Aktywne spędzanie czasu wolnego, czyli co robić, aby nie marnować niedzielnego popołudnia przed TV

Gdy zbliża się wiosna, mamy coraz większą chęć, by nie spędzać czasu w domu. Pogoda dopisuje, słońce świeci coraz mocniej, a temperatura robi się coraz przyjemniejsza. Ściągamy puchowe, zimowe kurtki i zastanawiamy się, co robić, by nie marnować następnego niedzielnego dnia przed TV. Najłatwiejszym sposobem na czas wolny jest spacer. Można chodzić gdzie chciałbyś – i po mieście, i poza miastem, lecz naturalnie idealne są naturalne krajobrazy.

gra w siatkówkę
Opracowanie: Todd Ryburn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego dobrze podjechać samochodem do niedaleko położonego lasu oraz patrzeć, w jaki sposób przyroda z wolna budzi się do życia. Grzybów niestety nie znajdziemy, lecz miło spędzimy czas. Można spakować piłkę, rakietki do badmintona oraz rzecz jasna pyszne kanapki albo inne frykasy, aby zjeść na świeżym powietrzu wyborny podwieczorek. Cała rodzina będzie uszczęśliwiona, kiedy postawimy koszyk na zielonej polanie i będziemy słuchać śpiewu ptaków. Jeżeli nie spacery, to może wycieczki na rowerze? Większość z nas uwielbia pedałować, dlaczego więc nie wybrać się na przejażdżkę? Nie jedziemy od razu 20 km poza miasto, na początku wystarczy kilka kilometrów, aby odrobinę rozruszać się po zimie - . Wiele osób przepada również za chodzeniem z kijkami.

Poznaj mój serwis (lemans.pl/cennik/) - należy wejść w podany poniżej link i w tekście można przeczytać dodatkowe informacje na ten pasjonujący wątek.

To tak zwany Nordic Walking, który umożliwia nie tylko nacieszyć się świeżym powietrzem, lecz także pozbyć się kilku nadprogramowych kg, jakie niestety częstokrotnie pojawiają się po zimnych miesiącach. Kijki odciążają stawy, toteż mogą z nich korzystać także osoby mające z nimi trudności. Ponadto popularne są działki, tak zwane ogródki, jakie możemy wyszukać we właściwie każdym mieście. Dobrze mieć taki swój kawałek ziemi, gdzie będzie można posadzić ulubione kwiaty, wyhodować pomidorki, jak również postawić grilla, aby niekiedy spożyć kolację na świeżym powietrzu. Kluczowe jest, aby ile się da przebywać poza domem, bo zanim się spostrzeżemy, ponownie nadejdą zimowe miesiące.


Zobacz również

Czy szukanie upominków to łatwa rzecz? Jak uszczęśliwić obdarowywaną osobę? Jakie upominki się sprawdzają?

Prezenty
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Szukanie upominków to nie jest łatwe zadanie. Zapewne sporo osób mogło się o tym przekonać gdy zachodząc w głowę nie mogli znaleźć nic odpowiedniego, co na pewno sprawi sporo radości obdarowywanemu. W wypadku jak znamy obdarowywanego albo też mamy okazję zapytać kogoś o to co taka osoba lubi, to jesteśmy w lepszej sytuacji. Natomiast czasem zdarza się tak, iż musimy zakupić prezent osobie, której tak do końca nie znamy. Czy istnieją jakieś sprawdzone pomysły na różne upominki?

chłopak robiący brzuszki
Opracowanie: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
To tylko kilka pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Niezaprzeczalnie masz swoje ulubione zajęcia, jakie można realizować pod gołym niebem (odnośnik). Zabierz rodzinę z wygodnej sofy i zróbcie coś miłego, a znacznie przyjemniej będzie się wam spać, gdy już wrócicie do domu sfatygowani, ale uszczęśliwieni.
2020/03/17, 07:23:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.