Planujesz wesele? Nie zapomnij o pięknych dekoracjach na samochodzie, którym pojedziesz do kościoła

Kiedy przygotowania do ślubu idą pełną parą, nie można zapominać także o małych detalach, takich jak ozdoby kluczowych miejsc, jak i również różnych przedmiotów. Może dla niektórych przyszłych małżonków, są to sprawy czasami mało ważne, to jednak warto zastanowić o głębi estetyki całej oprawy.

bukiet weselny
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystko jest zależne od gustu młodej pary. Niektórzy bowiem przepadają za przepychem, inni z kolei wolą skromne dodatki, jakie nie zakrywają połowy maski, a jedynie dodają wdzięku pojazdowi ślubnemu. Bez względu na styl ozdób musi być ona praktyczna. Co to oznacza? Należy ją trwale zamocować, by nie osunęła się podczas jazdy oraz nie przeszkadzała kierowcy, co byłoby ryzykowne i zagrażałoby bezpieczeństwu również innych uczestników ruchu.

Kluczowym elementem wpływającym na podjęcie decyzji ma klimat i kolorystyka sali weselnej. To ona przede wszystkim dyktuje nam styl, jakiego koloru należy się trzymać, chyba że jest to niezrównanie elegancka sala, w której nic się nie odznacza. Bez znaczenia od typu i koloru ścian, każdorazowo sprawdza się kolor biały, zwłaszcza, jeśli panna młoda wybierze białą suknię. Biały kolor jest delikatny, rozświetla salę i dodaje niesamowitej lekkości.

Po drugie dekoracje samochodu powinny być dopasowane do modelu auta. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, że nie potrzebują żadnych dodatków. Zawsze jednakże można wybrać np. urokliwe wstążki na klamki.

Interesują Cię przeróżnego rodzaju specjalistyczne wątki? Więc kliknij tutaj mieszkania oferowane przez firmę archicom i czytaj nasze nowe teksty na ten temat. Liczymy na Twoją ocenę.

Jakie jeszcze dekoracje weselne- przykładowo weselne Katowice można zastosować? Wybór jest naprawdę ogromny - od balonów po żywe albo sztuczne kwiaty, jakie dużo łatwiej przytwierdzić do auta. Wiele panien młodych woli jednak żywe kwiaty, które są bardziej urokliwe – pachną oraz po prostu ładniej wyglądają.

Znakomite będą małe bukieciki na stołach, białe narzuty na krzesła i takie same obrusy, gdyż biel to bez wątpienia elegancki kolor. Biały kolor idealnie łączy się z pudrowymi barwami, m.in. różem, wrzosem, lawendą lub brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by wzbogacić kolorystkę wnętrza i dodatkowo uczynić ją bardziej przyjemną. Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, by pasowały do naszej stylizacji i nie kłóciły się z salą, w jakiej przygotowujemy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć bądź zakupić suknie dla druhen,
sala weselna
Opracowanie: Chauchi - It's My Life
Na podstawie: http://www.flickr.com
ozdobić auto i kościół, a także zrobić zaproszenia. Latem i wiosną sprawdzą się wszystkie radosne kolory, zimą możemy nieco stonować, aby kolorystyka weselna zgadzała się z zimowym klimatem.

Dekoracje musimy też zharmonizować z innymi ozdobami ślubnymi, aby nie okazało się, że auto jest z zupełnie innej bajki. Można np. zastosować te same kwiaty bądź ten sam kolor kokardek, a wszystko będzie stanowić spójną całość. Dobrze jest dbać o takie szczegóły, gdyż, gdy potem będziemy oglądać albumy, możemy żałować, iż nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do ozdób większej wagi.

Przed tym jak będziemy dekorować samochód, upewnijmy się, że jest czysty. Nie każdy bowiem wynajmuje auto w profesjonalnej firmie- niektórzy decydują się na cztery kółka pożyczone od przyjaciela albo znajomego, ponieważ ma piękne auto i możemy je mieć za darmo lub za jakąś drobniejszą opłatą. Wydatki weselne są tak ogromne, że dobrze jest pomyśleć o każdych oszczędnościach, jeśli tylko takie są możliwe.
2023/09/03, 08:32:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.