Szkło
łazienka
Opracowanie: Baumit
Na podstawie: Baumit

Ceramika do Twojej łazienki

Łazienka to najbardziej prywatne miejsce w lokalu, a mimo to ma się atrakcyjnie prezentować dla ludzi z zewnątrz. Dekoracja łazienki sprawia mnóstwo trudności, ponieważ musisz mieć na uwadze trochę istotnych kwestii. Po pierwsze, łazienki zwykle nie są wielkie, a więc powierzchnia na urządzenia staje się mocno wąska. To regularnie powoduje, że ujawniają się dylematy – co umieścić, z czego zrezygnować.
szklana balustrada
Opracowanie: Vicki Burton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Aranżacja szkłem jest odpowiednie na wszystko?

Jeżeli planujesz cieszyć się oryginalnym domem, powinieneś zakupić elementy szklane. Posiadasz balkon? W miejsce brzydkich balustrad murowanych, zastosuj balustrady szklane. W sieci namierzysz oferty dystrybutorów szklanych elementów i bez wątpienia znajdziesz coś perfekcyjnie dla twoich potrzeb.
szklana balustrada
Opracowanie: Vicki Burton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wykorzystanie szkła we współczesnej architekturze, często używane konstrukcje balustrad ze szkła

Szkło jako materiał budowlany od pewnego czasu jest coraz chętniej wykorzystywane. Wielu ludzi ma przed nim obawy, twierdząc że jest kruche i łamliwe. Faktycznie w przypadku okien czy szyb w drzwiach tak jest, jednak szkło stosowane w budownictwie prezentuje się całkowicie odmiennie.
szklane drzwi
Opracowanie: Jenny Ondioline
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szkło hartowane – dlaczego jest lepsze dla twojej komórki niż folia, jaką kupowałeś dotychczas?

Dzisiejsze telefony mają nad wyraz duże wyświetlacze, które z jednej strony pozwalają nam na korzystanie z licznych funkcji, których dotychczas nie posiadały komórki, lecz z drugiej – trzeba je w należyty sposób zabezpieczać. Z reguły naklejamy folię, jaka jest niedroga, lecz czy zabezpiecza tak, jak powinna? Zdaje się, iż tak, jednak zapewne nie ma tak wielu atutów, jak szkło hartowane Wrocław.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.