Stolarka okienna od podstaw - porady
lampka
Opracowanie: Alehins
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odmień swój dom - ciekawe aranżacje z wykorzystaniem lamp

Nie wiesz jak szybko i łatwo odnowić wnętrza? Zwykle, gdy o tym myślimy masz na myśli jakiś remont z prawdziwego zdarzenia, który nie dość, że niemało kosztuje to i jest procesem przeważnie czasochłonnym. Jednak w rzeczywistości za zmiany możemy wziąć się o wiele łatwiej niż myślimy. Trzeba tylko poznać pewne triki, które pozwolą uatrakcyjnić domowe wnętrza.
Cegła klinkierowa ręcznie formowana HF 1
Opracowanie: Röben
Na podstawie: Röben

Imitacja cegły na ścianę jako nieograniczone pole do kreatywności, które umożliwia sporo aranżacji

Najwierniejszym odzwierciedleniem zwykłej cegły są oczywiście płytki. Nadają się do wykończenia ścian kuchni, salonu, bądź holu. Płytki wykonywane są jako gipsowe i świetnie naśladują fakturę cegły. Charakteryzują się nieregularnym kształtem, dzięki czemu zezwalają na wizualnie zatracenie dysproporcji ścian.
Mieszkanie
Opracowanie: Reinhold Polska

Na którym osiedlu najlepiej kupić lokal mieszkalny w stolicy?

W jakimkolwiek dużym mieście coraz częściej sporym problemem jest odnalezienie odpowiednich terenów pod budowę nowych lokali. Jest to jeden z najważniejszych czynników przesądzających o cenie przyszłej nieruchomości. Ten sam czynnik powoduje, że istnieją spore różnice pomiędzy poszczególnymi rejonami Polski a także poszczególnymi dzielnicami miast. Różnice te potrafią sięgać nawet kilkunastu % ceny mieszkania!
nieruchomości
Opracowanie: Francisco Anzola
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym zajmuje się rzeczoznawca majątkowy|Na czym opiera się praca rzeczoznawcy majątkowego? Jak wygląda ścieżka do tego zawodu?

Zawód rzeczoznawcy majątkowego został prawnie zdefiniowany w Ustawie z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami. Rzeczoznawca majątkowy to człowiek wykonujący zawód zaufania publicznego, zawód, który jest prawnie chroniony.
mieszkanie
Na podstawie: flickr.com

Skąd wskazane jest uzyskać mieszkanie z pierwszej ręki?

Spora część z nas doskonale wie, że posiadanie przez nas mieszkania jest wyraźnym przejawem naszej niezależności oraz samodzielności, do której permanentnie dążymy. Jest to prawie że nasze spełnienie marzeń, które pozwoli nam dopełniać obrane przez nas plany. Współcześnie istnieje wiele sposobności pozyskania osobistego pierwszego mieszkania, które różnią się między sobą wysokością kapitału własnego.
mieszkanie
Opracowanie: Ben Heinrich
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dziś prezentuje się rynek deweloperski w Białymstoku

Kiedy myślimy o tym, by kupić dla siebie mieszkanie, to bywa, że możemy mieć z tym kłopot. Kłopot ten najczęściej wynika ze środków, którymi dysponujemy.
budowa domu
Opracowanie: Freddy

Inteligentne domy, czyli co aktualnie powinno być zamontowane w naszych domach

Chyba każdy z nas chociaż raz słyszał pojęcie inteligentny dom. Wykorzystywane jest ono coraz częściej, a wszystko to, co ma z nim jakiś związek jest też o wiele częściej umieszczane w naszych domach. Jeszcze kilka lat temu inteligentne domy zarezerwowane były przede wszystkim dla osób z naprawdę pełnym portfelem. Aktualnie coraz częściej cena tych osiągnięć technicznych znacząco spada, a tym samym może zdecydować się na nią większa liczba osób.
marina - dom
Opracowanie: ​ Diego Adan Rios
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tarnów to piękne miasto, jednak również doskonałe miejsce na zakup kolejnego mieszkania.

Obecnie przechodząc ulicą bezustannie widzimy coraz to innowacyjne inwestycje. Tworzonych jest sporo galerii handlowych, fascynujących budynków oddanych pod wynajem dla przedsiębiorstw. Najczęstszymi natomiast inwestycjami są bloki.
żyrandol
Opracowanie: anokarina
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób oświetlić współczesny pokój dzienny

Pokój dzienny i żyrandol to tradycyjne zestawienie. Również żyrandole potrafią odmienić aranżację pomieszczeń. Jak wiemy, żyrandole to oprawy stosowane do oświetlenia globalnego.
Okna OKNOPLAST Kraków

Drewniane okna - nowoczesne i piękne

Mniej więcej dwadzieścia lat wstecz hitem były okna plastikowe i wszyscy na fali popularności zmieniali na takie właśnie poprzednie. Okna z plastiku mają owszem swoje zalety, ale mają i minusy. To okna drewniane są świetnym wyjściem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.