Katalog
nowoczesny dom
Opracowanie: Alex Pepperhill
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kup gotowy projekt domu lub wynajmij projektanta, dla którego projektowanie domów to bagatela

Dopiero co wzięliście ślub? Zastanawiacie się czy lepszym wyjściem będzie zakup lokalu mieszkalnego czy budowa domu jednorodzinnego? Na pewno bardziej kusi Was ta druga opcja, jednakże zdajecie sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie będzie ona o wiele droższa. Sprawdźcie jakie projekty domów są wterazna topie i na co warto się zdecydować.
dom
Opracowanie: Milestone Management
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy interesują nas projekty domów parterowych z podpiwniczeniem? - jaki projekt najkorzystniej jest dobrać?

Czy chcemy się wybudować?

Jeżeli obmyślamy kupić działkę i zbudować na niej własny domek, to obowiązkowo powinniśmy zobaczyć przygotowane plany domów, tak żeby mieć szansę wiedzieć, który z nich będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę powinniśmy brać rozmiar działki, koszty jakie jesteśmy w stanie udźwignąć, a też liczbę pomieszczeń, które chcemy posiadać. To jedynie przez to mamy szansę mieć gwarancję, że projekt, który wybierzemy na pewno będzie dla nas najlepszy i że odpowiednio będzie nam się mieszkać w takim miejscu.
deska jesionowa
Opracowanie: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybierz ładne oraz trwałe artykuły wykończeniowe dla swojego domu. Ono zasługuje na doskonałe podłogi

Jeśli urządza się dom, pragnie się zadbać o wszystkie detale, żeby całość przedstawiała się rzeczywiście wspaniale. Dziś to bardzo łatwe, ponieważ przecież każdy może kupić znakomitej klasy materiały wykończeniowe.
balkony
Opracowanie: Schöck
Na podstawie: Schöck

Co tam nowego w budowlance?

Za chwilę nadchodzą miesiące zimowe, zatem jeżeli pragniesz wykonać remont czterech kątów, potrzebujesz wystartować już teraz. Takie przedsięwzięcie jednak łatwe nie jest, zatem warto poszukać pomocy innych. Niezbędna jest naprawa balkonu albo wielka przebudowa mieszkania? Powinieneś zatrudnić robotników, którzy wykonają całą robotę. Planujesz przemalować ściany bądź wstawić nowe drzwi? Na pewno dasz radę sobie samodzielnie, gdyż wspiera cię nowoczesna technologia komputerowa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.