Parę przydatnych informacji na temat wybierania skarpet, opis najczęściej używanych ich rodzajów.

Skarpety są jednym z najmniej widocznych elementów naszego ubrania, co nie znaczy że nie należy na nie zwracać uwagi. Przede wszystkim powinny być czyste, jeśli chodzi o nie codzienna zmiana jest niezbędna.
skarpety męskie


Osoby, które zapominają o tym bardzo szybko zaczną zwracać uwagę sąsiadów po zdjęciu butów, zapach jaki można będzie wtedy poczuć od razu jest rozpoznawalny.

Z przyjemnością zalecamy te informacje do przejrzenia. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych wskazówek, jakie warto wprowadzić w swoim życiu.

Należy też zadbać o to, aby nie było w skarpetach dziurek, zwłaszcza pięty są miejscem, gdzie często się pojawiają. Jeszcze do niedawna powszechne było cerowanie skarpet, obecnie przy rozdarciach albo rozpruciach po prostu stare się wyrzuca i kupuje następne. Ważne jest również aby skarpety męskie dobrane były kolorystycznie do reszty ubioru, tu często zobaczyć można niezbyt pasujące do siebie zestawienia (źródło).


Figi
Opracowanie: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com


skóra - przekrój
Opracowanie: Calgary Reviews
Na podstawie: http://www.flickr.com


Skarpety są oferowane w dużej ilości rodzajów, z tego też powodu warto je dobierać pod kątem konkretnego zastosowania.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Zatem będą przydatne ekstra źródła, które dostarczą Ci masę szczegółów na ten temat. Namawiamy więc do kliknięcia w poniższy link.

Do garnituru powinny być one eleganckie, z bawełny najlepszej jakości, i w odcieniu który będzie pasował do całości wizerunku. Za to sportowe skarpety często posiadają dodatek sztucznych nici, lecz dzięki specjalnej konstrukcji bardzo dobrze odprowadzają wilgoć podczas fizycznego wysiłku . W zimie można się zaopatrzyć w skarpety o większej grubości, w których się nie zmarznie, tu bardzo dobrze sprawdza się na przykład frotte.
Do chodzenia na co dzień panowie zakładają przeważnie cienkie skarpety uniwersalne, które sprawdzają się od wczesnej wiosny do początku zimy, coraz większym zainteresowaniem cieszą się również niskie, nie zakrywające kostki skarpety stopki.
2019/11/27, 07:17:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.