W sklepach możemy przebierać w asortymencie łazienkowym, zarówno pod kątem designu, jak i funkcjonalności Na jakie firmy opłaca się zwrócić uwagę?

Aktualnie urządzenie łazienki nie jest problemem, bowiem w sklepach udostępnia się taką rozmaitość produktów, iż bez kłopotu można zaaranżować nawet małą łazienkę. Jedną z modnych ostatnimi czasy serii produktów do łazienki stanowi wyposażenie Duravit Starck.

umywalka
Opracowanie: jessie essex
Na podstawie: http://www.flickr.com
Łazienka powinna z jednej strony elegancko wyglądać, a z drugiej być funkcjonalna, czyli pozwalać na realizowanie codziennych czynności, takich jak mycie, pranie, czy suszenie. Moglibyśmy więc pomyśleć, że zbyt małe łazienki nie mają jak być wystarczająco funkcjonalne, jednak obecnie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym mebli i armatury łazienkowej jest to jak najbardziej możliwe. Między innymi wyposażenie Duravit spełnia to zadanie - zapraszamy do sklepu.

Po pierwsze umywalki czy wanny tej marki odznaczają się różnorodnością w zakresie kształtu i rozmiaru. Jednakże zawsze są to elementy o prostej linii, geometryczne, a jednocześnie niezwykle stylowe. To właśnie design zwrócił uwagę na to wyposażenie, w momencie, gdy znalazło się w sprzedaży.
Nadrzędnym materiałem, z którego wytwarzane są elementy marki Duravit jest ceramika. Piękna biała umywalka blatowa, wyprodukowana z ceramiki ciekawie urozmaica łazienkę i jest najlepszym uzupełnieniem łazienkowych płytek i zastosowanych dodatków. Niemniej firma ma w sprzedaży także armaturę składającą się z akrylu, jak również dodatki zrobione z drewna. Tym samym wpisuje się w nowoczesny nurt naturalności i elegancji.
umywalka
Opracowanie: Prayitno / Thank you for (7 millions +) views
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli szukamy wyjątkowego wyposażenia do łazienki warto postawić na serię Starck, zważywszy, że tego typu umywalki i wanny bez problemu znajdują zastosowanie również w ośrodkach SPA i Wellness, gdzie jak największą uwagę przywiązuje się do najwyższej jakości funkcjonalnego wyposażenia - umywalki łazienkowe. Mając je u siebie w domu będziemy czuć się niczym gwiazdy. Niemniej nie tylko ze względu na oryginalny design i styl tego rodzaju artykuły opłaca się mieć u siebie. Firma zadbała również, by bez problemu można było utrzymać je w czystości i by służyły jak najdłużej.

Oczywiście Duravit to nie jedyna marka udostępniająca łazienkowe wyposażenie. W sklepach możemy tak naprawdę przebierać w produktach, zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności. Ta różnorodność sprawia, że wyposażenie łazienki jest o wiele prostsze i przyjemniejsze.
2019/02/20, 03:27:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.