Szkło hartowane – dlaczego jest lepsze dla twojej komórki niż folia, jaką kupowałeś dotychczas?

Obecne telefony mają niebywale duże wyświetlacze, które z jednej strony umożliwiają nam korzystanie z licznych funkcji, których dotychczas nie posiadały komórki, lecz z drugiej – należy je w należyty sposób zabezpieczać. Zazwyczaj naklejamy folię, która jest niedroga, ale czy zabezpiecza tak, jak powinna? Zdaje się, że tak, jednak zapewne nie posiada tak wielu walorów, jak szkło hartowane Wrocław.

balustrady szklane - Da-bud
Opracowanie: DA-BUD
Na podstawie: http://www.da-bud.pl
Przede wszystkim taki typ ochrony, którym jest szkło hartowane, świetnie dopasowuje się do ekranu. Szkło fantastycznie przylega, nigdzie się nie odkleja i masz zapewnienie, że kiedy będziesz wkładać telefon do kieszeni, rogi nie zaczną odchodzić, tak jak niejednokrotnie zdarza się to w wypadku folii. Folia porządnie wygląda przez pierwsze parę dni, później – jeśli nie będziemy uważać – może zacząć odklejać się w miejscach, jakie w szczególności potrzebują ochrony. Po drugie choć folia właściwie zabezpiecza przed zarysowaniami, folia robi to dużo lepiej. Ekranu nie zarysują nawet klucze, gdy przypadkiem wrzucisz je do tej samej kieszeni, w której jest komórka.

Należy także podkreślić, że szkło jest niezrównanie proste w montażu. Na pewno przyklejając folię zdarzyło ci się zdenerwować, gdy zaczęły robić się pod nią pęcherzyki powietrza. Trudno ich uniknąć, toteż potrzeba naprawdę sporej perfekcji, gdy podchodzimy do niniejszego zadania. Szkło jest znacznie prostsze w zakładaniu i nie zagrażają nam pęcherzyki powietrza.

Jeśli są jakiekolwiek fascynujące Cię zagadnienia na przedstawiany temat, to kliknij na oryginalne www, ono zapewne Cię zainteresuje.

Starczy je nakleić, przykładając od razu w całości na ekran i gotowe. Szkło hartowane nie powoduje gorszej jakości obrazu, zatem nie musisz obawiać się, że teraz słabiej wszystko będzie widać - sprawdź szczegóły na . To na pewno nie nastąpi.


Zobacz również

Ceramika do Twojej łazienki

łazienka
Opracowanie: Baumit
Na podstawie: Baumit
Łazienka to bardzo prywatne cztery kąty w domu, a mimo to powinno się elegancko prezentować dla ludzi z zewnątrz. Design łazienki sprawia najwięcej trosk, ponieważ należy mieć na uwadze kilka kluczowych kwestii. Po pierwsze, łazienki najczęściej nie są zbyt duże, a zatem powierzchnia na sprzęt staje się bardzo ograniczona. To często sprawia, że pojawiają się dylematy – co zostawić, a czego nie.

szkło hartowane
Na koniec warto zaznaczyć, że nieraz w salonach z telefonami proponują naklejenie szkła na aparat komórkowy, z czego można skorzystać, jeżeli mimo wszystko wolelibyśmy nie robić tego samodzielnie.

Jeśli wobec tego będziesz stać przed wyborem na co teraz się zdecydować – folię lub szkło hartowane Wrocław – teraz już nie będziesz mieć wątpliwości, jaką podjąć decyzję - firma szklarska Da-Bud.

Przeczytaj dodatkowo takie ciekawe wskazówki ze strony, które przeczytasz pod tym odsyłaczem - one również rozpatrują to zagadnienie.

Szkło zapewni dużo więcej ochrony twojemu aparatowi komórkowemu, toteż chociaż kosztuje trochę więcej, to warto jest inwestować w bezpieczeństwo swojego aparatu, szczególnie, iż z pewnością nie należał do najtańszych.
2019/11/13, 07:41:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.