Domek
dom - zbliżenie
Opracowanie: Karen Eliot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

Program rządowy „Mieszkanie dla młodych” ma dopomóc młodym Polakom kupić pierwsze własne mieszkanie czy własny domek jednorodzinny.


Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

W programie założono parę sposobów udzielenia tejże pomocy: dwa warianty wsparcia finansowego dla ludzi, którzy zamyślają zaciągnąć kredyt na nabycie pierwszego domu - dotację do wkładu własnego jak też spłatę części kredytu, i wsparcie dla tych, którzy postawią dla siebie pierwszy domek jednorodzinny czy przebudują istniejący domek (czy jego część) i otrzymają w ów sposób mieszkanie – w postaci zwrotu części sumptów na materiały budowlane.
zbyt wiele dokumentów
Opracowanie: Clarence Risher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy podobają nam się domy parterowe nowoczesne?

Kiedy posiadamy działkę oraz podejmiemy decyzję o tym, aby się na niej wybudować, to potrzeba się przyjrzeć temu, jakie mamy tu propozycje, tak by mieć pewność, że to co wybierzemy będzie do nas świetnie pasowało.


Czy podobają nam się domy parterowe nowoczesne?

Czy powiemy jak wyglądają domy parterowe nowoczesne?


Czy podobają nam się domy parterowe nowoczesne?

Jeśli ktoś decyduje się na wybudowanie domu, to chce posiadać gwarancję, że będzie się on wspaniale prezentował oraz że będzie świetnym miejscem do mieszkania.
dom
Opracowanie: otoDom.pl
Na podstawie: otoDom.pl

Jaki domek postawić na rekreacyjnej działce w górskim terenie? Co będzie tu najlepszym wyborem?

Wreszcie kupiliśmy naszą wymarzoną działkę w górach. W planach będzie ona odskocznią od codzienności w mieście, w jakim niestety ciągle jesteśmy zmuszeni mieszkać przez wzgląd na pracę. Natomiast jest ona na tyle blisko, iż możemy spędzać tam każdy weekend. Właśnie ze względu na to warto rozejrzeć się za jakimś projektem domku, który niekoniecznie musi być specjalnie dużych rozmiarów, natomiast musi pełnić swoje podstawowe funkcje, a do tego dobrze komponować się z górskim otoczeniem. Co jest w tym wypadku najlepsze?
ogród
Opracowanie: Liceth Celis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Marzysz o domu jednorodzinnym z ogrodem? Już dziś spełnij własne marzenia i wynajmij architekta, który opracuje dla Ciebie ogród marzeń

Każdy człowiek chciałby mieć w przyszłości prywatny domek z dużym ogrodem. Jest to pragnienie faktycznie wielu z nas, bowiem nic nie sprawia większej uciechy, aniżeli leniwa niedziela na kocyku w ogrodzie.
dom z ogródkiem
Opracowanie: www.flickr.com
Na podstawie: www.flickr.com

Idealny projekt domu istnieje. Przeczytaj, w jaki sposób go znaleźć.

Faktycznie jest w czym wybierać, jeżeli idzie o przystępność gotowych projektów budynków. Jak zidentyfikować, czy projekt domu jest odpowiedni, nie zawiera błędów, jest odpowiedni dla twojej rodziny, pasuje do warunków parceli? Jaki dom ostatecznie dobrać? Naprowadzamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy doborze projektu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.