Deweloper
osiedle
Opracowanie: Times Square Public Relations
Na podstawie: Times Square Public Relations

Rok 2015 – czy to dobry moment do zainwestowania w kupno własnego M?

Zakupienie własnego mieszkania to obecnie absolutnie jedna z najistotniejszych decyzji, którą podejmuje w życiu statystyczny Polak. Ceny nieruchomości w kraju są na tyle duże, że niezbędne jest zaciągnięcie wysokiego kredytu hipotecznego, który następnie spłaca się przez istotną część życia, czasami nawet kilkadziesiąt lat. Czy w takim razie rok 2015 to dobry moment, żeby nabyć własne cztery ściany?
mieszkanie od dewelopera
Opracowanie: Pete Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co powinno się zwracać uwagę, jeśli dokonujemy zakupu mieszkania z rynku pierwotnego?

Rozważasz przeprowadzkę? Na poważnie rozważasz nabycie nowego lokalu mieszkalnego od dewelopera?. Sprawdź, o czym dobrze jest pamiętać.
kleje
Opracowanie: Selena SA

Marzenie o własnym mieszkaniu - kupno mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu

Rynek nieruchomości we Wrocławiu rośnie w szybkim tempie. Oferty deweloperów są w tym mieście całkiem interesujące oraz zróżnicowane. Dzięki temu potencjalni klienci mają niezwykle szeroki wachlarz jeśli chodzi o odnalezienie pożądanej nieruchomości dla własnych potrzeb.


mieszkanie
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mieszkania we Wrocławiu – kłopoty z odnalezieniem właściwej nieruchomości

Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego rozsądnie jest ją właściwie przeanalizować. Jest to ważne z paru względów. Po pierwsze nabycie mieszkania w największych miastach to wydatek paruset tysięcy złotych. Mieszkanie kupujemy również na ogół z myślą, iż będziemy w nim zamieszkiwać przynajmniej przez kilka lat, więc skutki złego wyboru będziemy odczuwać przez długi czas. Jak w związku z tym podejść do tematu zakupu nieruchomości?
System rynnowy
Opracowanie: Ctd 2005
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/kikisdad/18866444/

Domy w Drawsku Pomorskim na sprzedaż

Drawsko Pomorskie to miasto, jakie rozwija się aktywnie, szczególnie pod względem budowy nowiutkich posiadłości mieszkalnych. W Drawsku Pomorskim powstaje multum nowych osiedli mieszkalnych usytuowanych w ładnych, malowniczych okolicach.
apartamenty
Opracowanie: Wings Development
Na podstawie: Wings Development

Wśród ofert dobrego dewelopera odnaleźć można lokale usługowe we Wrocławiu bądź apartamenty na sprzedaż Wrocław

W obecnych czasach coraz wyraźniej ceni się wysokie standardy mieszkań oraz lokali, jakie można wyszukać w sprzedaży niejednego dewelopera. Oczywiście należy podkreślić atencję na fakt, że nie w każdej sprzedaży znajdziemy interesujące nas pozycje. Warto podczas szukania lokalu mieszkaniowego kierować się własnymi preferencjami, albowiem zły wybór może mieć w przyszłości okropne skutki. To samo dotyczy pomieszczeń, jakie później używane będą w celach usługowych. To ich położenie i struktura ma wpływ na pomyślność marki.
mieszkania
Opracowanie: Wawel Service
Na podstawie: Wawel Service

Jak wybrać dewelopera i podpisać dobrą umowę?

Przy wyborze mieszkanka bez wątpienia najważniejszymi wyznacznikami będą umiejscowienie oraz cena, a również szeroko zrozumiany wygląd konkretnej inwestycji oraz jej funkcjonalność (bliskość środków transportu, bezproblemowy dojazd do miejsca zatrudnienia, połączenie z centrum miasta jak też drogami wylotowymi, infrastruktura handlowo-usługowa w najbliższym otoczeniu). Bardzo ważne jest jednak, ażeby w tej pełni szczęścia wywołanej znalezieniem miejsca idealnego, zachować trochę rozsądku oraz przyszykować się do najistotniejszej części, a więc umowy deweloperskiej.
pokój gościnny w mieszkaniu
Opracowanie: mauroguanandi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Eleganckie mieszkania w Opolu, jakie będą najchętniej nabywane w bieżącym roku

W tym roku dużo ludzi inwestuje w nabycie mieszkania, bo przeprowadzone analizy pokazują, iż jest to bardzo dobry na to czas. Można albowiem spodziewać się uzyskania wygodnych lokali użytkowych, jakie wybudowane są w nawiązaniu do nowatorskich metod, przez co pozostają bezpieczne oraz funkcjonalne.
mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Mieszkania deweloperskie w Warszawie – jak znaleźć dobrą ofertę

Mieszkania deweloperskie w Warszawie – jak znaleźć dobrą ofertęNie każdy zainteresowany jest wynajmowaniem przez cały czas mieszkania. Duża liczba naszych rodaków decyduje się na wykupienie mieszkania, nawet jeśli zostaje to okupione wzięciem kredytu. Ogromnym zainteresowaniem na rynku deweloperskim cieszą się mieszkania na Wilanowie. Warszawskie oferty w zakresie nieruchomości doceniane są przez potencjalnych klientów głównie, gdy w grę wchodzi porównywanie stopnia profesjonalizmu wśród różnych deweloperów.
odlew
Opracowanie: Kirt Edblom
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowe mieszkania gotowe do zamieszkiwania

Zasadniczym zakresem działania każdej firmy budowlanej jest opracowywanie różnych koncepcji inwestycyjnych z odcinka branży mieszkaniowej.


Nowe mieszkania gotowe do zamieszkiwania

Dla zrealizowania wyznaczonych planem funkcji przedsiębiorstwo budowlane Toruń posiada dobry zespół pracujących, także odpowiednie ekwipunek, które tworzy się z budynków, maszyn i urządzeń, z narzędzi, towarów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.