Miejsce, gdzie będą bawili się zaproszeni przez nas goście

Gdy organizujemy sami własny ślub mamy na głowie całe mnóstwo obowiązków. Zaczynając najczęściej myślimy nad listą osób, które zaprosimy, a potem oczekujemy, aż wszyscy potwierdzą swoje przybycie. Wtedy przychodzi czas posadzenie gości. W obecnych czasach część osób nie zamawiają winietek i każdy siada gdzie mu się podoba.
Dekoracje sali weselnej
Opracowanie: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ale w takich przypadkach bardzo często wychodzi na to, że goście, którzy przyszli razem muszą siedzieć osobno.

Jeśli zaintrygował Cię niniejszy materiał, szybko sprawdź ponadto ten odnośnik! To świetna oferta (www.bubucraft.pl/recznik-personalizowany-z-napisem) i tu odnajdziesz szczegółowe informacje.

Nie jest to przyjemna sytuacja. Jeżeli więc jednak postawimy na winietki, czyli zaplanujemy jak goście mają usiąść musimy powiedzieć o tym ludziom, którzy zajmują się strojeniem naszej sali. Wiemy też, że sala weselna powinna być zamówiona dużo wcześniej, zwłaszcza, jeżeli jak wiele osób staramy się o zorganizowanie wesela w okresie od maja do końca września. Niektóre sale mają ogromne obłożenie, że przez najbliższe dwa lata nie prowadzą zapisów na śluby. Dlatego trzeba odpowiednio wcześnie zabrać się za poszukiwania miejsca, gdzie będzie miało odbywać się wesele.

Przyozdobienie, ustawienie stołów i krzeseł, zwrócenie uwagi na każdy detal

Każdy chciałby, żeby jego ślub był wyjątkowy. Jednak, aby cała zabawa weselna została rzeczywiście dobrze zapamiętana to musimy pamiętać o różnych sprawach. Najistotniejsza jest odpowiednia sala weselna, która zmieści wszystkich gości i pozwoli na dobrą zabawę. Musimy porozmawiać z osobami, które wynajmują sale jak to jest z jej przyozdobieniem. Czasem przyszli nowożeńcy wolą sami wszystkim się zająć, bo wynajmujący przewiduje np. tylko dwie opcje kolorystyczne. Jednak większość ma w swej ofercie przeróżne opcje wystroju sali weselnej.


Zobacz również

Wynajem autokaru to dobry plan?

samochód ślubny
Opracowanie: flickr.com
Na podstawie: flickr.com
Czy posiadamy wóz na wesele?
Kiedy przygotowujemy się do wesela, to musimy pomyśleć o tym, czym zajedziemy, tak by było nam wygodnie, lecz jednocześnie żeby wszystko się wspaniale przestawiało. Kiedy nie pragniemy angażować nikogo z familii, to możemy pomyśleć o zakładach, które trudnią się takim wynajmowaniem samochodów. Co więcej, warto też pomyśleć o jakimś środku podróży dla naszej familii, tak aby nikt nie musiał się martwić jak dotrze z kościoła na salę.

Dekoracje sali weselnej
Opracowanie: Agence Tophos
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego na pewno uda nam się w ich ofercie odszukać coś dla siebie. Oczywiście prawda jest taka, że każdą dużą przestrzeń damy radę zaaranżować na salę weselną. Jednak może powstać kłopot z gorącymi posiłkami, bo jeżeli chodzi o zimne jedzenie i napoje to problemu nie będzie. Nawet z muzyką i nagłośnieniem da się dogadać. Jednak, kiedy nie będzie kuchni, gdzie wszystko mogłoby zostać podgrzane to będzie spory problem. Jak wiemy polskie wesele nie może obyć się bez ciepłych potraw, więc jeżeli już sami zaaranżujemy którąś salę na salę weselną to pamiętajmy o tym, że musimy wymyślić, co zrobić, żeby posiłki podać na ciepło.
2022/08/03, 07:14:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.