Na co powinno się zwracać uwagę, jeśli dokonujemy zakupu mieszkania z rynku pierwotnego?

Rozważasz przeprowadzkę? Na poważnie rozważasz kupno nowego mieszkania od dewelopera?. Przekonaj się, o czym musimy pamiętać.

Z pewnością analizujesz sporo ofert,
budowa nowego mieszkania od dewelopera
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
ogłoszeń. Dziś najlepszym źródłem w tym obszarze jest Internet. Warto googlować takie formuły jak „mieszkania deweloperskie Białystok”, „mieszkania Brochów”, „mieszkania do kupienia Wrocław” (więcej - ). Jeśli decydujemy się na nieruchomości od dewelopera, warto mieć w pamięci, że kupno zawsze jest związane z pewnym ryzykiem. Wypada więc się zabezpieczyć. Jeśli w konsekwencji szczegółowych poszukiwań, z zastosowaniem sformułowań jak na przykład „mieszkania Brochów”, „mieszkania z rynku pierwotnego Gdańsk”, „mieszkania do kupienia Wrocław”, wśród rozmaitych propozycji znaleźliśmy ogłoszenie, które spełnia nasze oczekiwania i wymagania, koniecznie musimy sprawdzić, czy dana lokalizacja jest atrakcyjna. Warto zobaczyć: tutaj. Chodzi o takie kwestie jak bliskość sklepu, siłowni, szkoły czy przychodni to, czy niedaleko jest sklep, siłownia, szkoła czy przychodnia zdrowia. Kolejnym krokiem jest konwersacja i podpisanie umowy z deweloperem. Dewelopera powinniśmy szczegółowo sprawdzić. Przede wszystkim upewnijmy się jak przebiegały jego poprzednie inwestycje.


Zobacz również

Wrocław idealnym miejscem do życia, czyli dlaczego można się tutaj przenieść

wrocław
Opracowanie: Alberto Cabello
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chyba nikogo nie należy zapewniać, że potężne miasta dają znacznie większe możliwości, jeśli chodzi o zatrudnienie. Znalezienie w nich pracy nie będzie stanowiło dużego kłopotu. Podobnie jest, jeśli chodzi o wynajmowanie mieszkania.

Po drugie możemy zaznajomić się z
nowe mieszkanie
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie: http://www.flickr.com
opiniami w Internecie, popytajmy znajomych, przyjaciół – być może ktoś coś wie. Jeśli zamierzamy wejść we współpracę z firmą notowaną na giełdzie, musimy sprawdzić koniecznie jej przeszłość. Kontrakt z deweloperem powinien być jak najbardziej szczegółowy. Wszystko, co obiecuje deweloper (czytaj dalej deweloper bielsko) musi zostać zawarte. Trzeba pamiętać, że im więcej do umowy dołączonych jest załączników w postaci planów i szkiców, tym lepiej. Istotne są nawet takie detale jak dokładny metraż pomieszczeń czy przebieg instalacji elektrycznej. W czasie wykończeń możemy na podstawie dokumentów sprawdzać, czy wszystko się zgadza. Forma umowy przedwstępnej jest ustanowiona przez prawo – musimy udać się do notariusza. Trzeba pamiętać, że ważne są też kary umowne.

Czy przedstawiany tekst jest Twoim zdaniem ciekawy? Jeżeli tak sądzisz, to kliknij też na pełny raport, który zawiera nie mniej istotne informacje.

Jeśli deweloper z czymś się spóźni, nie dotrzyma zapewnień, zostanie ukarany.
2020/02/23, 07:50:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.