadbać o wystrój swojego mieszkania bądź domu. Z jakiego powodu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że to właśnie w taki sposób tworzy się swoje gniazdko, przestrzeń w której mieszkańcy czują się faktycznie bardzo dobrze i umieją efektywnie wypoczywać. Niestety, nie zawsze posiada się doświadczenie i umiejętności konieczne do tego, żeby wygodnie urządzić swoje cztery kąty.
budowa
Opracowanie: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przeciągu stuleci wiele się w budownictwie zmieniło, lecz funkcjonalność zawsze pozostanie w cenie

Konstruowanie mostów było i nadal jest ogromną sztuką, bardzo dobrze znaną już starożytnym. Współcześnie w trakcie wycieczek do Włoch mamy okazję oglądać obiekty mające setki lat. Trzeba tutaj przypomnieć, że mosty były wtedy potrzebne obywatelom nie tylko do przewozu towarów - przecież akwedukty z daleka do złudzenia przypominają mosty, chociaż dostarczały wodę do Wiecznego Miasta.
dom - wyobrażenie
Opracowanie: Agência Brasília
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli marzy Wam się swój własny dom warto przejrzeć projekty domów jednorodzinnych i projekty domów z poddaszem użytkowym - trzeba najpierw zainwestować, żeby potem pięknie żyć

W życiu wielu z nas przychodzi taki okres, kiedy rozpoczynają marzyć o własnym domu z małym ogrodem. Zdarza się to jeszcze w okresie młodości, kiedy chcemy w bezpiecznym miejscu urodzić dzieci i dać im sposobność posiadania swojego niewielkiego, zielonego placu zabaw lub w późniejszym etapie życia, gdy śnimy o tym, aby na emeryturze przeprowadzić się do cichej dzielnicy domków jednorodzinnych.


Jeśli marzy Wam się swój własny dom warto przejrzeć projekty domów jednorodzinnych i projekty domów z poddaszem użytkowym - trzeba najpierw zainwestować, żeby potem pięknie żyć

Jeśli na poważnie rozmyślamy o tym, aby zakupić działkę i zbudować dom, warto przeglądnąć różne projekty domów jednorodzinnych.
projekt domu

Projekty domów w Warszawie oferuje nam niesamowicie zróżnicowane

Przy wyborze projektu powinniśmy dużo przemyśleć

Jeżeli powzięliśmy decyzję odnośnie tego, że pragniemy się budować, musimy się najpierw namyślić, jaki ten nasz domek ma być. Czy ma być duży, czy może nieduży, czy ma posiadać jedynie najistotniejsze pokoje, czy być może chcemy mieć ewentualność przyjmowania znacznej ilości gości? Im lepiej wszystko przemyślimy, tym znaczniejsza będzie nadzieja na to, że efekt całkowity będzie odpowiedni z naszymi marzeniami.
osoba pracująca nad projektem

Przygotowując projekty domów należy skorzystać z wiedzy specjalistów

Żebyśmy naprawdę byli zadowoleni z domu, w którym zamieszkamy, z pewnością musimy dopilnować, aby okazał się on w odpowiedni sposób do nas dobrany. Przez to tak ważne jest to, żebyśmy przed jego wybudowaniem, dokładnie przejrzeli jak najwięcej projektów i zdecydowali się na ten, który będzie nam najmocniej pasował.
architekt
Opracowanie: Marcus Balcher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Architekt wnętrz – czym się zajmuje i dlaczego powinieneś pomyśleć nad jego zaangażowaniem, gdy aranżujesz mieszkanie?

Właściwie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ma wyglądać nasze mieszkanie. Oczami wyobraźni widzimy gustowny salon, komfortową kuchnię z niezbędnymi urządzeniami lub urzekający pokój dla dziecka, w jakim już niebawem będzie mieszkać nasza pociecha. Jednakże nie wszyscy mają odpowiednie zdolności i potrafi wybierać kolory, tworzywa czy wykorzystać przestrzeń, by wyglądała tak, jak chcieliśmy.
budowa
Opracowanie: Biuro Projektowe ARCHON+
Na podstawie: Biuro Projektowe ARCHON+

Postawienie nowego domu na wsi bądź na obrzeżach miasta wymaga ogromnych nakładów finansowych

Marzeniem tych zwykłych obywateli staje się coraz częściej nieduży domek piętrowy usytuowany gdzieś na obrzeżach miasta bądź na terenie wiejskim. O takim cichym miejscu marzą głównie osoby po pięćdziesiątce, a nawet po czterdziestce, które po kilkunastu latach mieszkania w Krakowie, Katowicach albo innym olbrzymim mieście, mają dość ulicznego hałasu oraz zanieczyszczonego powietrza.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.