Urodziny to niemalże dla każdego najfajniejszy dzień w roku - pragniemy je zazwyczaj spędzić z przyjaciółmi i rodziną

Kiedy jesteśmy mali, to czekamy z tęsknotą na swoje urodziny. Marzymy o nich już nierzadko nawet trzy miesiące wcześniej. Myślimy o wielu prezentach oraz torcie.


Kiedy jesteśmy już starsi, to nierzadko rezygnujemy z świętowania urodzin.


uroczystość
Opracowanie: Andrés David Carreño
Na podstawie: http://www.flickr.com


Tłumaczymy się wiekiem. Powtarzamy, że nie wypada. To złe podejście. W każdym wieku mamy prawo do odrobiny uśmiechu oraz zabawy. Przyjemnie bywa przecież ujrzeć wszystkie miłe nam twarze przy nas w tym samym pokoju. Wszyscy się uśmiechają i dobrze nam życzą. Problemem jest czasami tylko to, jaki prezent na urodziny otrzymamy.


Zobacz również

Planowanie wesela na obszarze Wrocławia.

wesele
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Wrocław ma mnóstwo ładnych sal weselnych, zarówno w środku miasta, jak też na jego obrzeżach oraz w okolicach. Jeśli planujemy ślub i wesele we Wrocławiu, na pewno winniśmy sporo wcześniej zabrać się za jego organizację.


Prawdą jest, że im się jest starszym, tym ciężej dać nam trafiony prezent na urodziny. Z wiekiem okazuje się, że mamy już większość rzeczy. Ciężej także nas czymś naprawdę zaskoczyć. Musimy długo znać jubilata, aby prezent wywołał autentyczny uśmiech na jego twarzy. Jeżeli chcemy nie być sztampowi, to nie możemy kobiecie podarować perfum, a mężczyźnie skarpetek. O wiele lepiej będzie dać jakąś książkę albo płytę. Należy wcześniej delikatnie wypytać o preferencje jubilata lub po prostu taktownie rozejrzeć się po regale i szybko zweryfikować jaki typ książek widzimy na jego półkach najczęściej. Jeśli będzie to prezent (zobacz także oryginalny - magnes z nadrukiem idealna na prezent) dla młodej osoby - przykładowo kolegi ze studiów - możemy kupić coś szalonego.


Jeżeli lubi adrenalinę, to z pewnością uraduje go skok na bungee lub wejściówka na strzelnicę.


Pamiętajmy, że nie ważna jest cena prezentu, a nasz miły gest.
2020/08/02, 07:47:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.