Mieszkanie
niezaaranżowane mieszkanie
Opracowanie: Stephan Mosel
Na podstawie: http://www.flickr.com

O wiele częstsze użytkowanie fototapet w aranżowaniu wnętrz nowoczesnych

Osoby, jakie aranżują pokoje we własnym domu modernistycznie to osoby, jakim przede wszystkim będzie zależeć na tym, aby wszystko pozostawało jak najlepiej ze sobą dograne. W związku z tym także osoby te koncentrują się na tym, aby mieć to, co najbardziej będzie wskazywać na modernizm.
apartamentowce
Opracowanie: Wings Development
Na podstawie: Wings Development

Odkryj nowe miejsce zamieszkania, które doskonale spełni twe oczekiwania i zapewni dobry start zawodowy

Bardzo ważne jest, żeby znaleźć miejsce do życia, które okaże się miłe oraz wygodne. Z tego powodu przy zakupie nowego mieszkania nie należy podejmować lekkomyślnej decyzji, ale warto obejrzeć wiele lokalizacji oraz wybrać to lokum, które okaże się najlepsze.
loft
Opracowanie: Justyna Smolec
Na podstawie: Ghelamco Poland

Czemu warto współcześnie korzystać z usług doświadczonego architekta wnętrz?

Dobrze jest zadbać o wystrój swojego mieszkania bądź domu. Z jakiego powodu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że to właśnie w taki sposób tworzy się swoje gniazdko, przestrzeń w której mieszkańcy czują się faktycznie bardzo dobrze i umieją efektywnie wypoczywać. Niestety, nie zawsze posiada się doświadczenie i umiejętności konieczne do tego, żeby wygodnie urządzić swoje cztery kąty.
architekt
Opracowanie: Marcus Balcher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Architekt wnętrz – czym się zajmuje i dlaczego powinieneś pomyśleć nad jego zaangażowaniem, gdy aranżujesz mieszkanie?

Właściwie każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ma wyglądać nasze mieszkanie. Oczami wyobraźni widzimy gustowny salon, komfortową kuchnię z niezbędnymi urządzeniami lub urzekający pokój dla dziecka, w jakim już niebawem będzie mieszkać nasza pociecha. Jednakże nie wszyscy mają odpowiednie zdolności i potrafi wybierać kolory, tworzywa czy wykorzystać przestrzeń, by wyglądała tak, jak chcieliśmy.
budowa
Opracowanie: Biuro Projektowe ARCHON+
Na podstawie: Biuro Projektowe ARCHON+

Postawienie nowego domu na wsi bądź na obrzeżach miasta wymaga ogromnych nakładów finansowych

Marzeniem tych zwykłych obywateli staje się coraz częściej nieduży domek piętrowy usytuowany gdzieś na obrzeżach miasta bądź na terenie wiejskim. O takim cichym miejscu marzą głównie osoby po pięćdziesiątce, a nawet po czterdziestce, które po kilkunastu latach mieszkania w Krakowie, Katowicach albo innym olbrzymim mieście, mają dość ulicznego hałasu oraz zanieczyszczonego powietrza.
nowoczesny dom
Opracowanie: Alex Pepperhill
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kup gotowy projekt domu lub wynajmij projektanta, dla którego projektowanie domów to bagatela

Dopiero co wzięliście ślub? Zastanawiacie się czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup lokalu mieszkalnego czy budowa domu? Na pewno bardziej pokusza Was ta druga opcja, jednak zdajecie sobie sprawę z tego, iż może okazać się ona dużo droższa. Sprawdźcie jakie szkice domów są w tej chwilitrendy i na co warto się zdecydować.

Sposoby na niewielkie i niedoświetlone mieszkanka

Odnawiając małe gniazdko winniśmy obmyślić każdy etap dokładnie, mamy bowiem sposobność w czasie takiego remontu spowodować, że nasze mieszkanie optycznie wyda się obszerniejszym, przez co będziemy się czuć we własnych czterech kątach o wiele bardziej komfortowo. Oto parę trików które pomogą państwu osiągnąć taki właśnie efekt. Zacznijmy od podłogi.
kinkiet
Opracowanie: daryl_mitchell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Designerskie żyrandole dla wymagających

Światło jest rzeczą konieczną do życia. Gdyby nie słońce, pojawienie się życia na naszej planecie nie byłoby możliwe, bądź przybrałoby zupełnie inną formę, zupełnie nie przypominającą znanego ludziom świata.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Don Graham
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyszukujesz drewnianych schodów do nowego domu jednorodzinnego? Postaw na dębowe lub jesionowe schody, a bez wątpienia będziesz zadowolony

Budowa domu jednorodzinnego dla mnóstwa osób jest najogromniejszym przedsięwzięciem na jakie kiedykolwiek się zdecydowali. Jest to podyktowane szczególnie tym, że będziemy zmuszeni podjąć sporo ważkich decyzji, załatwiać rozmaite pozwolenia , a także na koniec wybrać model domu.
Mieszkanie do remontu
Opracowanie: vnON
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy odnawiasz swoje mieszkanie albo budujesz zupełnie nowy budynek, wtedy rozejrzyj się, co oferują sklepy budowlane

Odremontowanie domu wymaga zarówno nakładów czasowych, jak i finansowych. Mogłoby się zdawać, że czas nie bywa tak ważny jak monety, ale wszyscy, którzy samodzielnie kupują materiały budowlane, świetnie wiedzą, że na odwiedzaniu okolicznych tych tradycyjnych sklepów oraz hipermarketów i porównywaniu cen można spędzić kilka godzin dziennie. Wszystko z tego powodu, że asortyment bywa imponujący i niekiedy warto dobrze wypytać sprzedawców, jaki produkt byłby najlepszy na konkretną budowę.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.