Nieruchomość
mieszkanie
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mieszkania we Wrocławiu – kłopoty z odnalezieniem właściwej nieruchomości

Kupno mieszkania to poważna decyzja, dlatego rozsądnie jest ją właściwie przemyśleć. Jest to ważne z paru powodów. Po pierwsze zakup mieszkania w wojewódzkim mieście to wydatek kilkuset tysięcy złotych. Mieszkanie nabywamy też przeważnie z myślą, iż będziemy w nim zamieszkiwać przynajmniej przez kilka lat, więc konsekwencje nieodpowiedniego wyboru będziemy odczuwali przez długi czas. Jak zatem podejść do tematu kupna nieruchomości?
rusztowanie
Opracowanie: Nan Palmero
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odnawianie elewacji – które narzędzia wskazane jest obecnie w tym celu zastosować?

Elewacja budynku odgrywa dziś zadanie jego wizytówki. Nawet, jeżeli nieruchomość posiada ciekawą formę architektoniczną, nieładna elewacja sprawia, że całość nie wygląda zadowalająco. Nie można się wobec tego dziwić, że coraz więcej zarządców budynków decyduje się na jej odnowienie, przede wszystkim jeśli weźmie się pod uwagę, że lokalne warunki atmosferyczne nie są dla niej naprawdę łaskawe.
mieszkania opolska wrocław
Opracowanie: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Najlepsze lokalizacje w mieście

Ostatnimi laty w Polsce, znacznie więcej młodych rodzin chce żyć na swoim. Model rodziny z ubiegłego pokolenia, kiedy to młode rodziny z dziećmi żyły ze swymi rodzicami, poszedł do lamusa. Współcześnie sporo osób stara się być jak najmocniej niezależnych. Taka sytuacja jest również w dużej mierze powiązana z faktem, że ludzie przenoszą się na studia do większych miejscowości, i sporo z nich, po skończeniu nauki, zamieszkuje w nowym miejscu na zawsze. Jednym z takich miast akademickich jest Wrocław. Gdzie możemy odszukać najlepsze lokalizacje pod zakup lokum?
mieszkanie
Opracowanie: Bethesda Apts
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na jakiego rodzaju lokale najlepiej się zdecydować w naszych czasach?

Z pewnością wielu z nas marzy o posiadaniu ciekawego mieszkania, w którym z przyjemnością będziemy spędzać większość czasu. Warto zdecydować się przede wszystkim na kupno nowej nieruchomości, z tego powodu, że tego rodzaju obiekty spełnią oczekiwania wyjątkowo wybrednych konsumentów. Znamienne jest, aby skusić się na zakup mieszkania, jakie będzie odpowiadało naszym oczekiwaniom pod kątem lokalizacji.
Mieszkanie
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com

Budowa lokali w mieście Wrocław

Sprzedaż mieszkań przez deweloperów cały czas wzrasta. Od niedawna obowiązuje przepis, jaki nakłada na pobierających pożyczki na zakup lokalu co najmniej 10 procentowego udziału osobistego. Pomimo takich skomplikowań, nowe mieszkania są kupowane jeszcze przed ich wybudowaniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.