Ślub
nowoczesny dom
Opracowanie: Alex Pepperhill
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kup gotowy projekt domu lub wynajmij projektanta, dla którego projektowanie domów to bagatela

Dopiero co wzięliście ślub? Zastanawiacie się czy lepszym wyjściem będzie zakup lokalu mieszkalnego czy budowa domu jednorodzinnego? Na pewno bardziej kusi Was ta druga opcja, jednakże zdajecie sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie będzie ona o wiele droższa. Sprawdźcie jakie projekty domów są wterazna topie i na co warto się zdecydować.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Opracowanie: Izabela Sekuła Jak Motyle
Na podstawie: abcslubu.pl

Pomysłowe zaproszenia ślubne - gdzie można takie kupić?

Planowanie ślubu i wesela wiąże się z wieloma rzeczami, z których dużo Para Młoda musi mieć na uwadze jeszcze na długo przed nadchodzącą uroczystością. Należałoby pamiętać zarówno o tych ważniejszych rzeczach, jak przykładowo odkrycie i wynajęcie sali weselnej albo wynajem fotografa, jak również o tych mniej znaczących, takich jak na przykład rozdysponowanie gości przy stołach lub też posłanie zaproszeń ślubnych.
zespół weselny
Opracowanie: desbyrnephotos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Weselne echa

Choć na wielu weselach bywałam, szczególnie dwa utkwiły w mojej pamięci. Najpierw wesele mojego brata ciotecznego Arka, które odbyło się w pięknym mieście Wrocław, drugie zaś, to uroczystości weselne w swojskich klimatach wiejskich w schronisku w górach. To było weselisko mej najbliższej przyjaciółki Małgosi.
wesele
Opracowanie: county marquees
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaplanować własną uroczystość weselną?

W życiu większości z nas nadciąga pewnego razu moment, gdy chcemy założyć własną rodzinę. Jest to w pewnej mierze nasza naturalna kolej rzeczy, która wypływa z głęboko utrwalonych pragnień w naszym sercu. Naturalnie zadanie to nie jest łatwe, wymaga ono plus wielu nakładów czasowych na zapoznanie drugiej osoby, uformowanie relacji oraz kształtowanie zaufania przez lata. Niemniej jednak w wielu przypadkach dzięki naszej ciężkiej pracy udaje się nam sformować wierną relację, która pozwala nam na pełnię szczęścia w ciągu naszego życia.
ślub w kościele
Opracowanie: Agata Kwiecień
Na podstawie: abcslubu.pl

Ślub: fotograf jest obowiązkowy i basta

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem. Nic więc dziwnego, że młode pary pragną zatrzymać wspomnienie tych naprawdę ważnych chwil na zawsze. Najlepszym rzecz jasna sposobem są fotografie.
ślub

W jednym z najwspanialszych chwil w życiu dobrze będzie wyłowić coś z propozycji, jakie posiadają dekoracje ślubne Wrocław

Bodajże zawsze w przeszłości wszelkich pokoleń były dni, jakie dla każdej osoby były najpiękniejszymi i najistotniejszymi. Oczywiście można do nich zaliczyć nie tylko urodzenie potomka, ale też własny ślub. Jest to dzień o jakim panny marzą od najmłodszych lat a panowie przygotowują się do niego poprzez nadzwyczaj długi czas. To ogromnie odpowiednio, dlatego że najczęściej taki czas ma się zaledwie i wyłącznie raz w pełnym życiu.
Stół weselny
Opracowanie: Chris_Parfitt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami szukać najbardziej odpowiedniej sali weselnej na Dolnym Śląsku?

Ślub i uroczystości weselne to jedne z najbardziej istotnych wydarzeń w życiu narzeczonych. Ślubne przygotowania rozpoczynane są wiele miesięcy przez tym dniem. Pary chcą, aby ta niepowtarzalna chwila była wspaniale zaplanowana. Zdarza się i tak, że miejsce wesela rezerwuje się nawet parę lat wcześniej. Warto więc zacząć przygotowania dużo wcześniej, aby żadna niechciana sytuacja nie miała miejsca.
opakowania na prezenty
Opracowanie: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Super pomysł na super prezent

Każdy powód jest właściwy, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci prezentu. Nie zawsze wiemy jaki prezent będzie odpowiedni do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Dla potrzebujących wsparcia przy wyborze podarunku w necie jest naprawdę dużo propozycji.
Prezent
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Co dać na ślub w prezencie?

Zasadniczo na ślubie dajemy gotówkę i kwiaty, chociaż w ostatnich miesiącach rozpowszechnione jest to by miast kwiatów przywozić ze sobą dobre książki, smakołyki czy jakiś alkohol. Miejmy na uwadze, że bardzo często jakby nie patrzeć pragniemy zakupić coś jeszcze. Niektórzy młodzi wychodzą z tego założenia, iż w sumie prezenty są mało pożądane, konkretniejsza jest gotówka, ale naprawdę nie jest powiedziane, że to powinien być zawsze obowiązujący standard. A więc: niby jakie prezenty są wymarzone jeżeli w grę wchodzi ślub takich osób, które nie są tylko dalekimi krewnymi?
samochód ślubny
Opracowanie: flickr.com
Na podstawie: flickr.com

Wynajem autokaru to dobry plan?

Być może warto nająć właściwy wóz?
Gdy przygotowujemy się do wesela, to powinniśmy myśleć o tym, czym pojedziemy, tak aby było nam wygodnie, ale równocześnie żeby wszystko się wspaniale prezentowało. Kiedy nie pragniemy angażować nikogo z rodziny, to możemy myśleć o firmach, które zajmują się takim wynajmowaniem wozów. Co więcej, trzeba również pomyśleć o jakimś środku podróży dla naszej familii, tak żeby nikt nie musiał się zamartwiać jak dotrze z kościoła na salę.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.