Nieruchomości
klucz
Na podstawie: http://www.vanel.com

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu

Kupno nieruchomości to jedna z najważniejszych życiowych decyzji - wszak także niewielkie domu są obecnie szalenie niekorzystne cenowo, zatem zdecydowana większość osób bierze wieloletni kredyt bankowy. Jednakże w tym tekście dosyć nic o niedużych mieszkaniach: sporo zostało powiedziane o kawalerkach lub typowych dwupokojówkach.
remont domu
Opracowanie: specialoperations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak właściwie przygotować się do kompleksowego remontu?

Zdarzają się czasem takie momenty, iż decydujemy o generalnym remoncie naszego domu lub mieszkania. Do postępowania takiego zmusza nas też zakup nieruchomości na rynku pierwotnym, w jakim nie ma zwykle nic poza gołymi ścianami. W jaki sposób odpowiednio przygotować się do tak niemałego przedsięwzięcia, by uniknąć szeregu zbędnych błędów? Głównie dobrze jest skoncentrować się na przygotowaniu kompletnej strategii postępowania.
mieszkanie od dewelopera
Opracowanie: Pete Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co powinno się zwracać uwagę, jeśli dokonujemy zakupu mieszkania z rynku pierwotnego?

Bierzesz pod uwagę zmianę miejsca zamieszkania? Poważnie rozważasz nabycie nowego mieszkania z rynku pierwotnego?. Dowiedz się, o czym powinniśmy pamiętać.
osiedle
Opracowanie: Times Square Public Relations
Na podstawie: Times Square Public Relations

Rok 2015 – czy to dobry moment do zainwestowania w kupno własnego M?

Kupienie własnego mieszkania to dziś absolutnie jedna z najistotniejszych decyzji, którą podejmuje w życiu zwyczajny Polak. Ceny nieruchomości w Polsce są na tyle duże, że konieczne jest zaciągnięcie obciążającego kredytu hipotecznego, który następnie spłaca się przez dużą część życia, czasami nawet kilkadziesiąt lat. Czy w takim razie rok 2015 to odpowiedni moment, aby kupić własne cztery ściany?
mieszkanie na przedmieściach
Opracowanie: Materiały prasowe
Na podstawie: Materiały prasowe

Czy zainteresują nas mieszkania okolice Wrocławia?

Czy zainteresują nas oferty na mieszkania?

Kiedy powzięliśmy decyzję o tym, aby się wyprowadzić od rodziców, to musimy sobie odpowiedzieć na dużo istotnych zagadnień. Czy pragniemy nabyć dom, czy na początku skupimy się na jego wynajmowaniu, czy już powiemy w jakiej lokalizacji ma się ono mieścić, jak wiele powinno mieć pokoi oraz jak duże powinno ono być?
Wrocław, panorama
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Własne M we Wrocławiu

To doskonały czas, by nabyć domostwo! Ceny za metr kwadratowy ciągle spadają na terenie całego kraju. Jeśli zatem uzbierałeś sporą sumę albo dostaniesz kredyt na ten cel, nie zwlekaj ani dnia. Oto praktyczny tekst, w którym przeczytasz, jakie rejony stolicy Dolnego Śląska są najlepsze do mieszkania, a jakie nie mogą szczycić się dobrą renomą wśród mieszkańców.
Gdańsk
Opracowanie: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tanie inwestycje w mieszkania? Postaw na Trójmiasto!.

Bankowcy mają dziś niełatwy czas. Z początkiem roku przestał funkcjonować program Rodzina na Swoim, a planowane zastępstwo nie posiada jeszcze ostatecznego terminu swojego początku. Taka sytuacja sprawia, że na rynku sprzedaży mieszkań ma miejsce niebezpieczna cisza.
mieszkania, budynek z balkonami
Na podstawie: pixabay.com

O czym lepiej pamiętać, kiedy nabywamy mieszkanie? Czy warto nabyć je na rynku wtórnym a może pierwotnym? Jak jest lepiej?

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niezbędną rzeczą jest zakup własnego mieszkania. Własne lokum to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, to elementarna potrzeba, od której zależne jest naprawdę dużo.
apartamenty
Opracowanie: Wings Development
Na podstawie: Wings Development

Wśród ofert dobrego dewelopera odnaleźć można lokale usługowe we Wrocławiu bądź apartamenty na sprzedaż Wrocław

W obecnych czasach coraz wyraźniej ceni się wysokie standardy mieszkań oraz lokali, jakie można wyszukać w sprzedaży niejednego dewelopera. Oczywiście należy podkreślić atencję na fakt, że nie w każdej sprzedaży znajdziemy interesujące nas pozycje. Warto podczas szukania lokalu mieszkaniowego kierować się własnymi preferencjami, albowiem zły wybór może mieć w przyszłości okropne skutki. To samo dotyczy pomieszczeń, jakie później używane będą w celach usługowych. To ich położenie i struktura ma wpływ na pomyślność marki.
W mieszkaniu
Opracowanie: Bill Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak ludzie mogą uzyskać własne pierwsze lokum?

Posiadanie mieszkania dla młodych ludzi jest sprawą pierwszorzędną. Jest to bowiem klarowny znak ich uniezależnienia się oraz osiągnięcia swego rodzaju życiowej samodzielności. Trzeba pomimo tego zauważyć, że jego pozyskanie wcale nie jest sprawą łatwą. Najczęściej występującym problemem okazuje się bowiem odszukanie właściwej lokalizacji naszego mieszkania oraz rzecz jasna zorganizowanie wystarczających środków pieniężnych. Ceny nieruchomości na naszym ojczystym rynku mogą nam w wielu przypadkach wydawać się zbytnio przesadzone.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.