Nieruchomości
mieszkanie od dewelopera
Opracowanie: Pete Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co powinno się zwracać uwagę, jeśli dokonujemy zakupu mieszkania z rynku pierwotnego?

Rozważasz zmianę miejsca zamieszkania? Poważnie bierzesz pod uwagę nabycie nowego lokalu mieszkalnego od dewelopera?. Sprawdź, o czym powinniśmy pamiętać.
nieruchomości na sprzedaż
Opracowanie: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy warto inwestować w nowoczesne nieruchomości o różnym charakterze?

Współczesne budownictwo posiada sporo plusów, dzięki czemu użytkowanie konkretnych nieruchomości jest bardzo komfortowe. Aktualnie coraz bardziej popularne są tak zwane inteligentne domy, które można doskonale dostosować do swoich najważniejszych potrzeb. Warto postawić na tego rodzaju nieruchomość, zapewniając swojej rodzinie komfort na najwyższym poziomie.
W mieszkaniu
Opracowanie: Bill Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak ludzie mogą uzyskać własne pierwsze lokum?

Posiadanie miejsca zamieszkania dla młodych ludzi jest rzeczą pierwszorzędną. Jest to bowiem ewidentny znak ich usamodzielnienia się oraz osiągnięcia swego rodzaju życiowej samodzielności. Trzeba jednak zauważyć, że jego pozyskanie wcale nie jest sprawą bezproblemową. Najczęściej występującym problemem okazuje się bowiem odszukanie dobrej lokalizacji naszego mieszkania oraz oczywiście pozyskanie dostatecznych środków finansowych. Ceny nieruchomości na naszym ojczystym rynku mogą nam często wydawać się nierealne.
osiedle
Opracowanie: Times Square Public Relations
Na podstawie: Times Square Public Relations

Rok 2015 – czy to dobry moment do zainwestowania w kupno własnego M?

Zakupienie własnego mieszkania to obecnie absolutnie jedna z najistotniejszych decyzji, którą podejmuje w życiu statystyczny Polak. Ceny nieruchomości w kraju są na tyle duże, że niezbędne jest zaciągnięcie wysokiego kredytu hipotecznego, który następnie spłaca się przez istotną część życia, czasami nawet kilkadziesiąt lat. Czy w takim razie rok 2015 to dobry moment, żeby nabyć własne cztery ściany?
klucz
Na podstawie: http://www.vanel.com

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu

Kupno nieruchomości to jedna z najistotniejszych życiowych decyzji - przecież także małe domu są teraz szalenie niekorzystne cenowo, zatem zdecydowana większość osób bierze wieloletni kredyt bankowy. Jednak w tym artykule dosyć nic o niewielkich mieszkaniach: wiele było powiedziane o kawalerkach albo standardowych dwupokojówkach.
remont domu
Opracowanie: specialoperations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak właściwie przygotować się do kompleksowego remontu?

Zdarzają się czasem takie momenty, iż decydujemy o generalnym remoncie naszego domu lub mieszkania. Do postępowania takiego zmusza nas też zakup nieruchomości na rynku pierwotnym, w jakim nie ma zwykle nic poza gołymi ścianami. W jaki sposób odpowiednio przygotować się do tak niemałego przedsięwzięcia, by uniknąć szeregu zbędnych błędów? Głównie dobrze jest skoncentrować się na przygotowaniu kompletnej strategii postępowania.
mieszkanie na przedmieściach
Opracowanie: Materiały prasowe
Na podstawie: Materiały prasowe

Czy zainteresują nas mieszkania okolice Wrocławia?

Czy zainteresują nas oferty na mieszkania?

Kiedy powzięliśmy decyzję o tym, aby się wyprowadzić od rodziców, to musimy sobie odpowiedzieć na dużo istotnych zagadnień. Czy pragniemy nabyć dom, czy na początku skupimy się na jego wynajmowaniu, czy już powiemy w jakiej lokalizacji ma się ono mieścić, jak wiele powinno mieć pokoi oraz jak duże powinno ono być?
Wrocław, panorama
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Własne M we Wrocławiu

To doskonały czas, by nabyć domostwo! Ceny za metr kwadratowy ciągle spadają na terenie całego kraju. Jeśli zatem uzbierałeś sporą sumę albo dostaniesz kredyt na ten cel, nie zwlekaj ani dnia. Oto praktyczny tekst, w którym przeczytasz, jakie rejony stolicy Dolnego Śląska są najlepsze do mieszkania, a jakie nie mogą szczycić się dobrą renomą wśród mieszkańców.
Gdańsk
Opracowanie: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tanie inwestycje w mieszkania? Postaw na Trójmiasto!.

Bankowcy mają dziś niełatwy czas. Z początkiem roku przestał funkcjonować program Rodzina na Swoim, a planowane zastępstwo nie posiada jeszcze ostatecznego terminu swojego początku. Taka sytuacja sprawia, że na rynku sprzedaży mieszkań ma miejsce niebezpieczna cisza.
mieszkania, budynek z balkonami
Na podstawie: pixabay.com

O czym lepiej pamiętać, kiedy nabywamy mieszkanie? Czy warto nabyć je na rynku wtórnym a może pierwotnym? Jak jest lepiej?

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak niezbędną rzeczą jest zakup własnego mieszkania. Własne lokum to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, to elementarna potrzeba, od której zależne jest naprawdę dużo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.