Film
escaperoom gdynia
Opracowanie: SAPPHIRE
Na podstawie: SAPPHIRE

Jakie propozycje ma dla gości escaperoom Gdynia?

Jeżeli chcemy posiadać świadomość, że będziemy się świetnie bawić, a równocześnie będziemy przymuszeni troszeczkę pogłówkować, to obowiązkowo trzeba się zapisać do pokoju pełnego zagadek. Zgrana grupa znajomych będzie posiadała możliwość się sprawdzić i miło ze sobą przeżyć trochę czasu. Co więcej, będziemy musieli się mierzyć ze swoimi słabościami, lecz szansa na zwycięstwo będzie duża.
Teatralne maski
Opracowanie: Nick Powell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ścieżka życia to film

Gdyby przyrównać swoje własne życie do jakiegoś gatunku filmowego, co by to było? Horror, musical a może komedia? Na sto procent film obyczajowy, bo to się właściwie narzuca samo przez się, ale nie zawsze i nie w każdym etapie życia. Przeważnie jest przecież troszkę obyczajowości, a po chwili melodramat, który rozlewa się na kolejne dni, tygodnie, miesiące…
filmy blu-ray
Opracowanie: Fachstellen für Öffentliche Bibliotheken NRW
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepsze filmy

Różne produkcje kinowe to obecnie coś ponadprzeciętnie istotnego dla prawie każdej osoby, jaka troszczy się o oglądanie najpomyślniejszych dzieł światowego i polskiego kina, stara nadgonić zmieniające się trendy filmowe oraz być cały pora z nośnikami, takimi jak na przykład blu-ray. Konkretny nośnik sporo zmienia w percepcji obrazu, wpływając w poważny sposób na jego jakość. Filmy fantasy blu-ray wyglądają dzięki temu ciekawej od takich zwyczajnych, choćby z płyt DVD lub też z telewizora. Ich oglądanie w nowoczesnym standardzie dostarcza na pewno nowych emocji, które dobrze przeżyć. W ten sposób nawet zwyczajne już dziś pozycje zyskują nowego uroku, wydają się niezwykle warto więc z nimi zapoznać.
Romantyczna kolacja
Opracowanie: jenn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wygląda ewolucja w większości związków pomiędzy kobietami i mężczyznami, jakie występują przy tym zagrożenia.

Wszystkie związki przechodzą przez wiele różnych faz. Na początku jest przeważnie wielkie pożądanie i namiętność, pary wprost nie mogą się rozstać ze sobą, spędzając wspólnie wszystkie wolne chwile. To właśnie ten etap najczęściej bywa wykorzystywany przez reżyserów najróżniejszych filmów romantycznych, miłość w nich jest pokazana najczęściej na tym właśnie etapie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.