Mieszkania
klucz
Na podstawie: http://www.vanel.com

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu

Kupno nieruchomości to jedna z najważniejszych życiowych decyzji - wszak także niewielkie domu są obecnie szalenie niekorzystne cenowo, zatem zdecydowana większość osób bierze wieloletni kredyt bankowy. Jednakże w tym tekście dosyć nic o niedużych mieszkaniach: sporo zostało powiedziane o kawalerkach lub typowych dwupokojówkach.
mieszkania energooszczędne
Opracowanie: stephen bowler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie mieszkanie warto dziś nabyć we Wrocławiu?

Nie da się zanegować faktu, że znalezienie mieszkania w dużym mieście to pragnienie znaczącej części z nas. Szybki styl życia jest bowiem szczegółem, który potrafi być bardzo zachęcający do osiedlenia się na długotrwały czas w dużych aglomeracjach. W naszej ojczyźnie znajduje się kilka potencjalnych miast, które spełnią wymagania nawet w najwyższym stopniu wybrednych mieszkańców.
dom - landszaft
Opracowanie: Erika Augusto
Na podstawie: http://www.flickr.com

Standardy mieszkaniowe we Wrocławiu. Nowoczesne inwestycje na obrzeżach miasta

Wrocław to miasto, które prężnie się powiększa. Ciagle budowane są nowe inwestycje – przede wszystkim domy i bloki mieszkalne, lecz również centra handlowe.
Drzwi DOMINO
Opracowanie: INVADO
Na podstawie: INVADO

Wytrzymałe drzwi przesuwne

Drzwi wewnętrzne często są ignorowane przy urządzaniu mieszkania. Jest to bardzo dużym błędem, ponieważ drzwi takie są bardzo ważnym elementem wystroju wnętrza. Dokładnie dobrane drzwi optycznie łączą podłogę ze ścianami. Dekoratorzy wnętrz nierzadko dobierają drzwi i futrynę do podłóg i wówczas dopiero troszczą się o dopasowanie barwy i wyglądu ściany.
remont domu
Opracowanie: specialoperations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak właściwie przygotować się do kompleksowego remontu?

Zdarzają się czasem takie momenty, iż decydujemy o generalnym remoncie naszego domu lub mieszkania. Do postępowania takiego zmusza nas też zakup nieruchomości na rynku pierwotnym, w jakim nie ma zwykle nic poza gołymi ścianami. W jaki sposób odpowiednio przygotować się do tak niemałego przedsięwzięcia, by uniknąć szeregu zbędnych błędów? Głównie dobrze jest skoncentrować się na przygotowaniu kompletnej strategii postępowania.
Promenady Wrocławskie
Opracowanie: Kostrzewa PR
Na podstawie: Kostrzewa PR

Postaw na szklane drzwi oraz balustrady w domu, bo jest to ostatni krzyk mody!

W pierwszej chwili wydaje się, że to budowa fundamentów domu jest zdecydowanie cięższa, aniżeli jego dekorowanie. Najprawdopodobniej jest to prawdą, jednak aranżowanie czterech ścian w żadnym razie nie jest takie proste, jak wydaje się osobom, które nigdy nie miały z tym do czynienia.


Postaw na szklane drzwi oraz balustrady w domu, bo jest to ostatni krzyk mody!

Wiadomo, że kolor ścian czy niekiedy podłogi da się wymienić, są jednakże takie rzeczy, jakie będą starzały się wspólnie z miejscem zamieszkania oraz nikt nie będzie mniemał o ich wymianie.
Okno programu CAD Wnętrza
Opracowanie: CAD Wnętrza
Na podstawie: CAD Wnętrza

Darmowe planowanie wnętrz za pomocą programów online

Urządzenie wnętrz nie jest sprawą bezproblemową, szczególnie, że sposobności aranżacyjnych jest dużo. Często podoba nam się masa rzeczy, jednak nie wszystkie meble, sprzęty albo akcesoria jesteśmy w stanie posiadać w swoim domu czy też mieszkaniu. W wielu przypadkach również nie wiemy które meble będą lepiej odpowiadać do sypialni, salonu albo kuchni, na jaki odcień ścian się zdecydować i czy zdecydować się na rolety rolety okienne bądź może jednak lepsze okażą się żaluzje.
kostka
Opracowanie: wolfgang.mller54
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie wybrać mieszkanie - w centrum czy raczej w dalej położonych dzielnicach?

Jeśli masz zamiar zakupić swoje mieszkanie, wówczas zdecydowanie już teraz czujesz, jak wieka odpowiedzialność na Tobie spoczywa. Decyzja o tym, jakie konkretnie mieszkanie wybrać bez wątpienia nie jest prosta, a tymczasem właściwie wszystko od niej zależy.
mieszkania na pradze
Opracowanie: Suyin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyszukaj czterech kątów w Warszawie - rekomendujemy Ci szczególnie dzielnicę Bemowo oraz Pragę

Posiadanie swojego mieszkania jest pragnieniem większości z nas. W zasadzie każdy młody człowiek pragnie jak najszybciej wyprowadzić się od swoich rodzicieli, by zdołać rozpocząć żyć na własny rachunek.
odebrany dom

Odbiór mieszkania od dewelopera

Każdy chciałby, aby jego nowiutkie mieszkanie było perfekcyjne i miało żadnych usterek. Rozmaite wady i niedoróbki wypływają najczęściej z braku właściwej staranności ze strony dewelopera.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.