Drewno
Brama garażowa
Opracowanie: Normstahl
Na podstawie: Normstahl

Jakie wyróżniamy typy bram do garażu? Jakie posiadają cechy? Która z nich jest najlepsza do naszego garażu?

Myślisz nad tym, w jaki sposób dobrać bramę garażową. Pamiętaj o kolejności. Najpierw musisz sprawdzić w projekcie, jaki wymiar bramy garażowej jest konieczny. Kiedy już to sprawdzisz, następnie pomyśl o rodzaju bramy. Do wyboru masz szereg możliwości.
parkiet
Opracowanie: Michael Pollak
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co wybrać na podłogę? Plusy parkietu z deski dębowej oraz jego opis.

Najwspanialsze podłogi to z pewnością parkiet dębowy. Prezentuje się on rewelacyjnie i zwraca na siebie wzrok. Przyczynia się do tego fakt, iż jego wytwarzanie składa się z drewna specjalnie wyselekcjonowanego, o najlepszych atrybutach technicznych. Dzięki regularnie ułożonym słojom wizerunek podłogi będzie wspaniały i jednocześnie niezwykle delikatny. Dodatkowo rewelacyjnie się błyszczy, dzięki czemu podłoga posiada świetlisty wygląd. Jakość dębowego parkietu jest doskonała, nie występuje się na nim zgnilizna, co gwarantuje producent. Trzymać podłogi drewniane producent rekomenduje w miejscach suchych i przewiewnych.
Pusty pokój z parkietem
Opracowanie: zoetnet
Na podstawie: http://www.flickr.com

6 powodów, dla których podłoga z drewna to dobry zakup

Każdy, kto urządzał nowy mieszkanie, musiał zmierzyć się z wyborem posadzki. Zanim pójdziemy na zakupy,warto zorientować się, jaki rodzaj posadzki najlepiej wybrać. Oczywiście wiele zależy od tego, jaki mamy budżet. Pamiętajmy jednak, że podłoga w domu, to inwestycja na wieloletnia, dlatego nie zawsze warto oszczędzać.
Montaż podłogi
Opracowanie: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskon
Na podstawie: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe

Fachowy montaż mebli i różne usługi stolarskie

Stolarstwo to niesłychanie uniwersalny fach powiązany z produkowaniem mebli, i także z ich modernizacją, renowacją czy też montażem, do tego wśród usług stolarskich odszukamy również obróbkę drewna (ręczną lub mechaniczną), przeprowadzanie stolarki budowlanej i otworowej (okna oraz drzwi). Stolarze w swojej pracy korzystają z wielu przeróżnych urządzeń, maszyn i narzędzi, w szczególności z pilarki tarczowej, frezarki lub tokarki, prócz tego w stolarstwie wykorzystuje się także rozmaite narzędzia ręczne, do najpopularniejszych na pewno należy piła, młotek czy dłuto.
salon
Opracowanie: Black Red White SA.
Na podstawie: Black Red White SA.

Kwestia przechowywania drewna w odniesieniu do aranżacji przestrzeni kominkowej

Planując strefę kominkową nie możemy zapomnieć o przygotowaniu miejsca na drewno. Poznajmy zatem aspekty funkcjonalne i estetyczne dotyczące przechowywania tego surowca w domu.
parkiet
Opracowanie: Markus Spiske
Na podstawie: http://www.flickr.com

Planujesz wybudować dom? Zainwestuj w parkiet na długie lata

Stawiając dom pragniemy by nie tylko wspaniale wyglądał, ale także wykończony był z wysokiej jakości surowców. Najważniejszym segmentem wykończenia domu zdają się być posadzki. O ile barwę elewacji możemy odnawiać do woli, podłogi to inwestycja na bardzo długi czas.
Drewno w zakładzie stolarskim
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różne sposoby wykorzystania drewna

Drewno zalicza się do tworzyw naturalnych, jest oprócz tego tworzywem bardzo chętnie używanym w różnych sytuacjach i miejscach. Ludzie w takim stopniu przyzwyczaili się do wykorzystywania różnych przedmiotów z tego tworzywa, że niejednokrotnie już nie zwracają już na to uwagi. Drewno jest przykładowo niezwykle docenianym tworzywem do wykonywania elementów wystroju wnętrz ze względu na swój uniwersalny charakter. Jest to bowiem tworzywo pasujące zarówno do wnętrz utrzymanych tradycyjnie, jak i tych o bardziej nowoczesnym charakterze.
drzwi
Opracowanie: torrez

Z jakiego powodu warto wybierać drewniane drzwi wewnętrzne?

Drewno to materiał, jaki jest dziś użytkowany na niezwykle szeroką skalę w wielu różnych branżach. Wynika to przede wszystkim z tego, że jest to materiał nadzwyczaj stabilny, mocny i solidny, cechujący się sporą odpornością na przeróżne uszkodzenia. Meble bądź drzwi sporządzone z drewna perfekcyjnie wyglądają, zaś ich mocne wykonanie gwarantuje ich długowieczność. Właśnie dlatego masa osób decyduje się na pozyskiwanie mebli czy też drzwi wykonanych z drewna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.