Papier
Nowe tarcze pilarskie Top Precision“ zapewniają wyjątkowo precyzyjne i czyste cięcie.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch

Szlifierka stołowa – urządzenie potrzebne w wielu pracach remontowych

Wiele robót jesteśmy w stanie wykonać przy pomocy szlifowania ręcznego. Najlepszym do tego sposobem jest papier ścierny. No tak, każdy z nas zna jego przeznaczenie, jednakowoż nadaje się on do nieskomplikowanych i nie zabierających dużo czasu napraw. W innym wypadku powinniśmy skorzystać ze szlifierki. Jakie z nich są najlepsze? Do wielu robót powinniśmy skorzystać ze szlifierki prostej, jednak pojawiają się tego typu prace, że należy zainwestować w sprzęt bardziej zaawansowany, na przykład w szlifierkę przegubową.
budowa
Opracowanie: Martin Pettitt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szlifierka stołowa – narzędzie niezbędne w bardzo wielu robotach remontowych

Wiele robót jesteśmy w stanie wykonać za pomocą szlifowania ręcznego. Najlepszym do tego sposobem jest papier ścierny. No tak, każdy z nas zna jego zastosowanie, jednakowoż nadaje się on do prostych i nie zabierających dużo czasu napraw. W innym wypadku należy skorzystać ze szlifierki. Jakie z nich są najbardziej niezawodne? Do wielu robót powinniśmy skorzystać ze szlifierki prostej, jednocześnie przychodzą tego typu przypadki, że należy zakupić sprzęt bardziej zaawansowany, na przykład w szlifierkę przegubową.
Cięcie blachy
Na podstawie: sxc.hu

Szlifierka prosta – urządzenie niezbędne w bardzo wielu robotach wykończeniowych

Wiele prac możemy wykonać przy pomocy szlifowania ręcznego. Najwłaściwszym do tego sposobem jest papier ścierny. No tak, każdy z nas poznał jego zastosowanie, jednak pasuje on do nieskomplikowanych i nie zabierających dużo czasu napraw. W innym razie powinniśmy skorzystać ze szlifierki. Jakie z nich są najlepsze? Do wielu robót powinniśmy skorzystać ze szlifierki prostej, jednocześnie przychodzą tego typu sytuacje, że musimy zainwestować w sprzęt bardziej zaawansowany, na przykład w szlifierkę przegubową.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.