Własne M we Wrocławiu

To doskonały okres, by nabyć cztery kąty! Ceny za metr kwadratowy ciągle spadają na terenie Polski. O ile zatem zgromadziłeś dużą sumę lub masz możliwość wzięcia kredytu na ten cel, nie zwlekaj dłużej. Oto krótki poradnik, w którym przeczytasz, jakie rejony Wrocław są najlepsze do mieszkania, a jakie nie mogą pochwalić się dobrą renomą wśród mieszkańców.

Jeżeli pragniesz namierzyć nieruchomości na sprzedaż w historycznej stolicy Śląska, do wyszukiwarki internetowej wklej frazę „nieruchomości Wrocław” (ciekawe nieruchomości znajdziesz tu).

Zaciekawił Cię taki tekst? To super, ale kliknij ten odnośnik, ponieważ dodatkowo mamy także inny podobny artykuł, który warto zobaczyć tu (tsprojekt.pl/adaptacja-projektu/).

Przed decyzją warto przeznaczyć trochę czasu na przemyślana. We Wrocławiu, jak zresztą praktycznie w każdej metropolii, są różne rejony – niezłe i złe do życia.

Osiedle Cztery Pory Roku
Opracowanie: Grupa Archicom
Na podstawie: Grupa Archicom
Najwspanialszym miejscem do osiedlenia jest rejon tak zwanej Wielkiej Wyspy. Ten rejon dawnego Breslau jest znany z dużej ilości terenów zielonych. Mieszkający tam ludzie uwielbiają przechadzki po okolicznych parkach, cenią sobie także wyjątkową ciszę.

Intryguje Cię prezentowany artykuł? Jeżeli tak, to bez ociągania kliknij ten link - ta niezła strona publikuje zbliżoną problematykę.

Doskonałą rzeczą jest bliskość do wspaniałych wrocławskich atrakcji – ogrodu zoologicznego i majestatycznej Hali Stulecia. Jedyną wadą Wielkiej Wyspy jest oddalenie od środka Wrocławia. W obecnym roku są zaplanowane remonty dróg, które bardzo utrudnią dojeżdżanie do osiedli leżących na Wyspie.

Mniej kosztowne mieszkania spotkasz na obrzeżach miasta . Są to często bardzo eleganckie i przepastne mieszkania. Niestety, Wrocław jest znany z niesprawnej komunikacji, dlatego kupienie domu daleko od centrum wydaje się złym pomysłem. Najmniej drogie domostwa spotkasz na Psim Polu – obszernej dzielnicy, która do teraz nie ma komunikacji tramwajowej. Władze Wrocławia w tej materii od dawna zbywają milczeniem żale wrocławian, którzy każdego dnia stoją w gigantycznych korkach.

W momencie, gdy poszukujesz mieszkań do kupienia, powinieneś uściślić frazę, którą wpisujesz do Google. Prawidłową frazą jest na przykład „mieszkania na sprzedaż Wrocław”.
2020/09/04, 08:04:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.