Nikt nie chce zostać samotny. Z wielu niepokojów to istotnie wysuwa się na czołowe miejsce. Całe szczęście jest wiele możliwości, żeby kogoś poznać

Z wielu niepokojów i zagrożeń w naszym życiu na czoło wychodzi samotność. Nie mówi się o tym raczej otwarcie, być może nie myślimy o tym, gdy jesteśmy w związku, lecz samotność to odmienny stan dla każdego z nas. Po prostu człowiek stworzony jest do współistnienia z innymi. Nawet, jak ktoś lubi spokój i woli samotność, czasami musi zwyczajnie wyjść z domu, by porozmawiać z innymi ludźmi.

Na świecie jest wielu zadeklarowanych samotników, którzy często „pękają” przy pierwszy podejściu.

Nie zwlekaj! Jeżeli zainteresowały Cię przytoczone wiadomości, to na pewno bieżąca wiadomość (https://pokazy.net/) na ów temat też Cię przyciągnie. Przeczytaj tekst o tym zagadnieniu.

Uciekają od świata, nie czują potrzeby, by mieć do czynienia z innymi osobami, lecz po jakimś czasie czegoś zaczyna im brakować.

Nie odczuwają innego człowieka, innego głosu, odmiennego sposobu bycia, zagłębiają się za to bardzo mocno w samym sobie. To męczące. Człowiek uciekający od kontaktów z innymi zbyt mocno analizuje swoje zachowanie, jest jakby wyłącznie skupiony na swoich odczuciach i emocjach. Stan taki może doprowadzić do depresji lub innych zaburzeń.

Zobacz również

Gdańskie nieruchomości gwarancją zadowolenia klientów.

Widok na Gdańsk
Opracowanie: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Teraz rozpoczął się dla sprzedawców nieruchomości przejściowy moment. Zakończony właśnie program Rodzina na Swoim i niesprecyzowany termin rozpoczęcia MDM, opóźnia znacznie handel nieruchomościami. Deweloperzy muszą dwa razy skalkulować w którym miejscu i z jaką możliwością zysku mogą angażować kapitał. Istnieją rejony jak na Pogórzu Zachodniobeskidzkim nie utyskują chętnych do zakupu.


Kobieta
Opracowanie: Trang Angels
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kontakt z drugą osobą jest więc potrzebny z wielu powodów, lecz te psychologiczne wysuwają się na czoło stawki. Człowiek ponadto musi kochać innego człowieka. Samotny mężczyzna to mało przyjemny widok, lecz dopiero samotne kobiety sprawiają, że świat staje się jakby zimniejszy i mniej przyjazny.

Uważa się, że kobiety znacznie bardziej pragną miłości. Nie wgryzając się za bardzo w tą teorię trzeba powiedzieć, że coś w tym jest. Współczesne czasy to także inny problem. Nie dość, że mamy ze sobą coraz mniej kontaktu i stajemy się bardziej samotni to dodatkowo spotkania twarzą w twarz zastępuje internet.
Szczególnie nasiliło się to od kiedy pojawiły się tak zwane media społecznościowe. Wiele osób mówi, że to zabija zupełnie kontakty międzyludzkie i zwiększa samotność. Nie jest to do końca prawda. Wiadomo, że jest to jakiś problem, lecz zjawisko to ma także pozytywne aspekty, przykładowo to, że samotne osoby na rożnych portalach internetowych mogą poznać druga osobę, z którą być może uda im się stworzyć coś trwałego. Być może dzięki temu będzie flirt, a później miłość. Być może dla jakiejś osoby skończy się okres samotności, a rozpocznie okres prawdziwej, największej miłości?
2019/07/07, 07:05:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.