Złupić wroga, poznać przyszłość – czyli granie online

Nawałnica kosmicznych robotów, łupienie statków na morzu, czy może symulator codzienności w kilku wymiarach? Praktycznie już dziś obserwujemy i bierzemy udział w coraz bardziej realnych odsłonach gier. Czy taka tendencja się utrzyma?

Gry komputerowe
Opracowanie: dfactory
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dyskusje wokół gier dotyczą pytania – w jakim kierunku zmierzają obecne gry? Są gry roboty (ranking najpopularniejszych gier komputertowych ), które w wersjach online weszły na rynek lata temu, razem z kosmicznym Star Wars. Symulatorów online oraz offline kosmicznych bitew pojawiło się wiele, w większości z nich znajdziemy panel który koncentruje się wokół zbierania zasobów, ulepszania wahadłowca kosmicznego, mierzenia się z potencjalnym wrogiem. W wersjach sieciowych przeważnie konkurent „siedzi” za innym ekranem i steruje swój kosmiczny statek w otchłani internetowego „kosmosu”.


Zobacz również

Gry komputerowe oferowane w sieci

Niezbędne dla PS4
Opracowanie: Alan Klim
Na podstawie: http://www.flickr.com
Doskonałe zestawienia, które cenione są dzisiaj przez klientów na rynku, to gry z tak zwanej najwyższej półki. Możliwości szczególnie godnych polecenia nie brakuje, a zaawansowani użytkownicy, jak i absolutni amatorzy prześcigają się w szukaniu pełnych inspiracji nowości. W zakresie takim jak gra gry logiczne trafić można na nadzwyczaj atrakcyjne zestawienia, które są sprawdzone. Najlepszy styl, jaki gwarantuje dostawca rozrywek internetowych, okazuje się odpowiednim wyborem.


Mamy kosmos, możemy spokojnie zejść na ziemię. Jeśli chodzi o przyziemną tematykę gry przyszłość (najlepsze gry PC - sprawdź) jest dobrze emanowana w Sims`ach. Ta klasyka gier od zawsze opiera się na identycznej fabule: tworzenia rodziny, życia w sąsiedztwie i koncentrowaniu się na standardowych codziennych czynnościach życiowych. Kiedyś „naszą” postacią było kilka kwadratowych pikseli, dzisiaj dyskusja toczy się wokół trójwymiaru i trochę dziwnych rozwiązań.

Zrobisz krok naprzód, jeśli obejrzysz, co ma rzetelna oferta. Sprawdź, że faktycznie dane na niej zawarte są ważne.

Dlaczego? Jedna z nowszych odsłon ma odniesienie w tytule do skoku w przyszłość, motywowanym przez niedzisiejsze, nieco… kosmiczne rozwiązania. Podróżowanie w czasie, futurystyczne gadżety jak kapsuła sypialniana, plecaki rakietowe – to wszystko kojarzy się raczej z zasiedlaniem obcych planet niż cichym życiem we wspólnocie. No, ale… Jeśli przyszłości przecież nie znamy, toteż czego to wyobraźnia twórców nie wymyśli.


Inne gry managerowe? Mamy piłkarskie Football Managery - odciążenia dla Fify i Pro Evolution Soccer oraz podobne managery w innych dyscyplinach, od siatkówki po tenis. Mamy kolejne gierki online nawiązujące do kultowych filmów. Któż z twórców gier o piratach nie wyobrażał sobie lub nie widział ekranowego Jacka Sparrowa w „Piratach z Karaibów”? Gry, piraci, mapa – z reguły akcja kręci się wokół poziomu wyszkolenia pirata, zdobywania surowców, batalii morskich. Na przykład w grze Pirates Storm konieczne jest zrobienie swojego konta w grze. Kilka sekund na wklepanie danych i mamy otwartą drogę do pierwszego statku i pierwszych podbojów.
2021/06/29, 15:44:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.