Zespół
skrzypce na ślub

Istotny wybór oprawy muzycznej imprezy - Sprawdź!

Wybór oprawy muzycznej na uroczystości weselne, lub inną imprezę jest jednakowo istotny co wybór sali weselnej. Odpowiednie pożywienie i świetna muzyka zapewniają sukces i świetną zabawę, jaką goście będą sympatycznie i długo wspominać.
zespół weselny
Opracowanie: desbyrnephotos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Weselne echa

Chociaż na wielu weselach szalałam, najbardziej dwa z nich utkwiły mi w pamięci. Najpierw wesele mojego kuzyna Bartka, które odbyło się w przepięknym mieście we Wrocławiu, to drugie z kolei, to wesele w "swojskich" klimatach wiejskich w górskim schronisku. To było weselisko mojej najlepszej przyjaciółki Magdy.
muzyka
Opracowanie: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Black Sabbath imponuje słuchaczom od dawna

Każdy może wyróżniać się całkowicie odmiennym gustem muzycznym. Oczywiste jest to, że wybieramy możliwości w zgodzie ze swoimi preferencjami. Warto zwrócić uwagę na grupę taką jak black sabbath, jaka nie tylko przez ekspertów zaliczana jest do klasyki hard rocka czy heavy metalu. Zespół ten został założony w Birmingham pod koniec lat 60. ubiegłego stulecia. Do dzisiaj młodzi ludzie stawiają na albumy prekursorów ulubionej muzyki. Wielka Brytania, można tak powiedzieć, heavy metalem stoi. Wielu znawców określa także ich muzykę jako elementy doom metalu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.