Wspaniały dzień dla narzeczonych - ślubowanie we Włoszech

Bez wątpienia każda Para Młoda niesłychanie stresuje się przed dniem swojego ślubu, niemniej nie da się ukryć, iż jest to niesłychanie szczęśliwy i ważny dzień. W związku z tym na ogół dokłada się wielu starań, by tego dnia wszystko szło jak najlepiej. Ważkie jest zaplanowanie ślubu odpowiednio wcześnie aby nie musieć układać niczego na ostatnią chwilę.

ślub we Włoszech
Opracowanie: Dave & Margie Hill / Kleerup
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez wątpliwości szykując się do ślubu trzeba ustalić datę, zatrudnić fotografa ślubnego, zaplanować wesele no i oczywiście wybrać miejsce ślubu. Poniektóre osoby decydują się na ślubowanie w kościele, jeszcze inni w Urzędzie Stanu Cywilnego, ogromnie często Młodzi biorą też zawarcie związku małżeńskiego w rodzinnym mieście któregoś z nich. Niemniej multum osób decyduje się na ślubowanie za granicą, co jest niesłychanie wyśmienitą opcją jeśli chcesz połączyć ślub (dowiedz się więcej) z podróżą poślubną.

we Włoszech
Opracowanie: Vyacheslav Argenberg
Na podstawie: http://www.flickr.com
Naturalnie przygotowanie ślubu za granicą wymaga istotnie więcej czasu oraz pieniędzy, bowiem najczęściej należy to robić na odległość. Ważkie jest też odpowiednie zaplanowanie wesela i odnalezienie zakwaterowania dla gości. Decydując się na ślub za granicą dużo Par Młodych finansuje też swoim gościom podróż oraz pobyt w okresie uroczystości, bowiem nie każda osoba będzie miała możliwości finansowe pozwalające jej wyjechać za granicę. Mimo załatwiania tak wielu formalności, ślub za granicą przykładowo ślub w Wenecji niewątpliwie będzie niezmiernie piękny i niezapomniany. Włochy są naprawdę fenomenalnym miejscem, jakie na pewno należałoby odwiedzić, zaś wzięcie ślubu we Włoszech to pomysł pomysłowy i nieszablonowy.

Naturalnie planując ślub we Włoszech wypada zaznajomić się z tamtejszymi formalnościami co do małżeństwa, dobrym pomysłem jest też wzięcie ślubu w miejscu, w jakim pozostanie on udzielony po polsku. Jeżeli Para Młoda i ich goście nie znają języka obcego, to takie wyjście jest wręcz potrzebne. Będąc we Włoszech Para Młoda ma też możliwość zaplanowania wspaniałego miesiąca miodowego, ponieważ Włochy oferują niemało intrygujących atrakcji turystycznych, nie mówiąc już o cudnych pejzażach i widokach.
2020/09/10, 09:01:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.