Budynek
Płytki
Opracowanie: Tagina
Na podstawie: Tagina

Jak wykonać piękną i wytrzymałą elewację

Piękna elewacja to bez wątpienia rzecz, o jaką warto zadbać. Prawidłowo zrobiona dobrze przyciąga wzrok i potrafi spowodować, że nawet bardzo stary budynek wygląda jak świeżo zbudowany. Sporo rzeczy jest w stanie przyczynić się do wyglądu elewacji – od potencjalnych zanieczyszczeń aż po kolor ścian i materiały.
konstrukcja
Opracowanie: Henrik Mayor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odpowiedni architekt i jego rola w trakcie budowy domu

Obecnie, gdy ceny warszawskich mieszkań są bardzo wysokie, a coraz więcej ludzi marzy o swojej posiadłości, stawianie swojego domu może okazać się niezwykle rozsądnym przedsięwzięciem. Kupno parceli jest w tym przypadku kluczową decyzją, jednakże naturalnie żaden dom nie może powstać bez właściwego projektu.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Blachy Pruszyński
Na podstawie: Blachy Pruszyński

Piękny dom jak z bajki, czyli na który projekt warto się zdecydować, by być zadowolonym i nie przekroczyć ustalonego budżetu?

Budowa własnego domu nie jest prostym zadaniem. Nie dość, iż trzeba wybrać odpowiednią działkę, to poza tym czeka nas decyzja nad wyborem konkretnego projektu. Nie każdy z nas marzy o wielkiej posiadłości. Mały domek również ma wiele zalet. Z tego powodu mnóstwo osób stawia na takie rozwiązanie. Jest ono nie tylko klimatyczne, ale również tańsze. Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny projekt wymarzonego domu?
architekt
Opracowanie: Marcus Balcher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Architekt wnętrz – czym się zajmuje i dlaczego powinieneś pomyśleć nad jego zaangażowaniem, gdy aranżujesz mieszkanie?

Tak naprawdę każdy z nas wie, jak ma wyglądać nasze mieszkanie. Oczyma wyobraźni widzimy gustowny salon, wygodną kuchnię z wymaganymi sprzętami lub urzekający pokój dla dziecka, w którym już niebawem zamieszka nasz szkrab. Jednak nie każdy ma odpowiednie umiejętności i umie wybierać kolory, tworzywa lub wykorzystać przestrzeń, aby wyglądała tak, jak chcieliśmy.
Firma budowlana
Opracowanie: Tirso Lecointere
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firma budowlana Wrocław wykorzystuje z najlepszych rozwiązań

Czy powiemy jak odbywa się budowa?
Gdy chcemy stawiać określony budynek, pragniemy posiadać pewność, że wszystko pójdzie odpowiednio, a co się z tym łączy, że będzie on mocny oraz postawiony stosunkowo szybko.
rezydencja
Opracowanie: Mielno Holding Firmus Group
Na podstawie: Mielno Holding Firmus Group

Planujemy budowę domu – jaki rodzaj projektu mogę wybrać?

Budowa domu jednorodzinnego nie jest możliwa bez odpowiedniego planu wykonanego przez architekta. Jakiego rodzaju projekty domów mają dla swoich klientów architekci?
apartamentowce
Opracowanie: Wings Development
Na podstawie: Wings Development

Odkryj nowe miejsce zamieszkania, które doskonale spełni twe oczekiwania i zapewni dobry start zawodowy

Bardzo ważne jest, żeby znaleźć miejsce do życia, które okaże się miłe oraz wygodne. Z tego powodu przy zakupie nowego mieszkania nie należy podejmować lekkomyślnej decyzji, ale warto obejrzeć wiele lokalizacji oraz wybrać to lokum, które okaże się najlepsze.
budowa
Opracowanie: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przeciągu stuleci wiele się w budownictwie zmieniło, lecz funkcjonalność zawsze pozostanie w cenie

Konstruowanie mostów było i nadal jest ogromną sztuką, bardzo dobrze znaną już starożytnym. Współcześnie w trakcie wycieczek do Włoch mamy okazję oglądać obiekty mające setki lat. Trzeba tutaj przypomnieć, że mosty były wtedy potrzebne obywatelom nie tylko do przewozu towarów - przecież akwedukty z daleka do złudzenia przypominają mosty, chociaż dostarczały wodę do Wiecznego Miasta.
izolacja budynku
Opracowanie: Giles Douglas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co trzeba dowiedzieć na temat izolacji natryskowej?

Zwiększające się nieustannie ceny ogrzewania sprawiają, że właściciele zarówno już wybudowanych domów, jak też właściciele domów , które dopiero są budowane przykładają coraz większą rolę do ich ocieplenia. Jakie techniki ocieplania budynków są na ten moment wykorzystywane? Duża grupa właścicieli domów jednorodzinnych stosowała jak dotąd styropian lub wełnę mineralną. Rynek materiałów służących do ocieplania budynków non stop się jednak rozwija.
murowanie ściany
Opracowanie: Martin Pettitt
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu rokrocznie jeszcze bardziej popularne staje się murowanie na sucho?

Jak wiadomo z wiadomości, emitowanych co jakiś okres przez wielorakiego rodzaju instytucje, w Polsce każdego roku powstaje coraz więcej domów i mieszkań. To bardzo słuszna informacja, gdyż świadczy o tym, że sporo osób decyduje się jednak zostać w kraju i to właśnie w swojej ojczyźnie przebywać i zakładać rodziny. Powinno się także dostrzec, że współcześnie branża budowlana zaznaje w rzeczywistości ogromną metamorfozę.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.