Podłogi
Opracowanie: Coram Poland

Wyposażenie łazienki

Wakacje i okres letnich miesięcy to moment, gdy mnóstwo osób decyduje się na zrobienie remontu w domu. Czasem to gruntowna rewolucja, zrywanie podłóg, burzenie ścian, wymiana okien, a czasami remont wyłącznie wybranego pomieszczenia lub odnowienie farb na ścianach. Nie ma znaczenia to czy planujemy remont na dużą skalę czy może nie, zanim się do tego zabierzemy powinniśmy podjąć parę istotnych decyzji. wyszukać materiały, zastanowić się czy wynajmiemy ekipę do robót, czy przeprowadzimy je samodzielnie, poszukać płytek, paneli i wiele, wiele innych. Z pomocą naturalnie przyjdzie nam Internet. Zanim udamy się na wycieczkę po sklepach z materiałami budowlanymi poszukajmy inspiracji na stronach poświęconych aranżacji wnętrz.
Podłoga z desek
Opracowanie: Will Keightley
Na podstawie: http://www.flickr.com

Deska warstwowa będzie bardzo mocna

Co powinno się pojawić na naszej podłodze?
nowe mieszkania
Opracowanie: Matt Buck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co potrzeba zrobić w nowo kupionym mieszkaniu, aby można w nim było zamieszkać

Nowy dom albo mieszkanie to duża radość, lecz również sporo robót związanych z jego umeblowaniem i urządzeniem. Nawet w przypadku mieszkania używanego przeważnie będzie trzeba sporo rzeczy poprawić, niekiedy dokupić nowe meble albo odremontować kuchnię i łazienkę. Przy mieszkaniach nowych jest znacznie więcej pracy.
deska jesionowa
Opracowanie: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybierz ładne oraz trwałe artykuły wykończeniowe dla swojego domu. Ono zasługuje na doskonałe podłogi

Jeżeli projektuje się dom, chce się zadbać o wszystkie aspekty, żeby całość przedstawiała się rzeczywiście doskonale. Dzisiaj to niezwykle proste, ponieważ przecież każdy może nabyć dobrej jakości materiały wykończeniowe.
wybierz garaż
Opracowanie: Jon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy budynek składa się z dużej ilości części składowych pośród których odróżniamy te konstrukcyjne oraz niekonstrukcyjne.

Każdy budynek składa się z dużej ilości elementów pośród których wyróżniamy te konstrukcyjne i niekonstrukcyjne. Do pierwszej dziedziny zaliczamy elementy jak np.: stropodachy, płyty fundamentowe, ściany samonośne, belki itp.. Drugi typ obejmuje komponenty jak na przykład: drzwi, okna, świetliki, parapety, bramy itd..
parkiet hajnówka
Opracowanie: Milestone Management
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lepiej zadbać o porządną podłogę, bo jedynie taka zachowa kondycję i urodę na długo

Wnętrze domu musi być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i bezpieczne. Za ostatni wymieniony czynnik w znacznym stopniu odpowiada wytrzymałość wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.