Goście
ozdoby świąteczne
Opracowanie: MattJP
Na podstawie: http://www.flickr.com

O jakich rzeczach powinno się pamiętać w czasie wybierania miejsca na ślub, zalety weselnych namiotów.

Jedną z podstawowych spraw, o której należy pomyśleć podczas organizowania wesela jest odpowiednie miejsce. Cały czas bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się najróżniejsze weselne sale, a ich wybór jest rzeczywiście pokaźny.
event
Opracowanie: TechCrunch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zabawy dla ludzi na uroczystościach weselnych

Jedni pragną mieć proste wesele dla najbliższej familii i przyjaciół, pozostali wolą okazałość, setki ludzi i wiele atrakcji tego rodzaju jak pokazy pirotechniczne, białe gołębie, taniec w chmurach itd. Trzeci wyznają zasadę złotego środka i chcą to wszystko tak urządzić by nie zamroczyć gości weselnych mnogością przeróżnych atrakcji.
projekt domu

Projekty domów w Warszawie oferuje nam niesamowicie zróżnicowane

Czy powiemy już jak ma wyglądać nasz dom?

Jeżeli podjęliśmy decyzję odnośnie tego, że pragniemy się budować, musimy się najpierw namyślić, jaki ten nasz dom musi być. Czy powinien okazać się być spory, czy może niewielki, czy ma posiadać wyłącznie najważniejsze pokoje, czy może pragniemy mieć ewentualność przyjmowania znacznej grupy gości? Im lepiej wszystko przeanalizujemy, tym większa będzie szansa na to, że rezultat całkowity będzie odpowiedni z naszymi marzeniami.
samochód ślubny
Opracowanie: flickr.com
Na podstawie: flickr.com

Wynajem autokaru to dobry plan?

Być może warto nająć właściwy wóz?
Gdy przygotowujemy się do wesela, to powinniśmy myśleć o tym, czym pojedziemy, tak aby było nam wygodnie, ale równocześnie żeby wszystko się wspaniale prezentowało. Kiedy nie pragniemy angażować nikogo z rodziny, to możemy myśleć o firmach, które zajmują się takim wynajmowaniem wozów. Co więcej, trzeba również pomyśleć o jakimś środku podróży dla naszej familii, tak żeby nikt nie musiał się zamartwiać jak dotrze z kościoła na salę.
ślub
Opracowanie: Lexi Blue
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planujesz wesele – na co zwrócić największą uwagę?

Kiedy zabieramy się za organizację ślubu i wesela musimy mieć świadomość, że przed nami dziesiątki decyzji, które trzeba będzie podjąć. Zwykle chcemy, aby tego dnia wszystko odbyło się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. W związku z tym, starannie wybieramy wszelkie usługi, z jakich będziemy chcieli skorzystać. Wszystko ma być przecież dopięte na ostatni guzik! Jako kluczowe można uznać zasadniczo trzy kwestie: sala weselna, orkiestra i fotograf.
Dekoracje sali weselnej
Opracowanie: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miejsce, gdzie będą bawili się zaproszeni przez nas goście

Gdy robimy sami własny ślub dochodzi nam ogrom obowiązków. Początkowo najczęściej myślimy nad listą gości, a potem oczekujemy, aż wszyscy potwierdzą czy przyjadą. Wtedy dochodzi rozsadzania osób, które przybędą. Oczywiście sporo osób nie robi karteczek z imionami gości i każdy siada gdzie mu się podoba.
zaproszenia
Opracowanie: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaskoczyć swoich gości? Czy pokaz iluzji to właściwy pomysł?

Gdy organizujemy imprezę to pragniemy, aby nasi goście byli oczarowani. W tym celu czynimy różne starania, najbardziej znane bowiem raczej nie zaskoczą, ale powodują, iż można poczuć się fajnie w trakcie tak spędzanego czasu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.