Podłogi
prace remontowe
Opracowanie: Frost Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com

Którą podłogę wybrać do własnego mieszkania – panele albo parkiet?

Remont to kapitałochłonne przedsięwzięcie, jakie wymaga nie tylko zorganizowania potrzebnych środków, lecz także podjęcia wielu ważnych decyzji. Każdy, kto kiedyś robił remont, świetnie zdaje sobie z tego sprawę. Jedną z naprawdę istotnych decyzji w czasie remontu jest niewątpliwie wybór odpowiedniego rozwiązania na podłogę. Co będzie najlepsze? Bezsprzecznie największą popularnością cieszą się panele na podłogi. Powodem takiej sytuacji jest przede wszystkim konkurencyjna cena.
nowe mieszkania
Opracowanie: Matt Buck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co potrzeba zrobić w nowo kupionym mieszkaniu, aby można w nim było zamieszkać

Nowy dom lub mieszkanie to ogromna radość, ale też sporo robót związanych z jego urządzeniem i umeblowaniem. Nawet w przypadku mieszkania używanego trzeba najczęściej niektóre rzeczy poprawić, być może kupić jakieś meble lub wyremontować kuchnię i łazienkę. Przy mieszkaniach nowych jest dużo więcej pracy.
Jacht
Opracowanie: Phuket@photographer.net
Na podstawie: http://www.flickr.com

Swoje lokum dla każdego człowieka bywa wyznacznikiem wkroczenia w dorosłość

Istnieją nacje, które do posiadania własnego lokum podchodzą dość frywolnie. Jednakże dla Polaków swój kąt bywa wyznacznikiem statusu oraz faktu, że jesteśmy już pełnoprawnymi członkami społeczeństwa.


aranżacja wnętrz
Opracowanie: Builders Design
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są podstawowe cechy dobrze urządzonego wnętrza mieszkania, jak zabrać się za ten temat

Wielu ludzi w czasie wykańczania swojego mieszkania kupuje zupełnie przypadkowe płytki, meble i różne elementy wyposażenia, zupełnie nie przejmując się tym, jaka będzie później użyteczność takiego wnętrza. O ile przy większych mieszkaniach może aż takiego problemu nie będzie, bo wszystko się pomieści, to jeśli tych metrów do wykorzystania nie będzie zbyt dużo, to trzeba zawalczyć o każdy fragment powierzchni. I w takim przypadku niezaplanowane zakupy, bez zastanowienia się wcześniej mogą się zakończyć tym, że mieszkanie zwyczajnie będzie niezbyt wygodne i funkcjonalne.
Okno
Opracowanie: Rennett Stowe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wygląda instalacja okien dachowych?

Instalacja okna dachowego poza wycięciem łaty nie wiąże się na ogół z koniecznością ingerowanie w strukturę dachową, ponieważ właściwy dobór wielkości okna pozwala na jego łatwiejszy montaż.
Poznań
Na podstawie: pixabay.com

Jakie są zalety gresowych płytek oraz w jakich miejscach możemy je układać?

Gresowe płytki podłogowe są coraz chętniej wybierane do łazienek, jadalni oraz do korytarzy. Gres jest to rodzaj ceramicznej płytki, jaka powstała na skutek stopienia. Gresowa płytka cechuje się niewielką nasiąkliwości ilastych surowców, kwarcu i topników.
sprzątanie
Opracowanie: FolsomNatural
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego typu nowoczesne materiały warto użyć w urządzaniu wnętrza domu? Parę ciekawych przykładów

Dziś mamy wielkie możliwości, jeżeli chodzi o zastosowanie różnego rodzaju surowców do aranżowania wnętrz. Dzięki temu możemy stworzyć naprawdę ładną i jedyną w swoim rodzaju przestrzeń.


Jakiego typu nowoczesne materiały warto użyć w urządzaniu wnętrza domu? Parę ciekawych przykładów

Jeśli decydujemy się na remont lub też stawiamy dom, to warto sprawdzić ciekawe materiały i techniki wykorzystywane przy urządzaniu mieszkań.
drzwi ze szklanymi panelami
Opracowanie: Wonderlane
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szklane drzwi, ścianki oraz… podłogi. Szkło we wnętrzach raz po raz bardziej znane

Szklane drzwi potrafimy wyszczególnić już od wielu lat. To fascynująca alternatywa dla rutynowych drzwi wewnętrznych.
okna
Opracowanie: Daniel Oines
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przystroić okno w pomieszczeniu kuchennym?

Ozdobę kuchennego okienka trzeba przede wszystkim dostosować do jego wielkości i tego, w jaki sposób okienny otwór jest umiejscowiony. Okna, jakie górują nad kuchennymi blatami uwielbiają krótkie zazdrostki upięte po obydwu bokach.
wybierz garaż
Opracowanie: Jon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy budynek składa się z dużej ilości części składowych pośród których odróżniamy te konstrukcyjne oraz niekonstrukcyjne.

Każdy budynek składa się z wielu części składowych pośród których odróżniamy te konstrukcyjne i niekonstrukcyjne. Do pierwszej dziedziny zaliczamy elementy takie jak: stropodachy, fundamenty, ściany nośne, podpory itd.. Drugi rodzaj obejmuje elementy takie jak: drzwi, okna, luksfery, parapety, bramy itp..
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.