Podłoga
Schody
Opracowanie: Yann Caradec
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najświeższe trendy w niejednym mieszkaniu to schody kręcone oraz ogrodzenia kute!

Budowa domku czasem ciągnie się nawet kilkanaście lat, albowiem kłopotliwie jest opłacić wszystko równocześnie. Na szczęście prace wykończeniowe realizowane będą na koniec i bez problemu możemy odłożyć na to finanse. Przed przystąpieniem do urządzania lokum musimy obejrzeć w internecie najnowsze trendy oraz przykładowe inspiracje.
Pusty pokój z parkietem
Opracowanie: zoetnet
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 powodów, dla których podłoga z drewna to dobry zakup

Każdy, kto urządzał nowy dom, musiał zmierzyć się z wyborem podłogi. Zanim pójdziemy do sklepu,trzeba zasięgnąć języka na ten temat. Naturalnie dużo zależy od tego, jaki mamy budżet. Pamiętajmy jednak, że podłoga w mieszkaniu, to inwestycja na wiele lat, stąd też nie zawsze warto oszczędzać.
wnętrze
Opracowanie: Haldane Martin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niesamowicie ważny moment, jakiego nie wypada lekceważyć.

Wykańczanie – remont to zazwyczaj ciężki okres w życiu każdego z nas. Mało kto za nimi przepada. Są męczące, stresujące i często wiążą się z licznymi kłótniami z najbliższymi. A wyzwaniem jeszcze większego kalibru jest samodzielna budowa domu. Najpierw fundamenty, później murowanie aż wreszcie – wykańczanie wnętrz. Wszystko to zajmuje mnóstwo czasu i kosztuje nas wiele energii oraz wysiłku (o finansach nawet nie wspominając). Dlatego warto już na początku pomyśleć o zatrudnieniu dobrych specjalistów, porządnej firmy remontowej, która będzie nie tylko w miarę tania, ale też uczciwa i solidna.
producent kostki granitowej
Na podstawie: psgdeweloper.pl

W przypadku, jeżeli zamierzasz zaprojektować naprawdę elegancki podjazd, wybierz kostkę granitową

Dopełnieniem pięknego domu i zadbanego ogródka jest ładny podjazd i chodniki czy dróżki. Dzięki nim można wygodnie i bezpiecznie poruszać się po calutkiej posesji, parkować lub podjeżdżać wozem do garażu bez troski o utknięcie w błocie lub powstawanie nieładnych kolein.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.