Kładziemy płytki ceramiczne w toalecie, na co zwracać uwagę?

Decydując się na położenie kafelek w łazience, powinniśmy trzymać się pewnych zasad. Toaleta jest poniekąd wizytówką naszego mieszkania.


By otrzymać odpowiedni efekt nierzadko w umywalnię inwestujemy wiele pieniążków, zatem warto zastanowić się nad odpowiednim doborem użytych płytek, jak i stosownym wyborem eksperta, bo prawidłowo położone płytki są kluczem do sukcesu.
Białe płytki ceramiczne
Opracowanie: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nawet najpiękniejsze, najbardziej modne płytki niewłaściwie kładzione mogą okazać się naszą zmorą.

Ten tekst jest dla Ciebie interesujący? Na pewno zaabsorbuje Cię również nowa wiadomość (https://ulpa.com.pl/filtry-viper/), która zawiera zbliżone tematycznie kwestie.

Okaże się przykładowo, że nie tylko pękają, wycierają się, lecz również nie trzymają poprawnej szczelności. Łazienka jest punktem o podniesionej wilgoci, w związku, z czym trzeba szczególną uwagę kierować na przyszykowanie powierzchni pod płytki Lubin. Jak wiemy w umywalni może dojść do przejściowego, pełnego kontaktu z wodą np.

Nie czekaj, tylko poczytaj więcej przewierty w betonie na prezentowany wątek - informacje będą na pewno niezwykle fascynujące, więc kliknij tu i zobacz więcej.

przez zatopienie wodą z pralki. I jeśli płytki są nieodpowiednio zamocowane (podłoże nie było pomalowane gruntem i folią w płynie) może dojść do odklejania się wcześniej przyklejonych płytek. Przed położeniem płytek nawierzchnia powinna być oczyszczona, bez kawałeczków luźno niezwiązanych elementów. Ponadto musi być pozbawiona kurzu, tłuszczu a także innych zanieczyszczeń a na końcu - stosownie zagruntowana oraz rzecz jasna pozbawiona wszelkich nierówności. Dzięki tak przyszykowanych nawierzchniom mamy duże szanse na sukces naszej inwestycji.


Kompetentna firma budowlana Lubin - firma budowlana Ceramico Lubin zwracać będzie uwagę na zagwarantowanie szczelności szczególnie w tych miejscach, w których istnieje podniesione ryzyko przenikania wody. Tymi szczególnym miejscami są brodzik zbudowany z terakoty oraz mury wokół brodzika i kabiny prysznicowej.
Celem zagwarantowania szczelności można zastosować należyte taśmy jak też kołnierze, jakie wykonane są z tworzywa sztucznego oraz odporne są na oddziaływanie wilgoci jak też chemicznych środków. W jaki sposób znaleźć przetestowaną firmę? Starczy w przeglądarkę wpisać na przykład: glazurnictwo - przekonaj się.
2019/12/26, 07:27:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.