Ludzie
Gdańsk
Opracowanie: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tanie inwestycje w mieszkania? Postaw na Trójmiasto!.

Deweloperzy mają teraz niełatwy czas. Od początku roku przestał działać rządowy program dopłat do kredytów, a planowane zastępstwo nie ma jeszcze dokładnego terminu swojego początku. To wszystko sprawia, że na rynku mieszkaniowym ma miejsce niebezpieczna cisza.
nowe mieszkania wrocław
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego stolica Dolnego Śląska to miasto skazane na sukces? Co o tym zadecydowało i jak przedstawia się przyszłość miasta?

Przez dekady negatywnie było we Wrocławiu. W mieście, zgładzonym prawie przez Drugą Wojnę Światową, nie było perspektyw na przyszłość. Miasto podupadało, a wszystkie siły skupiono na odbudowie stolicy. Tak było przez cały okres realnego socjalizmu.
pogrzeb
Opracowanie: Arcadiuš
Na podstawie: http://www.flickr.com

Parasole grzewcze Warszawa proponuje w różnej siły

Przesiadywanie na dworze ma okazję stać się naprawdę miłym momentem, kiedy odpowiednio się do niego przyszykujemy. Przez to potrzeba wiedzieć, co się nam ma możliwość wtenczas przydawać.


Parasole grzewcze Warszawa proponuje w różnej siły

Wypożyczalnia foteli Warszawa może nas zadziwić swoim szerokim asortymentem


Parasole grzewcze Warszawa proponuje w różnej siły

Planujemy wykonać spotkanie w ogrodzie, lecz nie posiadamy aż tak wielu krzeseł i leżaków, aby każdy mógł wygodnie usiąść? Trzeba zobaczyć, co ma szansę nam wtenczas zaoferować wypożyczalnia foteli Warszawa.
materiały

Wspaniałe podarki okolicznościowe za mnogie zasługi

Nieważne, czy prowadzimy fundację, drużynę sportową, czy harcerską, dobrze jest stworzyć system, dzięki któremu ludzie będą się wyróżniać. Warto także nagradzać wyjątkowych członków danej grupy.
szklane dekoracje
Opracowanie: outreachr.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Myślisz o nietuzinkowych szklanych dekoracjach w swoim domu – spójrz, co można kupić na rodzimym rynku

Czasami ludzie myślą, w jaki sposób ozdobić swoje domostwo. Czy powiesić znane obrazy, a może zdecydować się na delikatnych drobiazgach? Czy wydać pieniądze na popularną sztukę, czy wykorzystać niespotykane elementy do ozdobienia mebli? Ewentualności jest mnóstwo, lecz jedna nadal od tylu lat nieodmienna i godna pozostawienia w pamięci.
Balustrada
Opracowanie: Vicki Burton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bardzo ważne pytanie, jakie balustrady wybrać? Które będą spełniały swoje funkcje estetyczne oraz będą wytrzymałe?

Ci, którzy znajdują się w trakcie wykańczania domu lub mieszkania często miewają wątpliwości, jakie balustrady wybrać. Jest to ważny wybór, bo barierki takie kupuje się na bardzo długie lata. Nie możemy więc zakupić czegoś kiepskiego, co będzie nie do użytku już po kilku latach. Specjaliści jednak polecają sprawdzony wybór: balustrady nierdzewne. Czemu dobrze jest właśnie w nie zainwestować?
odbiór techniczny mieszkania warszawa
Opracowanie: MM Collection
Na podstawie: MM Collection

Odbiór mieszkania od dewelopera łączy się z różnymi formalnościami

Nim będziemy mieli możliwość wprowadzić się do naszego lokum, powinno ono przejść właściwe kontrole i odbiory, tak aby właściwi ludzie mieli szansę potwierdzić, że wszystko jest wykonane w odpowiedni sposób.
Fryderyk Chopin
Opracowanie: Klaudia Rakowska, PR Executive

Dobra reklama pozwoli Ci zdobyć licznych kontrahentów

Każdy prawdopodobnie zdaje sobie sprawę z tego, iż marketing jest dźwignią handlu. Jeśli prawidłowo nie wypromujemy własnej marki to możemy zapomnieć o jakimkolwiek zysku, bowiem ludzie najprościej w świecie się on na nie dowiedzą.

Architekt to zawód mająca przyszłość na polskim rynku pracy

Każdy dom ma własna historię. Nie chodzi jedynie o poprzednich właścicieli, a raczej o to w jaki sposób powstawał budynek. Najpierw należało wykupić ziemię, później zacząć się zastanawiać jak chcielibyśmy, by wyglądał nasz dom. To jest naprawdę szalenie ważny etap – planowanie wyglądu. Konkrety są później, kiedy idzie się do biura projektowego i rozmawia z architektem. W tym momencie trzeba w miarę konkretnie opowiedzieć czego oczekujemy i jakie ogólnie projekty domów nas interesują.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.