Domek
dom
Opracowanie: otoDom.pl
Na podstawie: otoDom.pl

Jaki domek postawić na rekreacyjnej działce w górskim terenie? Co będzie tu najlepszym wyborem?

Nareszcie kupiliśmy naszą wymarzoną działkę w górach. W planach ma być odskocznią od życia w mieście, w jakim niestety wciąż musimy mieszkać ze względu na pracę. Natomiast jest ona na tyle blisko, iż można jechać tam niemal w każdy weekend. Właśnie ze względu na to warto rozejrzeć się za odpowiednim projektem domku, jaki niekoniecznie musi być specjalnie dużych rozmiarów, jednak musi pełnić swoje podstawowe funkcje, a do tego dobrze komponować się z wyjątkowym otoczeniem. Co będzie najlepsze?
ogród
Opracowanie: Liceth Celis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Marzysz o domu jednorodzinnym z ogrodem? Już dziś spełnij własne marzenia i wynajmij architekta, który opracuje dla Ciebie ogród marzeń

Każdy człowiek chciałby mieć w przyszłości prywatny domek z dużym ogrodem. Jest to pragnienie faktycznie wielu z nas, bowiem nic nie sprawia większej uciechy, aniżeli leniwa niedziela na kocyku w ogrodzie.
zbyt wiele dokumentów
Opracowanie: Clarence Risher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy podobają nam się domy parterowe nowoczesne?

Jeśli mamy działkę i podejmujemy decyzję o tym, by się na niej zbudować, to należy się przypatrzeć temu, jakie posiadamy tu propozycje, tak żeby mieć gwarancję, że to co wybierzemy będzie do nas świetnie pasowało.


Czy podobają nam się domy parterowe nowoczesne?

Czy wiemy jak wyglądają domy parterowe nowoczesne?


Czy podobają nam się domy parterowe nowoczesne?

Gdy ktoś zdecyduje się na zbudowanie domu, to pragnie posiadać gwarancję, że będzie się on pięknie prezentował oraz że będzie idealnym miejscem do mieszkania.
dom - zbliżenie
Opracowanie: Karen Eliot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

Program rządowy MdM ma pomóc młodym Polakom kupić pierwsze własne mieszkanko albo własny dom jednorodzinny.


Program „Mieszkanie dla młodych” w pytaniach oraz odpowiedziach

W programie przewidziano parę sposobów udzielenia owej pomocy: dwa warianty wsparcia finansowego dla ludzi, którzy zamyślają zaciągnąć kredyt na kupno pierwszego domu - dotację do wkładu własnego jak też spłatę części zadłużenia, oraz wsparcie dla tych, którzy postawią dla siebie pierwszy dom jednorodzinny albo przebudują istniejący domek (bądź jego część) po czym otrzymają w ten sposób mieszkanie – w formie zwrotu części wydatków na materiały budowlane.
dom z ogródkiem
Opracowanie: www.flickr.com
Na podstawie: www.flickr.com

Idealny projekt domu istnieje. Przeczytaj, w jaki sposób go znaleźć.

Faktycznie jest w czym wybierać, jeżeli idzie o przystępność gotowych projektów budynków. Jak zidentyfikować, czy projekt domu jest odpowiedni, nie zawiera błędów, jest odpowiedni dla twojej rodziny, pasuje do warunków parceli? Jaki dom ostatecznie dobrać? Naprowadzamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy doborze projektu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.