Nie krępujmy się świętować, jest to wręcz nasz obowiązek. A każde wydarzenie zasługuje na prawdziwe celebrowanie

Dzisiaj nie brakuje okazji, by wspólnie świętować. Życie przynosi nam mnóstwo powodów do świętowania. Niestety, nie tylko tym żyjemy, więc zdarzają się gorsze dni, a nawet tragedie, które najlepiej przeżyć w smutku i zadumie. Szczęśliwie, każde szczęśliwe dla nas wydarzenie można świętować, jakbyśmy zdobyli coś najważniejszego w życiu. I tak w istocie jest, ponieważ zdobywamy naprawdę dużo w te szczęśliwe dni. W zależności od święta są to rocznice, urodziny czy triumfy, za które warto wznieść toast.
tort
Opracowanie: Peter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto cieszyć się, kiedy nasz przyjaciel ma kolejne urodziny lub spotykamy kogoś po kilku latach, warto się cieszyć z taką osobą, że przeżyliśmy tyle lat i dalej możemy świętować. W życiu bowiem, jak to widać czasami nie możemy być pewni niczego, każda rzecz jest tylko na chwilę, nasze życie jest w zasadzie tylko na jakiś czas i nie wiadomo, kiedy się skończy. Dlatego jest takie istotne, żeby celebrować jego każdy moment.

Wiadomo, że robienie tego przez cały czas nie jest możliwe, gdyż mamy swoje sprawy i prawdziwe życie, o które możemy zabiegać. Możemy co prawda triumfować w ciszy, lecz nie będzie to to samo, gdy możemy z osobą, którą lubimy czy kochamy po raz kolejny wznieść toast. Bo prawda wygląda tak, iż sukcesy smakują najlepiej, kiedy można się nimi cieszyć z innymi. Jakby to było, gdybyśmy odnosili sukcesy, ale nie mielibyśmy sposobności, by świętować je z najbliższymi. Byłoby to smutne, co więcej, nie moglibyśmy cieszyć się w pełni naszym szczęściem.

Podnoszona tutaj tematyka jest dla Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to wejdź do serwisu (http://tuchoinki.pl/), który publikuje zbliżone tematy.

Warto też cieszyć się okazale, zorganizować coś, żeby podkreślić ten sukces. Nabyć tort lub torty na zamówienie (sprawdź: torty Wrocław), pomyśleć o pozostałych atrakcjach a potem szczerze się cieszyć, zaakcentować to wspaniałą imprezą.


Zobacz również

Profesjonalna firma organizująca imprezy urodzinowe dla dzieci

Tort urodzinowy
Opracowanie: Ian Gratton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasi animatorzy są ludźmi nad wyraz błyskotliwych. Już teraz odwiedź naszą stronę www. Warszawa jest miastem, w którym wiele osób skarży się na brak czasu.


tort
Opracowanie: Michael Kopp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Powinniśmy o tym pamiętać, albowiem w życiu wydarzenia tak wspaniałe przeplatają się ze smutnymi zdarzeniami lub chociażby przeciętnymi, niewartymi odnotowania. Tym bardziej powinniśmy być zdecydowanie mocniej wyczuleni, aby celebrować sukcesy, które niejako są esencją naszego życia. Kto wie ponadto, jak dużo będzie ich w życiu i czy obecny sukces nie jest naszym ostatnim. Dlatego też właściwe świętowanie takich wydarzeń nie jest niczym złym, to raczej bardzo pożądany, wręcz konieczny stan.
2020/05/29, 07:52:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.