Własne M we Wrocławiu

To doskonały okres, by nabyć cztery kąty! Ceny za metr kwadratowy ciągle spadają na terenie Polski. O ile zatem zgromadziłeś dużą sumę lub masz możliwość wzięcia kredytu na ten cel, nie zwlekaj dłużej. Oto krótki poradnik, w którym przeczytasz, jakie rejony Wrocław są najlepsze do mieszkania, a jakie nie mogą pochwalić się dobrą renomą wśród mieszkańców.
Jeżeli pragniesz namierzyć nieruchomości na sprzedaż w historycznej stolicy Śląska, do wyszukiwarki internetowej wklej frazę „nieruchomości Wrocław” (ciekawe nieruchomości znajdziesz tu). Przed decyzją warto przeznaczyć trochę czasu na przemyślana. We Wrocławiu, jak zresztą praktycznie w każdej metropolii, są różne rejony – niezłe i złe do życia.

Osiedle Cztery Pory Roku
Opracowanie: Grupa Archicom
Na podstawie: Grupa Archicom
Najwspanialszym miejscem do osiedlenia jest rejon tak zwanej Wielkiej Wyspy. Ten rejon dawnego Breslau jest znany z dużej ilości terenów zielonych. Mieszkający tam ludzie uwielbiają przechadzki po okolicznych parkach, cenią sobie także wyjątkową ciszę.

Intryguje Cię prezentowany artykuł? Jeżeli tak, to bez ociągania kliknij ten link - ta niezła strona publikuje zbliżoną problematykę.

Doskonałą rzeczą jest bliskość do wspaniałych wrocławskich atrakcji – ogrodu zoologicznego i majestatycznej Hali Stulecia. Jedyną wadą Wielkiej Wyspy jest oddalenie od środka Wrocławia. W obecnym roku są zaplanowane remonty dróg, które bardzo utrudnią dojeżdżanie do osiedli leżących na Wyspie.

Zobacz również

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu

klucz
Na podstawie: http://www.vanel.com
Zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych życiowych decyzji - przecież także małe domu są obecnie bardzo niekorzystne cenowo, więc zdecydowana wiele osób bierze wieloletni kredyt bankowy. Jednakże w owym artykule dosyć nic o niewielkich mieszkaniach: sporo zostało powiedziane o kawalerkach lub typowych dwupokojówkach.


Mniej kosztowne mieszkania spotkasz na obrzeżach miasta . Są to często bardzo eleganckie i przepastne mieszkania. Niestety, Wrocław jest znany z niesprawnej komunikacji, dlatego kupienie domu daleko od centrum wydaje się złym pomysłem. Najmniej drogie domostwa spotkasz na Psim Polu – obszernej dzielnicy, która do teraz nie ma komunikacji tramwajowej. Władze Wrocławia w tej materii od dawna zbywają milczeniem żale wrocławian, którzy każdego dnia stoją w gigantycznych korkach.

W momencie, gdy poszukujesz mieszkań do kupienia, powinieneś uściślić frazę, którą wpisujesz do Google. Prawidłową frazą jest na przykład „mieszkania na sprzedaż Wrocław”.
2020/05/15, 08:09:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.