Podłogi
nowe mieszkania
Opracowanie: Matt Buck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co potrzeba zrobić w nowo kupionym mieszkaniu, aby można w nim było zamieszkać

Nowo kupiony dom albo mieszkanie to ogromna radość, ale też sporo pracy związanej z jego urządzeniem i umeblowaniem. Nawet przy używanych mieszkaniach trzeba najczęściej niektóre rzeczy poprawić, niekiedy dokupić jakieś meble lub odremontować łazienkę oraz kuchnię. Przy nowych mieszkaniach jest znacznie więcej rzeczy do zrobienia.
Opracowanie: Coram Poland

Wyposażenie łazienki

Wakacje i okres letnich miesięcy to moment, kiedy mnóstwo osób decyduje się na zrobienie remontu w domu. Czasami to całkowita rewolucja, zrywanie podłóg, burzenie ścian, wymiana okien, a czasem remont tylko jednego pokoju lub odświeżenie kolorów na ścianach. Niezależnie od tego czy planujemy remont na dużą skalę czy niekoniecznie, zanim go rozpoczniemy musimy podjąć szereg istotnych decyzji. wyszukać materiały, pomyśleć czy wynajmiemy ekipę do prac, czy wykonamy je samodzielnie, poszukać kafelków, desek podłogowych i wiele, wiele innych. Z pomocą naturalnie przyjdzie nam Internet. Zanim udamy się na wycieczkę po sklepach z artykułami budowlanymi poszukajmy inspiracji na stronach poświęconych aranżacji domów.
Podłoga z desek
Opracowanie: Will Keightley
Na podstawie: http://www.flickr.com

Deska warstwowa będzie bardzo mocna

Powinno się mieć solidną podłogę
deska jesionowa
Opracowanie: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybierz ładne oraz trwałe artykuły wykończeniowe dla swojego domu. Ono zasługuje na doskonałe podłogi

Jeśli urządza się dom, pragnie się zadbać o wszystkie detale, żeby całość przedstawiała się rzeczywiście wspaniale. Dziś to bardzo łatwe, ponieważ przecież każdy może kupić znakomitej klasy materiały wykończeniowe.
wybierz garaż
Opracowanie: Jon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy budynek składa się z dużej ilości części składowych pośród których odróżniamy te konstrukcyjne oraz niekonstrukcyjne.

Każdy budynek składa się z dużej ilości elementów pośród których wyróżniamy te konstrukcyjne i niekonstrukcyjne. Do pierwszej dziedziny zaliczamy elementy jak np.: stropodachy, płyty fundamentowe, ściany samonośne, belki itp.. Drugi typ obejmuje komponenty jak na przykład: drzwi, okna, świetliki, parapety, bramy itd..
parkiet hajnówka
Opracowanie: Milestone Management
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lepiej zadbać o porządną podłogę, bo jedynie taka zachowa kondycję i urodę na długo

Wnętrze domu musi być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i bezpieczne. Za ostatni wymieniony czynnik w znacznym stopniu odpowiada wytrzymałość wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.