Mieszkania
W mieszkaniu
Opracowanie: Bill Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak ludzie mogą uzyskać własne pierwsze lokum?

Posiadanie miejsca zamieszkania dla młodych ludzi jest rzeczą pierwszorzędną. Jest to bowiem ewidentny znak ich usamodzielnienia się oraz osiągnięcia swego rodzaju życiowej samodzielności. Trzeba jednak zauważyć, że jego pozyskanie wcale nie jest sprawą bezproblemową. Najczęściej występującym problemem okazuje się bowiem odszukanie dobrej lokalizacji naszego mieszkania oraz oczywiście pozyskanie dostatecznych środków finansowych. Ceny nieruchomości na naszym ojczystym rynku mogą nam często wydawać się nierealne.
dom - zbliżenie
Opracowanie: Karen Eliot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

Program rządowy „Mieszkanie dla młodych” ma dopomóc młodym Polakom kupić pierwsze własne mieszkanie czy własny domek jednorodzinny.


Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

W programie założono parę sposobów udzielenia tejże pomocy: dwa warianty wsparcia finansowego dla ludzi, którzy zamyślają zaciągnąć kredyt na nabycie pierwszego domu - dotację do wkładu własnego jak też spłatę części kredytu, i wsparcie dla tych, którzy postawią dla siebie pierwszy domek jednorodzinny czy przebudują istniejący domek (czy jego część) i otrzymają w ów sposób mieszkanie – w postaci zwrotu części sumptów na materiały budowlane.
Promenady Wrocławskie
Opracowanie: Kostrzewa PR
Na podstawie: Kostrzewa PR

Postaw na szklane drzwi oraz balustrady w domu, bo jest to ostatni krzyk mody!

Z początku wydaje się, iż to budowa fundamentów domu jednorodzinnego jest zdecydowanie cięższa, niż jego dekorowanie. Najprawdopodobniej jest to prawdą, jednakże aranżowanie czterech kątów w żadnym wypadku nie jest takie bezproblemowe, jak wydaje się osobom, jakie nigdy nie miały z tym do czynienia.


Postaw na szklane drzwi oraz balustrady w domu, bo jest to ostatni krzyk mody!

Wiadomo, iż kolor ścian czy nieraz podłogi można zmienić, są jednakże takie rzeczy, jakie będą starzały się wspólnie z miejscem zamieszkania , więc nikt nie będzie myślał o ich wymianie.
piękna kuchnia
Opracowanie: vicki moore
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dom to najważniejsze miejsce, powinniśmy czuć się w nim komfortowo. Jak urządzić mieszkanie tak jak chcemy?

W jakim miejscu możemy czuć się najlepiej? Które miejsce jest niepowtarzalne? Odpowiedź jest prosta – nie ma jak w domu. To miejsce, w którym możemy poczuć spokój, to także miejsce dla nas całkowicie bezpieczne, często pełne miłości i pozytywnych rodzinnych emocji. Kto nie chciałby przebywać tu cały czas.
Przykładowa konstrukcja stropu drewnianego
Opracowanie: Martin Pettitt
Na podstawie: www.flickr.com

Działania wykończeniowe w trakcie powstawania budynku mieszkalnego.

Nie można ukryć, iż budowa budynku mieszkalnego jest procesem składającym się z wielu etapów i zajmującym sporo czasu. W ten sam sposób, nie można nie pamiętać o fakcie, że wszystko w trakcie budowania musi pozostać dopilnowane i nie powinno być mowy o najmniejszych niedopatrzeniach, gdyż będzie to nazbyt znacząca sprawa.
nowe mieszkania wrocław
Opracowanie: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Jak zakupić nowe mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska, czyli istotne wskazówki dla młodych ludzi

Decyzja o kupnie mieszkania zapewne do łatwych nie należy. Zazwyczaj trzeba zadłużyć się na parędziesiąt lat, a przy tym przeprowadzka pociąga za sobą mnóstwo radykalnych zmian, na przykład zmianę pracy czy szkoły. Stąd też podejmowanie nieprzemyślanych decyzji bez wątpienia bywa bardzo ryzykowne.
kostka
Opracowanie: wolfgang.mller54
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie wybrać mieszkanie - w centrum czy raczej w dalej położonych dzielnicach?

Jeżeli masz zamiar zakupić własne mieszkanie, wtedy zdecydowanie już teraz poczułeś, jak duża odpowiedzialność na Tobie spoczywa. Decyzja o tym, jakie dokładnie mieszkanie wybrać oczywiście nie jest prosta, a tymczasem właściwie wszystko od niej zależy.
klucz
Na podstawie: http://www.vanel.com

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu

Kupno nieruchomości to jedna z najistotniejszych życiowych decyzji - przecież także małe domu są teraz szalenie niekorzystne cenowo, zatem zdecydowana większość osób bierze wieloletni kredyt bankowy. Jednak w tym artykule dosyć nic o niewielkich mieszkaniach: wiele było powiedziane o kawalerkach albo standardowych dwupokojówkach.
Sezon grillowy rozpoczęty
Opracowanie: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Taras wiele ma imion|Mieszkania z tarasem|Komfort wokół Twojego domu

Gdy ludzie kupują swoje cztery kąty mają różne wymagania. Dla jednych ważne jest , żeby łazienka i wc były osobno. Niektóre osoby chciałyby, żeby kuchnia była osobnym pomieszczeniem. Część osób wolimy mieć jak najwięcej przestrzeni. Są ludzie, którzy chcą mieć wielkie okna i tacy, ludzie, którzy chcą mieć okna skierowane na wschód w salonie. Ile osób tyle wymagań. Są również takie osoby, które szukają mieszkania z balkonem, a jeszcze innym pasuje tylko mieszkanie z tarasem.
mieszkanie - malunek
Opracowanie: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Listy wykończeniowe i drzwi – ważny detal dla domu

Niezmiernie ważną kwestią w trakcie urządzania domu, bądź jego remontu są szczegóły mieszczące się w całości. Na drodze do upragnionego wnętrza stoją niewinne rzeczy i dbałość o nie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.