Mieszkania
W mieszkaniu
Opracowanie: Bill Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak ludzie mogą uzyskać własne pierwsze lokum?

Posiadanie miejsca zamieszkania dla młodych ludzi jest sprawą pierwszorzędną. Jest to bowiem ewidentny sygnał ich usamodzielnienia się oraz osiągnięcia swego rodzaju życiowej autonomii. Trzeba jednakże zauważyć, że jego pozyskanie wcale nie jest sprawą łatwą. Przeważnie występującym kłopotem okazuje się bowiem znalezienie trafnej lokalizacji naszego mieszkania oraz oczywiście zorganizowanie dostatecznych środków pieniężnych. Ceny nieruchomości na naszym rodzimym rynku mogą nam w szeregu przypadków wydawać się nierealne.
Okno programu CAD Wnętrza
Opracowanie: CAD Wnętrza
Na podstawie: CAD Wnętrza

Darmowe planowanie wnętrz za pomocą programów online

Urządzenie wnętrz nie jest kwestią prostą, w szczególności, że możliwości aranżacyjnych jest dużo. W wielu przypadkach podoba nam się masa rzeczy, chociaż nie wszystkie meble, sprzęty czy akcesoria jesteśmy w stanie posiadać w swoim domu czy też mieszkaniu. Nierzadko również nie wiemy jakie meble będą lepiej pasować do sypialni, salonu czy kuchni, na jaki odcień ścian się zdecydować i czy wybrać rolety okienne bądź może jednak lepsze okażą się żaluzje.
klucz
Na podstawie: http://www.vanel.com

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu

Zakup nieruchomości to jedna z najistotniejszych życiowych decyzji - wszak także niewielkie domu będą obecnie bardzo niekorzystne cenowo, więc zdecydowana większość ludzi bierze wieloletni kredyt bankowy. Jednakże w tym artykule raczej nic o niedużych mieszkaniach: sporo było powiedziane o kawalerkach lub typowych dwupokojówkach.
mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Mieszkania deweloperskie w Warszawie – jak znaleźć dobrą ofertę

Deweloperzy służą odpowiednimi radami w wyborze nieruchomości w WarszawieNie każdy zaciekawiony jest wynajmowaniem przez cały czas mieszkania. Coraz większa liczba naszych rodaków decyduje się na wykupienie mieszkania, nawet jeśli zostaje to okupione wzięciem kredytu. Sporym zainteresowaniem na rynku deweloperskim cieszą się mieszkania na Wilanowie. Stołeczne oferty w zakresie nieruchomości doceniane są przez potencjalnych klientów głównie, gdy w grę wchodzi porównywanie stopnia profesjonalizmu wśród różnych deweloperów.
kostka
Opracowanie: wolfgang.mller54
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie wybrać mieszkanie - w centrum czy raczej w dalej położonych dzielnicach?

Jeżeli masz zamiar zakupić swoje mieszkanie, wówczas bez wątpliwości już teraz czujesz, jak wieka odpowiedzialność na Tobie spoczywa. Decyzja o tym, jakie dokładnie mieszkanie wybrać oczywiście nie jest prosta, a tymczasem praktycznie wszystko od niej zależy.
Naklejka na ścianę w salonie
Opracowanie: fixar.de
Na podstawie: fixar.de

Jak spowodować, żeby Twoje lokum nabrało niepowtarzalnego charakteru?

Jeśli posiadasz swoje mieszkanie, zdecydowanie możesz mówić o naprawdę dużym szczęściu. W obecnych czasach młode osoby zazwyczaj bez pomocy rodziców właściwie nie mają szans na zakup swojego mieszkania - chyba że zdecydują o zaciągnięciu wielkiego kredytu na wiele najbliższych lat. Jeżeli jednak już masz własny kąt, wówczas bez wątpienia powinieneś zrobić wszystko, żeby nadać mu niepowtarzalnego charakteru - przecież to Twoje miejsce na świecie i warto, żeby budziło podziw wśród Twoich przyjaciół oraz było wykończone dokładnie tak, żebyś chciał do niego wracać.
dom - zbliżenie
Opracowanie: Karen Eliot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

Rządowy program MdM ma dopomóc młodym Polakom kupić pierwsze własne mieszkanko czy własny budynek jednorodzinny.


Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

W programie założono parę metod udzielenia owej pomocy: 2 rodzaje wsparcia pieniężnego dla osób, które zamyślają zaciągnąć zadłużenie na kupno pierwszego mieszkania - dotację do wkładu własnego oraz spłatę jakiejś części kredytu, a także pomoc dla tych, którzy postawią dla siebie pierwszy dom jednorodzinny albo rozbudują istniejący obiekt (bądź jego część) i uzyskają w ten sposób mieszkanko – w formie zwrotu części kosztów na materiały budowlane.
Wrocław, panorama
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Własne M we Wrocławiu

To idealny czas, by nabyć domostwo! Ceny za m2 systematycznie obniżają się na terenie całego kraju. O ile zatem uzbierałeś wymaganą kwotę lub dostaniesz kredyt na ten cel, nie wahaj się ani dnia. Oto praktyczny tekst, w którym dowiesz się, jakie regiony dawnego Breslau są doskonałe do mieszkania, a jakie nie mogą szczycić się dobrą reputacją wśród wrocławian.
mieszkania w warszawie
Opracowanie: Röben
Na podstawie: Röben

Oferta mieszkań w Warszawie

W życiu większości z nas pojawia się taki czas, gdy zaczynamy marzyć o własnym M. Najpierw pojawia się w głowie szybka myśl, która po czasie przeistacza się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a czasem dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego mieszkania.
remont domu
Opracowanie: specialoperations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak właściwie przygotować się do kompleksowego remontu?

Zdarzają się czasami takie sytuacje, iż podejmujemy decyzję o kompleksowym wyremontowaniu naszego domu albo mieszkania. Do działania takiego skłania nas także nabycie nieruchomości na rynku pierwotnym, w którym nie ma zwykle nic poza gołymi ścianami. Jak dobrze przygotować się do tak rozbudowanego przedsięwzięcia, by oszczędzić sobie mnóstwa zbędnych błędów? Między innymi rozsądnie jest skupić się na przygotowaniu profesjonalnego planu postępowania.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.