Jaki upominek podarować na gwiazdkę?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres w roku. Każdy z nas ma w pamięci te momenty, gdy w dziecięctwie razem z rodzicielami, dziaduniami, wujami oraz kuzynami oczekiwało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze żeby móc w końcu zasiąść do kolacji wigilijnej a po drugie - niechybnie dla poniektórych istotniejsze – by zajrzeć pod choinkę i w szaleńczym amoku móc rozpakować prezenty. Ach te podarki! Spędzają sen z powiek już na długo przed uroczystościami. Frapujemy się, czym wyjątkowym zaskoczyć najbliższych i jakie podarunki im sprezentować tak, żeby byli zachwyceni, trafić w gust i na dodatek, aby nie była to powtórka z lat poprzednich. Zadanie wyjątkowe trudne. Jeżeli do tego dojdzie ogromna ilość krewnych – mamy problem.

Mikołaj wręczający prezent
Opracowanie: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kobiety: W wypadku płci pięknej zadanie będzie z pewnością prostsze (mym sądem). Kobietom w zasadzie prościej dogodzić, wystarcza odpowiednio wcześniej zrobić mały „wywiadzik”, żeby wiedzieć czego dana kobieta, dziewczyna pragnie. Jedną ucieszy sokowirówka, kaszmirowy sweterek, druga ucieszy się na widok przepięknego łańcuszka, bransoletki czy kolczyków. Sportsmenkę ucieszą prezenty w stylu: strój do biegania lub rower Unibike - czy warto kupić sokowirówkę.


Zobacz również

Reklama zewnętrzna – rodzaje i formy reklamy

szlifierki
Opracowanie: Proma Polska
Obecnie istnieje dużo nośników outdoorowej reklamy, dzięki jakim możesz dotrzeć do klienta. Odmiany reklamy outdoorowej powinny być dobrane do miejsca, w którym się znajdują tak, by były jak w największym stopniu widoczne.

prezenty
Opracowanie: Trevor King
Na podstawie: http://www.flickr.com
Panowie: Tu sytuacja się na pewno gmatwa.

Absorbuje Cię kwestia poruszana w tym artykule? Przeczytaj ponadto także inne podobne treści - zwyczajnie wejdź tutaj (http://optitaxi.pl/praca-taxi-warszawa/).

Ponieważ następna para ciepłych skarpetek będzie elementem zapychającym szufladę, to w takim wypadku co ja mam zakupić? Wcześniej przytoczony „wywiadzik” także w wypadku panów spełnia swoją funkcję. Jedyny wymóg - musi być przeprowadzony sprytnie, by się mężczyzna nie zorientował, co spiskujemy. Idąc na przód tym kluczem najbardziej odpowiednie prezenty dla bliskich nam mężczyzn to takie, które odpowiadają ich zainteresowaniom oraz trybowi życia. Sportowców najlepiej obdarować nowym drobiazgiem – znajdzie się tutaj miejsce na najnowsze korki piłkarskie, albo kółka do deskorolki. Melomanom najwięcej uciechy przysporzy najnowszy release ukochanego muzyka. Facetów podzielić można na jeszcze jedna grupę – tzw. gadżeciarzy. Z nimi jest o niebo prościej aniżeli z poprzednimi. W tym przypadku sprawdzą się telefony komórkowe Nokia czy bezprzewodowe słuchawki. Niezłym podarunkiem dla panów dbających o swój samochód będzie kompresor albo nowe kołpaki. Wybór zależy od wcześniej zrealizowanego "wywiadu" - promocyjne telefony komórkowe nokia Ceneo.
2023/09/16, 09:14:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.