Inwestycja
archicom
Opracowanie: daryl_mitchell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukasz mieszkania? Wybierz właściwego dewelopera

Na rynku jest tak ogromny wybór mieszkań, iż każdy klient może trafić na lokum satysfakcjonujące go swoją lokalizacją i metrażem. Jednakże nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób wybrać dewelopera, który ułatwi mu niniejsze zadanie oraz z miejsca zaproponuje nowy, idealny dom.
przed projektowaniem domu
Opracowanie: Epicantus
Na podstawie: http://www.flickr.com

Piwnica – użyteczna część domu, jaką warto mieć

Nasze domy składają się z różnych części, tego typu jak kuchnie, salony, tarasy, pokoje, łazienki i pozostałe pomieszczenia. Coraz więcej ludzi wybiera aktualnie projekty domów z piwnicą, jako że zwracają one uwagę na funkcjonalność tego dodatkowego pomieszczenia w codziennym życiu. Piwnice były niegdyś uwzględniane w każdym domu, niemniej ostatnimi czasy rezygnowano z takiego pomysłu.
domki
Opracowanie: richard olvera
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skutecznych rozwiązań w zakresie budowania domu jest wiele – wykorzystajmy je

Budownictwo to ta branża, która w ostatnich latach przeżywa znaczny rozkwit. Widać to zarówno w przypadku stawiania konstrukcji pożytku publicznego, jak i tych powstających w prywatnym celu. Domy jednorodzinne współcześnie stawia się nie tylko szybciej, ale równocześnie są one atrakcyjniejsze, a i w większej mierze niż kiedyś współgrają ze środowiskiem naturalnym i doskonale z nim współgrają. Ci, którzy mają obawy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań jeśli chodzi o stawianie domów, powinni szybko przekonać się o korzyściach wynikających z wykorzystania tego rodzaju rozwiązań.
Wystrój wnętrza
Opracowanie: Wicker Paradise
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju ogrodzenia wybrać do obramowania działki?

Obramowanie działki czy to budowlanej czy użytkowej wymaga zakupienie wydajnego ogrodzenia, które będzie w stanie sprostać dynamicznie zmieniającym się warunkom atmosferycznym. Ogrodzenia powinny być uniwersalne jak i charakteryzować się wielo sezonowością.
nowe mieszkania
Opracowanie: Urban Explorer Hamburg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukasz mieszkania na sprzedaż? Stan deweloperski to jest to!

Jeszcze kilkanaście lat temu mieszkania wielopokoleniowe nikogo nie dziwiły. W jednym domu spotkać można było często nawet cztery pokolenia. Na chwilę obecną ludzie rozpoczynający samodzielne życie nie chcą już tak mieszkać. Znaczna większość z nich pragnie wyprowadzić się od rodziców jak najszybciej. Na samym początku decydują się w przeważającej większości przypadków na wynajęcie mieszkania, ale bardzo szybko okazuje się, że opłaca się tylko jego kupno.
Gabinet SPA
Opracowanie: Giorgio Minguzzi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kilka sposobów na to, aby uatrakcyjnić swój pensjonat

Pensjonatów w naszym kraju jest dużo - bo i dużo jest takich miejsc, które są jak najbardziej warte uwagi. Niesamowite Mazury, Bałtyk albo góry... To bardzo dobrze pokazuje, że Polska jest pięknym krajem. A więc generalnie jest gdzie odpocząć. Jednakże wśród posiadaczy pensjonatów można zauważyć sporą konkurencję. Nie może dziwić, bo przecież bardzo często pensjonatów jest cała masa. Co w takim razie mógłbym napisać właścicielom pensjonatu, którzy chcą jakoś skłonić turystów do tego, aby z większą ochotą korzystali z ich gościny?
Pusty pokój z parkietem
Opracowanie: zoetnet
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 powodów, dla których podłoga z drewna to dobry zakup

Każdy, kto urządzał nowy dom, musiał zmierzyć się z wyborem podłogi. Zanim pójdziemy do sklepu,trzeba zasięgnąć języka na ten temat. Naturalnie dużo zależy od tego, jaki mamy budżet. Pamiętajmy jednak, że podłoga w mieszkaniu, to inwestycja na wiele lat, stąd też nie zawsze warto oszczędzać.
dom
Opracowanie: All images by outreachr.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem poprawić komfort mieszkania w domu jednorodzinnym?

Stawianie swojego domu to z pewnością wielkie przedsięwzięcie – budynek musi nie tylko dobrze się prezentować, lecz również gwarantować mieszkańcom komfortowe warunki. Jakim sposobem sprawić, by by dobrze się mieszkało?
dom
Opracowanie: Kim
Na podstawie: http://www.flickr.com

Automatyka do bram - wyjście na które cię stać w swoim domu.

Rano w pośpiechu - bo dzieciaki do szkoły, a ty przez korki musisz przebić się do firmy, a jazda po stolicy nie jest prosta. Po południu szybko, ponieważ w domu mnóstwo obowiązków. Na deszczu czy na śniegu walczysz najpierw z drzwiami do garażu, potem z bramą wjazdową. Po co się szarpać jeszcze z tym? Może czas na coś nowego? Inwestycję, jaka wkrótce zwróci się w postaci zyskanego czasu, większego poczucia bezpieczeństwa i komfortu?
mieszkanie
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rynek nieruchomości w Warszawie – jakie są obecnie jego podstawowe cechy wyróżniające?

Warszawa, stolica Polski, jest aktualnie największym miastem państwa, co ma wpływ na tendencje migracyjne. Co roku do Warszawy przyjeżdżają kolejne osoby szukające pracy, zazwyczaj także podejmujące studia na uczelniach wyższych. Po zakończeniu nauki dużo osób pozostaje w mieście, gdyż świetnie zdają sobie sprawę z faktu, że w ich rodzinnych miejscowościach nie zawsze mają szansę na znalezienie stosownego zatrudnienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.