Budowa lokali w mieście Wrocław

Sprzedaż mieszkań przez deweloperów cały czas wzrasta. Od niedawna obowiązuje akt prawny, jaki nakłada na biorących pożyczki na zakupienie mieszkania co najmniej 10 procentowego wkładu osobistego. Mimo tych skomplikowań, nowe mieszkania są kupowane jeszcze przed ich zbudowaniem.


salon w mieszkaniu
Opracowanie: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sprzedaż mieszkań Wrocław cały czas wzrasta, bo trudno o lepszy moment na zakupienie wymarzonych, własnych czterech kątów.

Przeczytaj, jakie informacje odnajdziesz pod tym odsyłaczem (http://dobroplast.pl/parapety.html). Zapewne będą niesamowicie ciekawe i godne uwagi, co sprawi, że niejednokrotnie będziesz tu wracać.

Obniżyły się stopy procentowe, a deweloperzy oferują coraz mniejsze ceny za metr kwadratowy. W ten sposób kupno lokalu stało się dużo bardziej intratne aniżeli najem.

Największym popytem cieszą się lokale 40 - 50-metrowe, idealne dla młodych małżonków z dzieckiem. Dla większej części nabywców zasadniczą sprawą w poszukiwaniu mieszkań jest należność. Znaczenie na znaczną sprzedaż mieszkań Wrocław ma stabilizacja krajowej gospodarki. Klienci pobierają kredyty, gdyż nie boją się utraty pracy. Duży wpływ na sektor ma także projekt Mieszkanie Dla Młodych, polegający na dofinansowaniu wkładu osobistego kupujących przez państwo. Raty kredytowe przy zakupie swojego lokalu są w tej chwili o kilkaset złotych niższe niż comiesięczna należność za wynajem.

Sprzedaż mieszkań (sprawdź mieszkania na sprzedaż oferowane przez Archicom SA) Wrocław przez deweloperów łączy się z wieloma korzyściami. Najistotniejszą z nich jest to, że lokale zakupione w stanie deweloperskim są objęte okresem gwarancji i poręczenia. Najciekawszą propozycję tanich mieszkań można odszukać w miastach, gdzie jest wielka rywalizacja pomiędzy deweloperami. W tym miejscu też jest szansa, że na rynku przez cały czas będą dostępne tanie lokale.

Nowe mieszkanie
Opracowanie: Marcel Heller
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od dwóch lat obowiązuje ustawa deweloperska, która znacząco podwyższyła stopień ochrony klientów. Jej najważniejszym elementem jest to, że deweloper nie może swobodnie rozporządzać pieniędzmi otrzymywanymi od kupujących. Trafiają one bowiem na nadzwyczajny rachunek, jakim zarządza bank. Może on przelać pieniądze deweloperowi tylko jeśli ten zbuduje nieruchomość i przekaże prawo własności na odbiorców. Mimo owych obostrzeń, sprzedaż mieszkań (Wrocław) przez deweloperów bezustannie wzrasta i nic nie przepowiada, ażeby to się miało zmienić.
2019/02/02, 08:04:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.