Urządzasz wesele? Pamiętaj o pięknych dekoracjach na aucie, którym pojedziesz do kościoła

Przygotowywanie wesela to nie tylko zamówienie terminu w kościele, wybór pięknej sali, wynajęcie ładnie grającej orkiestry oraz znalezienie fachowego kamerzysty – to także przemyślenie dodatków, które decydują o klimacie przyjęcia. Dodatki weselne mogą sprawić, że poczujecie się w tym dniu naprawdę niezwykle. Do takich dodatków zaliczają się dekoracje, jakimi ustrajamy auto ślubne. Jak mają wyglądać?

bukiet weselny
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystko zależy od gustu młodej pary.

Jeżeli ten artykuł Cię zaintrygował, to również ta optymalna witryna (https://bubucraft.pl/kocyk-personalizowany-z-imieniem-dziecka) okaże się dla Ciebie równie wciągająca zatem wejdź na nią.

Niektórzy bowiem przepadają za przepychem, inni z kolei wolą subtelne dodatki, które nie zakrywają połowy maski, a wyłącznie dodają uroku pojazdowi ślubnemu. Niezależnie od charakteru dekoracji musi być ona funkcjonalna, zainteresowanych zapraszam. Co to oznacza? Trzeba ją mocno przytwierdzić, aby nie osunęła się podczas jazdy i nie przeszkadzała kierowcy, co byłoby nierozważne i zagrażałoby bezpieczeństwu również innych uczestników ruchu.

Po drugie dekoracje samochodu muszą być dopasowane do modelu auta. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, iż nie potrzebują żadnych ozdób. Zawsze jednakże można wybrać np. ładne wstążeczki na klamki. Jakie jeszcze dekoracje (pełna oferta) można zastosować? Wybór jest naprawdę duży - od balonów po żywe bądź sztuczne kwiaty, które dużo łatwiej zamocować do pojazdu. Wiele panien młodych woli jednak żywe kwiaty, jakie są bardziej urokliwe – pachną i po prostu ładniej wyglądają.
dekoracje ślubne samochodu
Opracowanie: flickr.com
Na podstawie: flickr.com
Dekoracje powinniśmy też zharmonizować z pozostałymi ozdobami ślubnymi, by nie okazało się, że samochód jest z zupełnie innej bajki. Można np. zastosować te same kwiaty albo ten sam kolor wstążek, a wszystko będzie stanowić spójną całość. Dobrze jest dbać o takie detale, ponieważ, gdy później będziemy oglądać albumy, możemy żałować, iż nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do ozdób większej wagi.

Przed tym jak będziemy dekorować samochód, upewnijmy się, że jest czysty. Nie każdy bowiem wynajmuje auto w fachowej firmie- niektórzy decydują się na samochód pożyczony od przyjaciela bądź znajomego, ponieważ ma piękne auto i możemy je mieć za darmo czy za jakąś mniejszą opłatą. Wydatki weselne są tak duże, iż dobrze jest pomyśleć o każdych oszczędnościach, jeżeli tylko jest taka możliwość.
2020/02/01, 08:04:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.