Pierścionek zaręczynowy – co wskazane jest mieć na względnie zanim dokona się ostatecznego wyboru?

szafir Zaręczyny to jeden z najistotniejszych momentów w życiu. Decyzja może bowiem zaważyć na całej przyszłości. Ostatecznie, chociaż teoretycznie, druga osoba ma być naszym partnerem aż do śmierci. Jednym z najistotniejszych elementów zaręczyn jest oczywiście dobrze dopasowany pierścionek. Co trzeba mieć na względzie, zanim dokona się ostatecznego zakupu?

Przede wszystkim, warto jest ustalić swoje możliwości finansowe oraz najwyższą sumę, którą jest się w stanie spożytkować na jego zakup. Poza tym, trzeba się zastanowić, jakie preferencje może posiadać przyszła żona. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się biżuterii, którą zazwyczaj nosi: gdy jest fanką delikatnych ozdób ze srebra bądź z białego złota, wówczas znakomicie sprawdzi się
pierścionek
Opracowanie: Parekh Cards
Na podstawie: http://www.flickr.com
.

Oczywiście, dobrze jest też wybrać odpowiedniego jubilera, przykładowo szukając opinii na temat poszczególnych marek w Internecie, co powinno być przydatne w podjęciu końcowej decyzji. Narzeczonej można na dodatek ofiarować pierścionek zabytkowy, przekazywany w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Reasumując, gdy mężczyzna ma w planach zaręczyny, powinien rozpocząć od szukania pierścionka idealnego oraz określenia swoich możliwości finansowych.

Należy pamiętać, że cena nie jest priorytetem, ale gest, ponieważ pierścionek jest pewnego rodzaju symbolem. Co więcej, ważny jest też gust przyszłej narzeczonej. Jeżeli mimo obserwacji noszonej przez nią biżuterii ciągle nie wie się, który pierścionek będzie najlepszy, o pomoc można zapytać jej przyjaciółkę, jaka na pewno będzie umiała dać parę niezbędnych informacji. Podstawą jest również odpowiedni rozmiar pierścionka.
2022/08/03, 07:35:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.