W jaki sposób założyć swoją grupę kabaretową?

Dzisiaj śmiejemy się z dowcipów różnych grup, jakie występują w różnych kabaretowych programach. Dużo jest osób, które chciałyby samodzielnie występować w telewizji i mają do tego spore zdolności.
Kto jest zdecydowany założyć własny kabaret, powinien odnaleźć ludzi, którzy będą chcieli z nim występować. Można też występować pojedynczo i wtedy odpowiednie osoby nie są potrzebne. Ale kiedy jakaś osoba chce posiadać własną grupę kabaretową, musi odnaleźć odpowiednich ludzi lub co najmniej jednego kompana. Musi być to osoba, która uwielbia dowcipy, i która potrafi zawsze odpowiedzieć jakąś celną ripostą. Może być to także osoba, która potrafi ciekawie mówić. Osoba ta powinna być z wyobraźnią, dobrze by było, jakby to był ktoś znajomy z kim czujemy się dobrze.


branża
Opracowanie: Cayobo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jakakolwiek osoba może uważać, że posiada talent do pisania skeczy i ludzie będą śmiać się do łez. W praktyce jednak jest tak, że osobę występującą paraliżuje trema. Mógłby opowiadać za cicho albo śmiać się z rzeczy, jakie nie śmieszne nie są dla większości ludzi. Najlepiej zacząć występowanie przed grupką przyjaciół oraz rodziną, aby sprawdzić ich reakcje i swoje zdolności. Następnie należy znaleźć ludzi, którzy nie znają nas i będą rzeczywiście oceniać skecze i piosenki nie zaś występujących. Kabaretową karierę zaczyna się od występowania w domach kultury czy też w szkołach. Warto jest skecze nagrywać i umieszczać je w internecie. Nie można też zapominać o różnych konkursach talentów, które przeprowadzane są od czasu do czasu i można pokazać na nich własne zdolności.
Dane o kulturalnych wydarzeniach znajdziemy w internecie. Można by również tam zakupić wejściówki na znane kabarety. Wiadome jest, że najlepiej podpatrywać najlepszych.
2018/07/02, 07:20:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.