Bezpieczeństwo
Sprężyny
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

inteligentne mieszkanie, inteligentne sterowanie oświetleniem

Komputeryzacja wchodzi we wszystkie zakresy naszego istnienia. Świetnym przykładem jest inteligentny system w domu, zapewnia bowiem wygodę i bezpieczeństwo. Nawet mieszkanie o niewielkiej powierzchni można wyposażyć w inteligentną technologię.
Kominek elektryczny
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie: Optiflame

Kominek w pokoju dziennym. Szykowna ozdoba pomieszczenia oraz źródło ciepła

Kominek to nie wyłącznie dekoracja pomieszczenia, ale także dodatkowe źródło ciepła. Naprowadzamy, jak dopasować właściwy kominek do pokoju dziennego i jak ciekawie go zaprojektować. Dzięki najświeższym technologiom, pokojowy kominek może być stylową i niekoniecznie kosztowną dekoracją praktycznie każdego wnętrza. Idealnie sprawdzi się w salonie, w jakim tworzy rozkoszną, domową aurę. Kominki są ponadczasowe, nie poddają się trendom. Dzięki nim wnętrze stanie się przytulne, ciepłe i intrygujące.

Inteligentne mieszkania to wygoda i użytkowość, co jest cudownym rezultatem dla użytkowników

Od zarania dziejów dom wiąże się z bezpieczeństwem oraz odpoczynkiem, gdzie stale z ochotą powracamy po dokuczającym dniu, gdyż w domu jest możliwość wypocząć, zrelaksować się, cieszyć się ciszą i wygodą. Żeby tak było, o nasz dom powinnyśmy zatroszczyć się, podejmując wielorakie przedsięwzięcia ochronne.
dom
Opracowanie: Kim
Na podstawie: http://www.flickr.com

Automatyka do bram - wyjście na które cię stać w swoim domu.

Rano w pośpiechu - bo dzieciaki do szkoły, a ty przez korki musisz przebić się do firmy, a jazda po stolicy nie jest prosta. Po południu szybko, ponieważ w domu mnóstwo obowiązków. Na deszczu czy na śniegu walczysz najpierw z drzwiami do garażu, potem z bramą wjazdową. Po co się szarpać jeszcze z tym? Może czas na coś nowego? Inwestycję, jaka wkrótce zwróci się w postaci zyskanego czasu, większego poczucia bezpieczeństwa i komfortu?
beton
Opracowanie: Praktycy.com
Na podstawie: Praktycy.com

Gdzie można najszybciej nabyć części dotyczące elektroniki?

Wirtualne zakupy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na możliwość pozyskania tą drogą wielu dóbr. W przypadku konieczności kupna elementów elektrycznych także możemy liczyć na wsparcie wirtualnych sklepów.
Styropian
Opracowanie: Grupa Atlas
Na podstawie: Grupa Atlas

Izolacja termiczna dachu - kilka przydatnych ciekawostek

Kiedy patrzymy na jakiś dom to twierdzimy, że jest ładny albo nie. Wszystko zależy od tego, jaki mamy gust, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Jednak bywa, że fajnie jest podglądnąć u kogoś jakieś ciekawe rozwiązania i wdrożyć je u siebie. Jednak, jeżeli chodzi o dom, to najistotniejsze nie jest to, co widać gołym okiem, a to, co w środku, to, jak wszystko zostało zabezpieczone, by domownikom nie tylko było przyjemnie, ale zwłaszcza bezpiecznie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.