Organizacja
zaproszenia
Opracowanie: Alexandra E Rust
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyjątkowe okoliczności wymagają uczczenia

Każdy z nas przeżywa w swym życiu różnorakie wyjątkowe okazje, takie jak na przykład własny ślub, wszelkie rocznice, chrzest pociechy, komunia, okrągłe urodziny. W takich sytuacjach przeważnie chcielibyśmy mieć przy sobie swych najbliższych, rodzinę, przyjaciół, często również tych, jacy towarzyszyli nam w wielu etapach naszego życia. Nadmienione święta to z jednej strony bardzo duża radość, lecz z przeciwnej także spore wyzwanie, obowiązek zorganizowania się, załatwienia spraw, krótko mówiąc – zaaranżowania uroczystości.
ślub
Opracowanie: Lexi Blue
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planujesz wesele – na co zwrócić największą uwagę?

W chwili gdy bierzemy się za planowanie ślubu i wesela musimy być świadomi, iż czeka nas dziesiątki decyzji, które trzeba będzie podjąć. Zazwyczaj chcemy, by tego dnia wszystko poszło zgodnie z naszym planem. Z tej przyczyny, szczegółowo wybieramy wszelkie usługi, z jakich będziemy chcieli skorzystać. Wszystko musi być przecież dopięte na ostatni guzik! Jako najistotniejsze można uznać zasadniczo trzy kwestie: sala weselna, orkiestra i fotograf.
kadr - ślub
Opracowanie: aNdrzej cH.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak znaleźć najlepszą salę na własne wesele, żeby było ono naprawdę .

Często się mówi, że wesele się ma tylko jeden raz w życiu, i rzeczywiście w przypadku większości małżeństw dokładnie tak będzie. Dlatego też przyszli nowożeńcy dokładają wszelkich starań, żeby ten niezwykły dzień był niezapomnianą chwilą. A rozmaitych spraw organizacyjnych przez ślubem jest naprawdę sporo, każdy kto kiedyś to przechodził na pewno wszystko może potwierdzić. Po pierwsze należy znaleźć jakiś lokal, w jakim wszystko się odbędzie, znaleźć fotografa i kamerzystę, a także uszyć suknię ślubną, elegancki garnitur dla narzeczonego, wystrój kościoła czy zaproszenia. Często organizacja całości przeciąga się na długie miesiące, ale w dużym stopniu wynika to z faktu, że termin ślubu w dużej mierze zależny jest od tego, w jakim czasie będzie dostępna jakaś sala. Wybór sal jest naprawdę duży, ale są miejsca bardziej popularne, lepsze, i takie, co do których są mieszane opinie. Te najlepsze sale weselne Wrocław mają niekiedy nawet dwuletnie rezerwacje, więc planując swój ślub trzeba się z tym liczyć.
Przyjęcie weselne
Opracowanie: Bob
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planowanie wesela - od czego rozpocząć, żeby przygotowania przebiegały bez nerwów?

Przygotowania weselne to dla ukochanych czas wyjątkowo intensywny. Gdy organizuje się duże wesele wysiłku jest sporo, bo trzeba odnaleźć salę, w której zmieszczą się wszyscy goście, a także catering, jaki będzie dobrej jakości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.