Wolny dzień, a Ty nie masz pojęcia czym się zająć?

Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chcesz gdzieś udać się za miasto, może pospacerować po górach, ale prognozy pogody wykluczają twoje piękne plany. Więc co ci pozostaje? Siedzenie w czterech ścianach, bezsensowne i przypadkowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Mamy lepszy zestaw propozycji!
Książka nie gryzie, to pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy, w momencie gdy widzę, jak duża część społeczeństwa zapatruje się na spędzenie czasu z książką. Faktycznie, czytelnictwo z roku na rok spada, książki sprzedają się
Zestaw kinomaniaka
Opracowanie: thierry ehrmann
Na podstawie: http://www.flickr.com
nie za dobrze, z tego powodu tendencja nie nastraja pozytywnie. Ale naprawdę dobra lektura to świetny „zabijacz” czasu. Nie ma znaczenia, jaka to będzie książka, „dobra” to pojęcie subiektywne, istotne, żeby się tobie podobała. Uwierz, iż w ten sposób zagospodarowany czas da ci więcej korzyści niż długie godziny przed telewizorem, w którym wieje nudą i beznadzieją.

Zobacz również

Anime wydawane na DVD

Opracowanie: Lark Polska sp. z o.o.
Film to naprawdę rozległy temat, w wielkiej mierze wcale nie tak jak najlepiej znany jak ogromu jednostkom się może czasem wydawać. Kinowe hity ogląda niemal każdy, jednak mało kto zastanawia się nad kinowymi nawiązaniami i pojmuje związki między jedną, a drugą kinową produkcją.


Ludzie w kinie
Opracowanie: Ministerio de Cultura de la Nación
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli już jednak nie jesteś w stanie zrezygnować z telewizji to włącz… komputer. Wiedz że, w Sieci masz o wiele pokaźniejszy wybór interesujących materiałów niż w telewizji. Ostatnio polecaną rozrywką są seriale. Bardzo pochłaniają, a czasu na nie zawsze jest za mało, dlatego warto wykorzystać czas, który i tak nie wiesz, jak zająć. Do wyboru masz bardzo dużo propozycji: serial przygodowy, serial romans (interesujące seriale romanse), a może dajmy na to coś z serii serial science fiction lub serial sensacyjny (seriale sensacyjne). Myślę, że trudno będzie dokonać wyboru, jednak mimo to warto się na coś zdecydować.

Interesującą propozycją jest również spędzenie trochę czasu w kuchni, ale w ten sposób, żeby coś zabrać z szafki i wrócić przed telewizor, wymagany jest dłuższy pobyt w kuchni, aby przyrządzić coś pysznego. Z jednej strony masz zorganizowaną pewną część dnia, gotujesz coś wytrwale, z drugiej strony, wieczorem z przyjemnością konsumujesz efekty swojego wysiłku. Dobre, jednak mogłoby być znacznie lepsze? To nieważne, bo ważne są chęci i ciekawe doświadczenia. Ten sposób na weekendową aktywność nie jest też na pewno zarezerwowany jedynie dla kobiet, przecież na kuchennych drzwiach nie ma napisu: „tylko dla Kobiet”. Tak więc nie krępuj się, dowiedz się, jak ci pójdzie, a jednocześnie wypełnij wolny czas czymś pożytecznym, co da ci nowe doświadczenia a także inne niż co dzień poczucie, że robisz coś nie dlatego że musisz, ale dlatego że chcesz.
2021/01/04, 14:25:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.