Co dać na ślub w prezencie?

Najczęściej na ślubie dajemy kasę i kwiaty, chociaż ostatnimi czasy powszechne jest to by zamiast kwiatów przynosić ze sobą książki, smakołyki albo alkohole. Warto zapamiętać, że bardzo często bądź co bądź chcielibyśmy kupić coś jeszcze. Przynajmniej niektórzy młodzi wychodzą z założenia, iż w sumie prezenty są mało pożądane, bardziej wskazana jest gotówka, lecz nie jest powiedziane, że to musi być we wszystkich przypadkach obowiązujący standard. Zatem: jakie prezenty są wymarzone jeśli w rachubę wchodzi ślub takich osób, które nie są dalekimi krewnymi?
opakowanie na prezenty
Opracowanie: drcw
Na podstawie: http://www.flickr.com
Może wielce wskazane są tak jakby sentymentalne prezenty? Przykładowo przygotowanie wybranych fotografii, włożenie do eleganckiego albumu może sporo dać. Zwracajmy uwagę, że typowe fotki nadal są pożądane. Co prawda w XXI wieku niezbyt często drukuje się fotki, niepodzielnie rządzi FB, lecz to tym bardziej powinno utwierdzić w przekonaniu, iż fotografie są fajnym prezentem ślubnym.

Zaloguj się do serwisu i dowiedz się tutaj (http://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/whisky-bezalkoholowe/), czy nasz podobny artykuł wydaje się być interesujący. Będzie nam też niezmiernie miło, jeżeli pozostawisz ocenę.

Efekt będzie jeszcze bardziej kapitalny jeżeli zdecydujemy się zamówić grawerowanie zdjęć, ta usługa da dużo dobrego, to zapewne jasne. Może miłym prezentem będzie przykładowo bon do przykładowo salonu masażu albo noc w lepszym hotelu? Tego typu pomysłów prezentowych, trochę bardziej materialnych tak naprawdę można podawać w tysiącach. Zasadniczo to jest tak, że ciężko o prezent, który będzie kompletnym niewypałem. Co jak co, ale pewnie nie jesteśmy niepoważni, pozbawieni taktu, zatem nie damy dziwacznego prezentu. Dobrze, co jeszcze tak naprawdę warto podarować tej parze, która jest naprawdę nam bliska?

Zobacz również

Ślub: fotograf jest obowiązkowy i basta

ślub w kościele
Opracowanie: Agata Kwiecień
Na podstawie: abcslubu.pl
Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem. Nie ma się więc co dziwić, że osoby wstępujące w związek małżeński chcą zatrzymać wspomnienie tych najważniejszych w życiu chwil na zawsze. Najlepszym rzecz jasna sposobem są zdjęcia.

Zapewne jesteśmy trochę nieprzeciętnymi osobami, a przynajmniej takie mamy mniemanie na swój temat. Zatem strzałem w dziesiątkę będzie taki oryginalny prezent ślubny, lecz naprawdę mocno wyróżniający się od innych. Może na przykład kupno u utalentowanego rysownika fajnej karykatury pary młodej wywoła gigantyczny uśmiech? Bardzo realne: jeżeli w takim razie interesuje nas bardzo nieprzeciętna karykatura, to wystarczy podesłać karykaturzyście fotografię, a on będzie orientował się jak zrobić z tego coś sensownego. I tak najważniejsze jest to, że przynajmniej pamiętaliśmy o młodej parze i życzymy im szczęścia.
2022/01/05, 07:06:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.