Lampy
lampy
Opracowanie: Mike Powell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lampy schodowe w naszym domu – które wybrać, by się nie rozczarować?

Własny dom to konieczność pomyślenia o wielu sprawach, a jedna z nich to oświetlenie schodów. Chociaż niektórzy utrzymują, iż wystarczy stolarz, wytrzymałe materiały i porządny projekt. Jednak to nie wszystko, gdyż schody mają być bezpieczne, zatem powinny być właściwie oświetlone. Jak w związku z tym dobrać lampy schodowe?
Lampy wiszące
Opracowanie: Mavis
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/

Gustowne oświetlenie Twojego biura

Wakacje to ten czas w roku, kiedy sporo z nas chce na zmiany w mieszkaniu czy domu. sporo ludzi robi wielkie remonty, wraz z burzeniem ścian, zmianą podłóg i wywracaniem wszystkiego do góry nogami. Istnieją jednak osoby, którym usatysfakcjonuje drobna zmiana.
Lampy ogrodowe
Opracowanie: garryknight
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Oświetlenie wnętrz

Kiedy nareszcie mamy ten swój własny cichy kącik problemem pozostaje jego umeblowanie. Każdy ma jakieś marzenia, co do tego jak powinny wyglądać ściany, jakie trzeba zakupić meble i gdzie je umieścić. Czy powinny: być lekkie czy też klasyczne, zastawiać sobą większość ściany, czy tylko delikatnie ją eksponować? Jakie wybrać chodniki do pokoju, a jakie płytki do toalety. A w końcu, jakie oświetlenie powinno integrować ze sobą wymienione elementy?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.