Pomysł
hobby - stykówka
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Recepta na dobry event

Masowy event, który poruszy tłumy, bądź kameralna impreza dla pracowników firmy – na takową imprezę jest dużo interesujących pomysłów.


Recepta na dobry event

Jednak dobry koncept to mało! Dobry event – czy to firmowy, czy impreza masowa – jest niczym system naczyń połączonych.
Barman
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pokazy sztuki barmańskiej - niewątpliwie jedna z najbardziej popularnych atrakcji wykorzystywanych na dzisiejszych weselach.

Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka. Wszyscy Państwo Młodzi starają się, by ich święto nie przeszło bez echa.
sklepy
Opracowanie: Granna
Na podstawie: GMFRK Sp. z o.o.

Łamigłówki, zamknięte szafki i kombinacje cyfr, innymi słowy próba ucieczki z zamkniętego pomieszczenia

Na obecną chwilę ludzie szukają coraz to ciekawszych rozrywek i szans intrygującego spędzania czasu w mieście. Z tego względu zdołamy dostrzec rosnącą liczbę dyskotek, restauracji, tematycznych pubów, czy miejsc proponujących nowatorskie atrakcje i zabawę na niezwykłym pułapie.
Kobieta
Opracowanie: Lies Thru a Lens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypożyczanie krzeseł na obszarze Warszawy - czyli, sklepik mebelkowy oraz wypożyczalnia w jednym

Przeciwko wszelakim pozorom mienie w posiadaniu sklepu z meblami, to nie wyłącznie zysk ze sprzedawania wspomnianych mebelków. Sporo firmom takie zyski nie do końca mają możliwość odpowiadać, lub bywają dla nich nazbyt niskie, dlatego niektórzy szefowie salonów meblowych poszli o krok dalej, nie tylko sprzedając swoje mebelki, jednak również dając nam możliwość ich wypożyczenia.
Dzieci w ogrodzie
Na podstawie: Materiały Hobbart.org

Wirtualne sklepy, w których będzie okazja kupić piłki dla własnych dzieci.

Rodzice, którzy chcą własnym pociechom oferować to, co najlepsze powinni wiedzieć, że sporo pod tym względem zyskają, podczas gdy sprawdzą jaka propozycja będzie udostępniona w sklepach internetowych. A to niezależnie od tego, czy będzie chodzić o ubrania dla dzieci, czy o gadżety do zabawy. Kiedy zaś chodzi o tę drugą grupę rzeczy to należałoby zdecydować się na to, dzięki czemu pociechy będą miały możliwość optymalnie zapełnić posiadany czas na zabawę.
Naklejka na ścianę w salonie
Opracowanie: fixar.de
Na podstawie: fixar.de

Jak spowodować, żeby Twoje lokum nabrało niepowtarzalnego charakteru?

Jeśli posiadasz swoje mieszkanie, na pewno możesz mówić o naprawdę sporym szczęściu. W dzisiejszych czasach młode osoby zwykle bez pomocy rodziców właściwie nie mają szans na zakup swojego mieszkania - chyba że zdecydują o zaciągnięciu gigantycznego kredytu na wiele najbliższych lat. Jeśli jednak już masz swój kąt, wówczas niewątpliwie powinieneś zrobić wszystko, aby nadać mu wyjątkowego charakteru - w końcu to Twoje miejsce na świecie i warto, żeby budziło podziw wśród Twoich przyjaciół oraz było wykończone idealnie tak, abyś chciał do niego wracać.
Hollywood
Opracowanie: Corey Marshall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli chcemy doskonale bawić się z kolegami, to warto wynająć miejsce do gry w paintball

Paintball to doskonały pomysł, jeżeli chcemy przeżyć coś ekscytującego. W przypadku kiedy pragniemy zorganizować imprezę integracyjną lub wieczór kawalerski, to opłaca się odnaleźć ciekawe miejsce lub zarezerwować całą halę.


sklep
Opracowanie: GAP
Na podstawie: GAP

Rozrywka proponowana dla mężczyzn

Na pewno czasami każdy pan ma chęć na spędzenie popołudnia wyłącznie w męskim gronie. Takie wyjścia mogą odbywać się bez jakiegoś specjalnego powodu albo z wyjątkowych okazji.
materiał
Opracowanie: Jim Linwood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niebawem Twa żona będzie obchodzić imieniny, co mógłbyś jej kupić?

Są wśród nas osoby, jakie niezwykle ogromną uwagę przywiązują do uzyskiwanych przedmiotów. Jednak nie wyłącznie rzeczy fizyczne mogą posiadać dla nas dużą wartość.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.