Działka
dom
Opracowanie: Milestone Management
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy interesują nas projekty domów parterowych z podpiwniczeniem? - jaki projekt najkorzystniej jest dobrać?

Czy powiemy który domek pragniemy?

Kiedy obmyślamy kupić działkę i zbudować na niej własny dom, to koniecznie musimy obejrzeć udostępnione projekty domków, tak aby mieć okazję powiedzieć, który z nich będzie dla nas właściwy. Pod uwagę musimy wziąć rozmiar działki, koszty jakie będziemy w stanie udźwignąć, a też ilość pomieszczeń, które chcemy posiadać. To jedynie dzięki temu mamy szansę mieć świadomość, że projekt, który zatwierdzimy na pewno będzie dla nas odpowiedni oraz że właściwie będzie nam się mieszkać w takim miejscu.
szkielet budowanego domu

Tworzenie ciekawych domów

Projekt budowy swojego domu wiąże się z wieloma istotnymi rozstrzygnięciami. Zanim budowa domu na podstawie wymarzonego wzoru się rozpocznie, należy dopełnić kilku formalności. Najistotniejszą z nich jest zdobycie zezwolenia na budowę. W tym celu należy złożyć stosowny wniosek razem z załącznikami. Najistotniejszym załącznikiem jest projekt budowlany.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Blachy Pruszyński
Na podstawie: Blachy Pruszyński

Piękny dom jak z bajki, czyli na który projekt warto się zdecydować, by być zadowolonym i nie przekroczyć ustalonego budżetu?

Budowa swojego domu nie jest łatwym zadaniem. Nie dość, iż musimy zakupić dobrą działkę, to dodatkowo czeka nas decyzja nad wyborem odpowiedniego projektu. Nie każdy marzy o ogromnej posiadłości. Malutki domek również posiada dużo atutów. Z tego powodu mnóstwo ludzi stawia na takie rozwiązanie. Jest ono nie tylko urocze, lecz również tańsze. Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny projekt wyśnionego domu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.