Inwestycja
Gabinet SPA
Opracowanie: Giorgio Minguzzi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kilka sposobów na to, aby uatrakcyjnić swój pensjonat

Pensjonatów w naszym kraju jest wiele - bo i wiele jest takich miejsc, które są warte zainteresowania. Dziewicze Mazury, Bałtyk bądź góry... To wyraźnie pokazuje, że Polska jest pięknym krajem. A więc generalnie jest gdzie wypocząć. Jednakże wśród właścicieli pensjonatów można zauważyć wielką konkurencję. To nie dziwi, bo przecież często miejsc do spania jest od zatrzęsienia. Co w takim razie mogę powiedzieć przedsiębiorcom, którzy chcieliby w jakiś sposób skłonić podróżnych do tego, aby z większą ochotą korzystali z akurat ich gościny?
Pusty pokój z parkietem
Opracowanie: zoetnet
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 powodów, dla których podłoga z drewna to dobry zakup

Każdy, kto urządzał nowy dom, musiał zmierzyć się z wyborem podłogi. Zanim pójdziemy do sklepu,trzeba zasięgnąć języka na ten temat. Naturalnie dużo zależy od tego, jaki mamy budżet. Pamiętajmy jednak, że podłoga w mieszkaniu, to inwestycja na wiele lat, stąd też nie zawsze warto oszczędzać.
Wystrój wnętrza
Opracowanie: Wicker Paradise
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju ogrodzenia wybrać do obramowania działki?

Obramowanie działki czy to budowlanej lub użytkowej wymaga kupno sprawdzonego ogrodzenia, które będzie zdolne podołać dynamicznie zmieniającym się czynnikom atmosferycznym. Ogrodzenia powinny być uniwersalne jak i charakteryzować się wielo sezonowością.
archicom
Opracowanie: daryl_mitchell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukasz mieszkania? Wybierz właściwego dewelopera

Na rynku jest tak wielki wybór mieszkań, iż każdy klient może znaleźć lokum odpowiadające mu swoim usytuowaniem i metrażem. Jednakże nie wszyscy się orientują, w jaki sposób zdecydować się na dewelopera, jaki ułatwi mu to zadanie oraz z miejsca zaoferuje nowy, wymarzony dom.
przed projektowaniem domu
Opracowanie: Epicantus
Na podstawie: http://www.flickr.com

Piwnica – użyteczna część domu, jaką warto mieć

Nasze domy składają się z wielu części, takich jak kuchnie, salony, tarasy, pokoje, łazienki i inne pomieszczenia. Coraz więcej osób wybiera obecnie projekty domów z piwnicą, ponieważ zwracają one uwagę na funkcjonalność tego dodatkowego pomieszczenia w codziennym życiu. Piwnice były kiedyś uwzględniane w każdym domu, jednak ostatnimi czasy rezygnuje się z takiego pomysłu.
dom
Opracowanie: All images by outreachr.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem poprawić komfort mieszkania w domu jednorodzinnym?

Stawianie swojego domu to z pewnością wielkie przedsięwzięcie – budynek musi nie tylko dobrze się prezentować, lecz również gwarantować mieszkańcom komfortowe warunki. Jakim sposobem sprawić, by by dobrze się mieszkało?
domki
Opracowanie: richard olvera
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skutecznych rozwiązań w zakresie budowania domu jest wiele – wykorzystajmy je

Budownictwo to ta branża, która ostatnimi czasy przeżywa duży rozkwit. Widać to zarówno w przypadku stawiania konstrukcji pożytku publicznego, jak i tych tworzonych w prywatnym celu. Domy jednorodzinne aktualnie stawia się nie tylko szybciej, ale jednocześnie są one atrakcyjniejsze, a i w większym zakresie niż wcześniej współgrają ze środowiskiem naturalnym i świetnie z nim współgrają. Ci, którzy mają obawy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań jeśli chodzi o budowę domów, powinni szybko zrozumieć korzyści wynikające z wykorzystania tego rodzaju rozwiązań.
dom
Opracowanie: Kim
Na podstawie: http://www.flickr.com

Automatyka do bram - wyjście na które cię stać w swoim domu.

Rano w pośpiechu - bo dzieciaki do szkoły, a ty przez korki musisz przebić się do firmy, a jazda po stolicy nie jest prosta. Po południu szybko, ponieważ w domu mnóstwo obowiązków. Na deszczu czy na śniegu walczysz najpierw z drzwiami do garażu, potem z bramą wjazdową. Po co się szarpać jeszcze z tym? Może czas na coś nowego? Inwestycję, jaka wkrótce zwróci się w postaci zyskanego czasu, większego poczucia bezpieczeństwa i komfortu?
nowe mieszkania
Opracowanie: Urban Explorer Hamburg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukasz mieszkania na sprzedaż? Stan deweloperski to jest to!

Jeszcze w czasach naszych dziadków mieszkania wielopokoleniowe nikogo nie dziwiły. W jednym domu żyły w wielu wypadkach nawet cztery pokolenia. Dzisiaj ludzie wchodzący w dorosłość nie chcą już tak funkcjonować. Zdecydowana większość z nich pragnie wyprowadzić się od rodziców naprawdę szybko. Początkowo decydują się zazwyczaj na wynajęcie mieszkania, ale w bardzo krótkim czasie okazuje się, że opłacalne jest tylko jego kupno.
mieszkanie
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rynek nieruchomości w Warszawie – jakie są obecnie jego podstawowe cechy wyróżniające?

Warszawa, stolica Polski, jest aktualnie największym miastem państwa, co ma wpływ na tendencje migracyjne. Co roku do Warszawy przyjeżdżają kolejne osoby szukające pracy, zazwyczaj także podejmujące studia na uczelniach wyższych. Po zakończeniu nauki dużo osób pozostaje w mieście, gdyż świetnie zdają sobie sprawę z faktu, że w ich rodzinnych miejscowościach nie zawsze mają szansę na znalezienie stosownego zatrudnienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.