Mieszkania
wykańczanie mieszkania
Opracowanie: Armstrong
Na podstawie: Armstrong

Podwieszane stropy to jeden z możliwych środków na zmianę wyglądu pomieszczeń

W chwili obecnej na rynku pokazało wiele korporacji, które proponują wiele najróżniejszych produktów powiązanych z branżą budowlaną, dekoratorstwem czy branżą remontową. Z roku na rok wybór ich możliwości się rozrasta. Nie da się nie zauważyć, że im szerszy wachlarz możliwości tym większy mamy dylemat na co się skusić.
wrocławski "Manhattan" nocą
Opracowanie: Maciek Lulko
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie dla młodych?

Zakup własnego mieszkania to sprawdzian, przed którym staje dużo rozpoczynających dorosłe życie osób. Z jednej strony powoduje nimi chęć ‘odłączenia się’ od rodzinnego domu i egzystencji na własne konto, co bez wątpienia jest naturalne i słuszne.
oświetlenie
Opracowanie: BRITOP Lighting
Na podstawie: BRITOP Lighting

Jak kupić idealne oświetlenie do swojego domu?

Jeśli ktoś chce urządzić dla siebie faktycznie idealne miejsce do mieszkania, to koniecznie musi zatroszczyć się o sporo różnych spraw, które w ogromnym wręcz stopniu mogą wpływać na to, czy będziemy w pełni z niego zadowoleni. Wiele z nich odpowiada zarówno za cały wygląd takiego miejsca jak i poziom komfortu jakim możemy cieszyć się na co dzień, zatem absolutnie nigdy nie możemy ich zaniedbywać. Do tego grona bez wątpienia należy odpowiednie oświetlenie, bez którego praktycznie nie dałoby się urządzić naprawdę satysfakcjonującego dla siebie domu.
dom - landszaft
Opracowanie: Erika Augusto
Na podstawie: http://www.flickr.com

Standardy mieszkaniowe we Wrocławiu. Nowoczesne inwestycje na obrzeżach miasta

Wrocław jest miastem, które szybko się powiększa. Nadal budowane są nowe inwestycje – głównie domki i bloki mieszkalne, lecz też galerie handlowe.
Wnętrze mieszkania
Opracowanie: Reinhold Polska

Twoim marzeniem jest oryginalny lokal mieszkalny? Zatrudnij jednostkę, która zbuduje go idealnie

Budynek mieszkalny musi okazać się funkcjonalny i wygodny, ponieważ to akurat te dwie wartości kluczowo wpływają na warunki bytowe jego lokatorów. Niemniej należy przyznać, że coraz większy nacisk kładzie się także na piękno mieszkań oraz ich projekty zewnętrzne i wewnętrzne. Te bywają z kolei bardzo zróżnicowane. Choć w polskiej zabudowie nadal przeważają obiekty w stylu klasycznym, nie brakuje także odważnych i oryginalnych rozwiązań.
Widok na Gdańsk
Opracowanie: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdańskie nieruchomości gwarancją zadowolenia klientów.

Obecnie nastał dla deweloperów trudny moment. Zakończony niedawno projekt Rodzina na Swoim i nieznany dokładnie czas wejścia w życie Mieszkania dla młodych, utrudnia znacznie handel nieruchomościami. Deweloperzy muszą kilka razy pomyśleć w którym miejscu i za ile mogą zainwestować. Istnieją obszary jak na Pogórzu Zachodniobeskidzkim nie narzekają na brak kupujących.
dom - zbliżenie
Opracowanie: Karen Eliot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

Program rządowy „Mieszkanie dla młodych” ma dopomóc młodym Polakom nabyć pierwsze własne mieszkanie lub własny domek jednorodzinny.


Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

W programie założono parę metod udzielenia tej pomocy: dwa typy wsparcia pieniężnego dla ludzi, którzy planują zaciągnąć zadłużenie na kupno pierwszego mieszkania - dopłatę do udziału własnego jak też spłatę pewnej części zadłużenia, i pomoc dla tych, którzy wybudują dla siebie pierwszy dom jednorodzinny bądź przebudują istniejący domek (bądź jego część) i uzyskają w ten sposób mieszkanie – w formie zwrotu części wydatków na surowce budowlane.
Przykładowa konstrukcja stropu drewnianego
Opracowanie: Martin Pettitt
Na podstawie: www.flickr.com

Działania wykończeniowe w trakcie powstawania budynku mieszkalnego.

Nie da się zaprzeczyć, iż budowa domu będzie procesem składającym się z wielu etapów oraz zajmującym mnóstwo czasu. W ten sam sposób, nie wolno zapominać o fakcie, że wszystko podczas powstawania domu ma obowiązek być monitorowane i nie powinno być mowy o najmniejszych niedopatrzeniach, ponieważ będzie to zbyt ważna kwestia.
zdjęcie
Opracowanie: Agata Kwiecień
Na podstawie: abcslubu.pl

Masz dość palenia węglem w piecu? Zorientuj się czym jest fotowoltaika, a na pewno postawisz na nią już dzisiaj

W tym momencie wszyscy pragną być proekologiczni, albowiem tak częściowo nakazuje moda. Bez problemu wyszperamy w tej chwili wegetarianów, którzy z całych sił będą bronić praw zwierząt oraz nie zgadzać się na inaugurowanie rozlicznych rozwiązań, jakie zdołają szkodliwie oddziaływać na środowisko.


Masz dość palenia węglem w piecu? Zorientuj się czym jest fotowoltaika, a na pewno postawisz na nią już dzisiaj

Jeżeli podzielasz zdanie na ten temat to musisz dowiedzieć się, w jaki sposób pozyskać energię elektryczną, która w żaden sposób nie oddziaływałaby na środowisko.
nowe mieszkania wrocław
Opracowanie: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Jak zakupić nowe mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska, czyli istotne wskazówki dla młodych ludzi

Decyzja o zakupie mieszkania na pewno do najłatwiejszych nie należy. Zazwyczaj trzeba zaciągnąć kredyt na parędziesiąt lat, a poza tym przeprowadzka pociąga za sobą niemało radykalnych zmian, przykładowo zmianę pracy czy szkoły. Stąd też podejmowanie pochopnych decyzji bez wątpienia jest obarczone ryzykiem.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.