Mieszkania
Naklejka na ścianę w salonie
Opracowanie: fixar.de
Na podstawie: fixar.de

Jak spowodować, żeby Twoje lokum nabrało niepowtarzalnego charakteru?

Jeśli posiadasz własne mieszkanie, zdecydowanie możesz mówić o naprawdę sporym szczęściu. W obecnych czasach młode osoby zazwyczaj bez pomocy rodziców praktycznie nie mają szans na zakup swojego mieszkania - chyba że zdecydują o zaciągnięciu gigantycznego kredytu na mnóstwo najbliższych lat. Jeśli jednak już masz swój kąt, wtedy oczywiście powinieneś zrobić wszystko, żeby nadać mu niepowtarzalnego charakteru - przecież to Twoje miejsce na ziemi i warto, by budziło podziw wśród Twoich przyjaciół oraz było wykończone idealnie tak, abyś chciał do niego powracać.
W mieszkaniu
Opracowanie: Bill Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak ludzie mogą uzyskać własne pierwsze lokum?

Posiadanie miejsca zamieszkania dla młodych ludzi jest kwestią pierwszorzędną. Jest to bowiem jasny sygnał ich uniezależnienia się oraz osiągnięcia swego rodzaju życiowej samodzielności. Trzeba jednak zauważyć, że jego zdobycie wcale nie jest rzeczą łatwą. W większości wypadków występującym kłopotem okazuje się bowiem znalezienie trafnej lokalizacji naszego mieszkania oraz rzecz jasna pozyskanie wystarczających środków finansowych. Ceny nieruchomości na naszym rodzimym rynku mogą nam często wydawać się nieosiągalne.
dom - zbliżenie
Opracowanie: Karen Eliot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

Rządowy program MdM ma dopomóc młodym Polakom kupić pierwsze własne mieszkanko czy własny budynek jednorodzinny.


Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

W programie założono parę metod udzielenia owej pomocy: 2 rodzaje wsparcia pieniężnego dla osób, które zamyślają zaciągnąć zadłużenie na kupno pierwszego mieszkania - dotację do wkładu własnego oraz spłatę jakiejś części kredytu, a także pomoc dla tych, którzy postawią dla siebie pierwszy dom jednorodzinny albo rozbudują istniejący obiekt (bądź jego część) i uzyskają w ten sposób mieszkanko – w formie zwrotu części kosztów na materiały budowlane.
Wrocław, panorama
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Własne M we Wrocławiu

To idealny czas, by nabyć domostwo! Ceny za m2 systematycznie obniżają się na terenie całego kraju. O ile zatem uzbierałeś wymaganą kwotę lub dostaniesz kredyt na ten cel, nie wahaj się ani dnia. Oto praktyczny tekst, w którym dowiesz się, jakie regiony dawnego Breslau są doskonałe do mieszkania, a jakie nie mogą szczycić się dobrą reputacją wśród wrocławian.
mieszkania w warszawie
Opracowanie: Röben
Na podstawie: Röben

Oferta mieszkań w Warszawie

W życiu większości z nas pojawia się taki czas, gdy zaczynamy marzyć o własnym M. Najpierw pojawia się w głowie szybka myśl, która po czasie przeistacza się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a czasem dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego mieszkania.
remont domu
Opracowanie: specialoperations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak właściwie przygotować się do kompleksowego remontu?

Zdarzają się czasami takie sytuacje, iż podejmujemy decyzję o kompleksowym wyremontowaniu naszego domu albo mieszkania. Do działania takiego skłania nas także nabycie nieruchomości na rynku pierwotnym, w którym nie ma zwykle nic poza gołymi ścianami. Jak dobrze przygotować się do tak rozbudowanego przedsięwzięcia, by oszczędzić sobie mnóstwa zbędnych błędów? Między innymi rozsądnie jest skupić się na przygotowaniu profesjonalnego planu postępowania.
mieszkania energooszczędne
Opracowanie: stephen bowler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie mieszkanie warto dziś nabyć we Wrocławiu?

Nie da się ukryć faktu, że odnalezienie mieszkania w dużym mieście to pragnienie ogromnej części z nas. Szybki styl życia jest bowiem szczegółem, jaki potrafi być niezwykle zachęcający do osiedlenia się na długi czas w dużych aglomeracjach. W naszej ojczyźnie znajduje się kilka potencjalnych miast, które spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych mieszkańców.
piękna kuchnia
Opracowanie: vicki moore
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dom to najważniejsze miejsce, powinniśmy czuć się w nim komfortowo. Jak urządzić mieszkanie tak jak chcemy?

W jakim miejscu możemy czuć się najlepiej? Gdzie jest tak, jak w żadnym innym miejscu? Odpowiedź jest prosta – oczywiście nie ma drugiego takiego miejsca, jak dom. Dom to miejsce, w którym możemy poczuć spokój, to także miejsce dla nas całkowicie bezpieczne, często pełne miłości i pozytywnych rodzinnych emocji. Kto nie chciałby przebywać tu cały czas.
klucz
Na podstawie: http://www.vanel.com

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu

Zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych życiowych decyzji - przecież także małe domu są obecnie bardzo niekorzystne cenowo, więc zdecydowana wiele osób bierze wieloletni kredyt bankowy. Jednakże w owym artykule dosyć nic o niewielkich mieszkaniach: sporo zostało powiedziane o kawalerkach lub typowych dwupokojówkach.
nowe mieszkania wrocław
Opracowanie: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Jak zakupić nowe mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska, czyli istotne wskazówki dla młodych ludzi

Decyzja o kupnie mieszkania zapewne do najłatwiejszych nie należy. Przeważnie trzeba zaciągnąć kredyt na kilkadziesiąt lat, a dodatkowo przeprowadzka pociąga za sobą niemało radykalnych zmian, na przykład zmianę pracy albo szkoły. Z tego powodu też podejmowanie nieprzemyślanych decyzji bez wątpienia bywa obarczone ryzykiem.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.