Gry
pierwsza komunia
Opracowanie: Simone Meier
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak przygotować dziecko do Pierwszej Komunii? O jakich kwestiach należy pamiętać, co jest najistotniejsze?

Zorganizowanie Pierwszej Komunii Świętej jest poważną próbą dla wszystkich rodziców. Mnóstwo przeraża jednakże naprawdę wiele pracy, która ich czeka i nie wiedzą, od czego rozpocząć. Warto zasięgnąć kilka porad dotyczących tego,w jaki sposób rozplanować wszystko, żeby o niczym nie zapomnieć, żeby wszystko było właściwie zorganizowane.
SPA
Opracowanie: Walter Schärer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planszówki - rewelacyjny pomysł na spędzenie imprezy i genialny pomysł na prezent pod choinkę!

Zwykle większości ludzi gry planszowe kojarzą się jedynie z małymi dzieciakami, jeżeli zaś ktoś słyszał w ogóle o grach planszowych dla dorosłych ludzi, najprawdopodobniej myśli, że to jakaś rozrywka dla rencistów i nie trzeba zawracać sobie tym głowy.
kawa
Opracowanie: Greenland Travel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki o temacie średniowiecza, przeciwko gra Gladiatus - a więc, w jakie rzeczy najwspanialej grać na laptopie

Uwielbiasz, gierki o tematyce średniowiecza? Nie pragniesz jej kupować, tylko grywać na przeglądarce? A być może nawet na przekór - lubisz posiadać gierki na własność? Odczytaj nasz felieton, a dopomożemy Tobie wybrać najfajniejszą gierkę, pod Twoje wymagania!


Gierki o temacie średniowiecza, przeciwko gra Gladiatus - a więc, w jakie rzeczy najwspanialej grać na laptopie

Temat czasów średniowiecza od latek w globie gier trzyma się na wysokiej pozycji.
Niezbędne dla PS4
Opracowanie: Alan Klim
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry komputerowe oferowane w sieci

Znakomite zestawienia, jakie doceniane są aktualnie przez klientów na rynku, to gry z tak zwanej górnej półki. Rozwiązań szczególnie godnych zarekomendowania nie brak, natomiast zaawansowani użytkownicy, jak i absolutni amatorzy prześcigają się w szukaniu inspirujących nowości. W zakresie takim jak gra gry logiczne trafić można na szczególnie atrakcyjne zestawienia, które są funkcjonalne. Najlepszy styl, jaki gwarantuje dostawca atrakcji internetowych, może się okazać odpowiednim wyborem.
Helen Doron Early English, dziecko
Opracowanie: Helen Doron Early English
Na podstawie: Helen Doron Early English

Paintball laserowy na obszarze Wrocławia - czyli, Laser tagi zawarty na Dolnym Śląsku

Czym bywa wspomniany w temaciku Laser tag, i co ma on wspólnego z Paintballem laserowym? Jakie miedzy innymi istnieją "areny" paintballowe na obszarze Wrocławia i jakie posiadają nazwy? Która spośród hal Laserowego Paintballa jest najbardziej duża równocześnie i wewnątrz Wrocławiu i w calutkim Dolnym Śląsku? Jakie rzeczy otrzymujemy w trakcie takiego rodzaju "walki" paintballem typu laserowego? Czy jesteśmy zmuszeni na takiego rodzaju zabawę robić rezerwacje? To wszyściutko i jeszcze więcej bez żadnego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!
branża
Opracowanie: Cayobo
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób założyć swoją grupę kabaretową?

Obecnie śmiejemy się z dowcipów różnych grup, które występują w telewizji. Dużo jest osób, które chciałyby same występować w telewizji i mają ku temu spore predyspozycje.
Wirtualne gry
Opracowanie: Sergey Galyonkin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Złupić wroga, poznać przyszłość – czyli granie online

Zbiorowisko kosmicznych robotów, łupienie statków na morzu, a może symulator codziennego życia na kilka wymiarów? Praktycznie już teraz obserwujemy i bierzemy udział w coraz nowszych wersjach gier. Jak daleko gra może przypominać przyszłość?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.