Mieszkania
klucz
Na podstawie: http://www.vanel.com

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu

Zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych życiowych decyzji - przecież także małe domu są obecnie bardzo niekorzystne cenowo, więc zdecydowana wiele osób bierze wieloletni kredyt bankowy. Jednakże w owym artykule dosyć nic o niewielkich mieszkaniach: sporo zostało powiedziane o kawalerkach lub typowych dwupokojówkach.
piękna kuchnia
Opracowanie: vicki moore
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dom to najważniejsze miejsce, powinniśmy czuć się w nim komfortowo. Jak urządzić mieszkanie tak jak chcemy?

W jakim miejscu możemy czuć się najlepiej? Gdzie jest tak, jak w żadnym innym miejscu? Odpowiedź jest oczywista – nie ma jak w domu. Dom to miejsce, które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo, miejsce miłości, troski i rodzinnego ciepła. W takim miejscu chce się przebywać zawsze.
Wrocław, panorama
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Własne M we Wrocławiu

To doskonały okres, by zdobyć własne mieszkanie! Ceny za m2 ciągle obniżają się na terenie Polski. O ile więc zebrałeś wymaganą sumę albo masz możliwość wzięcia kredytu na ten cel, nie zwlekaj ani dnia. Oto praktyczny tekst, w którym dowiesz się, jakie rejony stolicy Dolnego Śląska są najlepsze do życia, a jakie nie mogą szczycić się dobrą renomą wśród wrocławian.
nowe mieszkania wrocław
Opracowanie: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Jak zakupić nowe mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska, czyli istotne wskazówki dla młodych ludzi

Decyzja o kupnie mieszkania zapewne do najłatwiejszych nie należy. Przeważnie trzeba zaciągnąć kredyt na kilkadziesiąt lat, a dodatkowo przeprowadzka pociąga za sobą niemało radykalnych zmian, na przykład zmianę pracy albo szkoły. Z tego powodu też podejmowanie nieprzemyślanych decyzji bez wątpienia bywa obarczone ryzykiem.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urządzanie domu lub mieszkania – na jakie typy sprzętów należy postawić?

Takie pytanie stawiają sobie osoby, które planują remont domu bądź budują dom. Ciężko udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ bardzo dużo zależy od tego, jak duże środki finansowe planujemy przeznaczyć na zakup płytek, wanny i drzwi. Jednym z najłatwiejszych sposobów łączenia metali, a aktualnie również tworzyw sztucznych jest ich spawanie. Sposobów spawania jest przynajmniej kilka, z tego powodu też stosowane są rozmaite rodzaje spawarek. Są wśród nich na przykład spawarki Magnum.
mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Mieszkania deweloperskie w Warszawie – jak znaleźć dobrą ofertę

Deweloperzy służą odpowiednimi wskazówkami przy wyborze nieruchomości w WarszawieNie każdy zaciekawiony jest wynajmowaniem przez cały czas mieszkania. Niemała liczba Polaków decyduje się na wykupienie mieszkania, nawet jeśli zostaje to okupione podjęciem kredytu. Ogromnym zaciekawieniem na rynku deweloperskim cieszą się mieszkania na Wilanowie. Warszawskie propozycje w zakresie nieruchomości doceniane są przez potencjalnych klientów w szczególności, gdy w grę wchodzi porównywanie stopnia profesjonalizmu wśród poszczególnych deweloperów.
odebrany dom

Odbiór mieszkania od dewelopera

Każdy chciałby, żeby jego nowiutkie własne m było perfekcyjne i miało żadnych mankamentów. Przeróżne wady i niedoróbki następują na ogół z braku odpowiedniej sumienności ze strony dewelopera.
Sezon grillowy rozpoczęty
Opracowanie: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Taras wiele ma imion|Mieszkania z tarasem|Komfort wokół Twojego domu

Kiedy ludzie kupują swoje cztery kąty posiadają różne potrzeby. Dla jednych istotne jest , żeby osobno była łazienka z wc. Niektóre osoby chciałyby, żeby kuchnia była osobnym pomieszczeniem. Inna grupa ludzi mieć jak najmniej ścian. Są osoby, które chcą mieć wielkie okna i tacy, ludzie, którzy chcą mieć okna skierowane na wschód w salonie. Ile osób tyle wymagań. Są również takie osoby, które szukają mieszkania z balkonem, a innym będzie odpowiadało jedynie mieszkanie z tarasem.
dom - zbliżenie
Opracowanie: Karen Eliot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

Program rządowy MdM ma pomóc młodym Polakom zdobyć pierwsze własne mieszkanie czy własny dom jednorodzinny.


Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

W programie założono kilka metod udzielenia owej pomocy: 2 warianty wsparcia pieniężnego dla ludzi, którzy zamyślają zaciągnąć kredyt na nabycie pierwszego mieszkania - dotację do udziału własnego oraz spłatę części zadłużenia, a także wsparcie dla tych, którzy pobudują dla siebie pierwszy dom jednorodzinny albo rozbudują istniejący dom (albo jego część) i otrzymają w ów sposób mieszkanie – w postaci zwrotu części wydatków na materiały budowlane.
mieszkanie - malunek
Opracowanie: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Listy wykończeniowe i drzwi – ważny detal dla domu

Niezwykle ważną kwestią w okresie urządzania domu, bądź jego remontu są szczegóły zawarte w całości. Na drodze do wymarzonego wnętrza stoją drobiazgowe rzeczy i dbałość o nie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.