Budowa
Firma budowlana
Opracowanie: Tirso Lecointere
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firma budowlana Wrocław wykorzystuje z najlepszych rozwiązań

Podczas budowy wszystko powinno pójść określonymi fazami
Kiedy pragniemy stawiać jakiś budynek, pragniemy mieć świadomość, że wszystko wyjdzie dobrze, a co się z tym wiąże, że będzie on mocny oraz postawiony stosunkowo szybko.
szkielet budowanego domu

Tworzenie ciekawych domów

Pomysł budowy własnego domu wiąże się z wieloma poważnymi decyzjami. Zanim budowa domu na podstawie wymarzonego projektu się zacznie, należy dopełnić kilku formalności. Najistotniejszą z nich jest otrzymanie zezwolenia na budowę. W tym celu należy złożyć należyty wniosek razem z załącznikami. Najistotniejszym załącznikiem jest plan budowlany.
kształt
Opracowanie: EDUSPACES - przestrzenie edukacji XXI wieku
Na podstawie: http://www.flickr.com

Choć zasadniczo przy budowie bądź remoncie domu piętrowego pracują specjaliści, to gospodarz także może wnieść swój wkład

budowa domu to wielkie, także finansowo duże przedsięwzięcie, ale i zarazem dobra inwestycja na życie. Tak podczas budowy, jak i generalnego remontu pracują grupy doświadczonych rzemieślników. Dekarze układają arkusze blachy, murarze wznoszą mury, a elektrycy przygotowują instalację elektryczną.
wkręty
Opracowanie: Jacqui Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stal nierdzewna cieszy się kapitalnym uznaniem w budownictwie i różnorodnym przemyśle

Wykorzystanie stali nierdzewnej ma wielokierunkowe zużycie w rozmaitych gałęziach przemysłu, a także w budownictwie czy też używane są do rozmaitych konstrukcji. Stal nierdzewna zrobiona jest z wysokiej jakości stali o dużej trwałości oraz odporności przed rdzą.
nowoczesne fasady
Opracowanie: Firma WIŚNIOWSKI
Na podstawie: Firma WIŚNIOWSKI

Jak wybrać naprawdę solidną ekipę budowlaną? Garść wskazówek!

W współczesnych czasach budowanie domu to z pewnością nie bułka z masłem. Wprawdzie coraz więcej osób decyduje się porzucić prace w korporacji i przenieść się na wieś, w sprawie budowania domów zwykle nie mamy zbyt dużego doświadczenia. Właśnie w takich wypadkach oczywiście przydaje się dobra ekipa budowlana - jak jednakże taką znaleźć?
dom
Opracowanie: ZZ Bottom
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projektowanie mieszkań powinno rozpocząć się od podjęcia decyzji w jakim stylu ma być budynek

Decydując się na zakup parceli oraz budowę domu należałoby zastanowić się który styl w największym stopniu nam się podoba i jak chcemy, żeby wyglądało nasze własne M. W tej sprawie nie powinno się ślepo śpieszyć za trendami, ponieważ one szybko mijają, a raz wybudowany dom będzie nam służył prawdopodobnie do końca życia.
kamień, granit
Opracowanie: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Zdecyduj się na zakup schodów i parapetów z grafitu firmy Strzegom

Każdy pragnie żyć w pięknym i praktycznym domu. Niestety nie jest to tak proste jak zdołałoby się z początku wydawać. Nie ma w tym natomiast nic zadziwiającego, bowiem koszt zbudowanie domu jednorodzinnego w większości przypadków pochłania gro funduszy.
dom
Opracowanie: Jeremy Levine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zalety i wady domu oddalonego od większego miasta, jak odpowiednio zabrać się za jego budowę

Wielu ludzi, zwłaszcza w dużych miastach po iluś latach spędzonych w korkach, hałasie i zanieczyszczonym powietrzu w pewnym momencie podejmuje decyzję o wyprowadzeniu się na peryferia. Najczęściej wygląda to tak, że tego typu osoby kupują w jakiejś okolicznej miejscowości działkę, stawiają na niej swój wymarzony dom a zakończenie pozbywają się mieszkania i spłacają pozaciągane kredyty.
dom z drewna

Do czego jest używane drewno w jednorodzinnym budownictwie

Drewno jest jednym z najstarszych materiałów do budowy, jakie wykorzystuje człowiek. Obecnie jego rola na budowach nieco się zmniejszyła, gdyż bardzo popularne stały się cegły, pustaki i beton, lecz w dalszym ciągu bez niego trudno byłoby sobie poradzić w wielu przypadkach. Na przykład cały czas stanowi podstawowy materiał używany przy konstrukcjach dachów skośnych. Bez względu na to, czy na końcu na dach będzie kładziona blacha czy dachówka, to i tak wszystko co znajdowało się będzie pod nimi wykonane będzie właśnie z wysuszonych elementów z drewna.
wybierz garaż
Opracowanie: Jon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy budynek składa się z dużej ilości części składowych pośród których odróżniamy te konstrukcyjne oraz niekonstrukcyjne.

Każdy budynek składa się z dużej ilości elementów pośród których wyróżniamy te konstrukcyjne i niekonstrukcyjne. Do pierwszej dziedziny zaliczamy elementy jak np.: stropodachy, płyty fundamentowe, ściany samonośne, belki itp.. Drugi typ obejmuje komponenty jak na przykład: drzwi, okna, świetliki, parapety, bramy itd..
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.